Prípad "Kramný" - vaše názory

aneta8875
23. sep 2015

Sledujete tento prípad? Aký máte naň názor?

dominika6
23. sep 2015

vinný

aneta8875
autor
23. sep 2015

@dominika6 prečo myslíš?

dominika6
23. sep 2015

@aneta8875
vidno to na ňom

babydesire
23. sep 2015

neviem..ale media ho ukazuju ako vraha tak asi to tak bude..jeho chovanie je trosku zvlastne

bonaqa2013
23. sep 2015

Sledujem ten prípad, isto to nebol šťastný pár, a podľa mňa o tom vie fešák svoje. asi manž. aj dcére dopomohol.....
Nechápem načo išli na drahú dovolenku, mali sa radšej rozv. a žiť si každý svojim životom.

aneta8875
autor
23. sep 2015

Aj ja si myslím, že to nebol šťastný pár ... a to ako sa niekto chová po úmrtí svojich blízkych je asi dosť individuálne(zvlášť v tomto prípade
Okrem toho aj samotné výpovede majú svoje rezervy.. a veľa vecí nesedí

pribinak
23. sep 2015

@dominika6 tak to je fakt jasny dokaz dvojnasobnej vrazdy

dominika6
23. sep 2015

@pribinak
Uvidis ze mam pravdu..😀

pribinak
23. sep 2015

@dominika6 jasne, jasne ;))))

katti77
23. sep 2015

nechcem súdiť, ale:
- nikto iný nemal dôvod im ublížiť
- čo robil 10 hodín keď nezistil, že sú mŕtve??? (môj syn v Tunisku vracal a s mužom sme celú noc nespali čo sme boli na nervy a čakali do rána keď zavoláme doktora) a on si spí a má obe grcajúce ženy na saláme?
- Polka (žena, ktorej klopal na pomoc, keď "zistil", že sú mŕtve) vypovedala, že keď bola ona s ním tak negrcal, keď prišiel doktor tak zrazu to na neho prišlo
- naviac mal starosti či bude platiť za batožinu, keďže prekročí hmotnosť? ?? aj vás by najviac po smrti milovaných trápilo toto?
- ak ju miloval ako tvrdil, tak rýchlo si našiel frajerku
- tvrdil, že im bolo zle, pitva to vylúčila
- myslíte si, že keby matka videla, že jej dieťa je na tom zle, že nič nerobí, aj keby som zomierala tak sa snažím zachrániť aspoň dieťa, či? podľa mňa im nič nebolo, išli si ľahnúť, zaspali a on to využil

teraz ma už nič tak závažné nenapadne, ale na tieto otázky si stačí odpovedať v srdci a je jasné, že tam niečo minimálne nesedí, ak už ho nechcem nazvať vrahom

nair
23. sep 2015

Načo zdĺhavý proces, na MK to ženy rozsúdia 😀

regina22
24. sep 2015

je to sociopat, ked ho pustia bude znásilnovať 8-ročné,je to pedofil, to je názor

natuska87
25. sep 2015

@aneta8875 Bol prezentovany niekde nazor, ze im dvom chcel niekto iny ublizit? Ja som nepostrehla...