Prišiel mi poškodený tovar od kupujúceho

maminka2411
4. jan 2021

Kde mam nahlásiť poškodený tovar od kupujúceho neda snou dohodnúť a vyhráža sa mi .Na modrom koniku je daky admin ?

janinah
4. jan 2021

ty si kupujúci, o čo ide presne aké poškodenie?

maminka2411
autor
4. jan 2021

@rusalinka Ahoj neviem ako to mam riešiť? Dotyčná pani mi ešte napísala negatívne hodnotenie aj keď snou chcela najprv pekne riešiť aby mi poslala odškodné daky tovar z jej bazáru inzerát vymazala za bundu som dala 50 eur neviem či je tu daky admin aby to snou poriešil a dohodol sa snou
@janinah

maminka2411
autor
4. jan 2021

@janinah Ahoj neviem ako to mam riešiť? Dotyčná pani mi ešte napísala negatívne hodnotenie aj keď snou chcela najprv pekne riešiť aby mi poslala odškodné daky tovar z jej bazáru inzerát vymazala za bundu som dala 50 eur prisla uplne ina nie zlata ale medena vytiahnuta šnúrka neda sa stiahnut na chrpte neni vhodna 50 eur je ako zo SECOND HAND na foto uplne krasna zlata neviem či je tu daky admin aby to snou poriešil a dohodol sa snou

maminka2411
autor
4. jan 2021

@rusalinka Ahoj neviem ako to mam riešiť? Dotyčná pani mi ešte napísala negatívne hodnotenie aj keď snou chcela najprv pekne riešiť aby mi poslala odškodné daky tovar z jej bazáru inzerát vymazala za bundu som dala 50 eur neviem či je tu daky admin aby to snou poriešil a dohodol sa snou

rusalinka
5. jan 2021

@maminka2411 všetko, čo potrebuješ napísať adminom, napíš na tento link https://www.modrykonik.sk/faq/faq/#h-mam-problem-s-predajcom-kupujucim - tu vo fóre ti s tým nikto nepomôže, je to úplne zbytočné písať.

maminka2411
autor
5. jan 2021

@rusalinka Ďakujem