Prípravok na rast mihalníc

xima
31. jan 2018

Viete mi poradit nieco na rast mihalníc? Co sa vam osvedcilo? Na nete je toho vela, nieco lacnejšie ale aj dost drahe.. tak nechcem zbytocne vyhadzovat peniaze. Ďakujem za rady 🙂

ninusa7
31. jan 2018

@xima Bio radsej ako kupovat blbosti na nete,ktore su aj tak na prd.Ale ak mas desiatky e len tak 😀

xima
autor
31. jan 2018

@ninusa7 a vies nieco konkretne poradit? Ja pouzivam aj bio kozmetiku, ale na mihalnice konkrétne nemaju nic ☺️

mell_k
31. jan 2018

@xima Ja ti naopak poviem co neodporucam aby si to zbytocne nekupovala - ricinovy olej... Pouzivala som vyse polroka ale velmi slabe vysledky asi mi to maximalne len spevnilo mihalnice ale nebolo vidno ziadny rast 🙂

xima
autor
31. jan 2018

@mell_k ricinovy olej praveze doma mam, aj ked nie kvoli mihalniciam, ale na vlasove zabaly ☺️ uz som aj take nazory počula (od lekarnikov) ze vraj je nebezpečný ked sa dostane do oka..ale tomu nejak neverim

selest
31. jan 2018

Ja som mala toto z internetu..vysledok vydno po par tyzdnoch pouzivania..

alexi2211
2. feb 2018

Ten olej je fajn, ale nebezpečné je dávať si ho na mihalnice, aj keď poviem ti pravdu, žed ja som kadečo poskúšala na mihalnice a nič nepomohlo ☹

xima
autor
6. feb 2018

@selest a vysledky boli dobre?

selest
6. feb 2018

@xima ano len sa na to caka fakt par tyzdnov kym mihalnice dorastu.predtym som pouzivala ocne kvapky a tie boli super tiez som si ich nekvapkala do oka len potierala tam kde vyrastaju mihalnice ale uz som ich nemohla zohnat a treba na ne recept..tak som zhanala nieco co obsahuje tu istu prisadu ale vsetko bolo okolo 80 az 100 eur co sa mi zdalo vela a toto som vygooglila nakoniec..mne teda z tohto pekne rastli mihalnice a aj obocie zhustlo..skusala som aj ine sera v podobnej cene co mi poradili v parfumerke a ricinovy olej ale tie nefunguju takto, mozno z nich trosku zpevnia alebo posobia pevnejsie ale to je cele..nevyhoda je ze po par mesiacoch sa vam mihalnice postupne vymienaju a vypadaju a tie co rastu nove su uz zas len vase kratke mihalnicky :D ja som to pouzivala vzdy pred letom 😉a kazdy mi mihalnice vzdy obdivoval..momentalne ale sa uz druhy rok snazim vynosit dieta tak som sa vacsiny kozmetiky vzdala..

xima
autor
6. feb 2018

@selest super., takze bolo vidieť výsledky 🙂 no ja by som uz na jar chcela mat dlhsie mihalnice tak uz teraz to riešim.. ja mam práveže po pôrode, a mihalnice skoro ziadne 😕 a z akej stranky si to objednavala? Mne to našlo na notine a jedenklik.sk...

xima
autor
6. feb 2018

A pozeram ze aj cena je celkom ok.. niektore séra su aj za 80eur..a mozno taky isty účinok. Este som pozerala gigalash a nanolash, ale tie recenzie na ich strankach neviem ci su od reálnych osôb..

selest
6. feb 2018

@xima no ja som kupovala z ebay..ved to ze aj ta cena je este taka ze da sa vyskusat lebo dat 80 eur za nieco co nefunguje by ma drblo..ono to obsahuje nejaky bimatoprost a z toho tie mihalnice rastu, nie ako niektore sera co maju asi taky efekt ako kozmeticka vazelina..mozno aj niektore tie drahe to obsahuju ale mne fungovalo aj toto..