Prípad Judity, ktorý sa stal pred dvomi rokmi

darja27
20. mar 2021

Sledoval niekto z vás prípad,ktorý sa stal pred dvoma rokmi
v Žiline?(Judita a Tomáš)
Nedávno som to niekde čítala tak som hľadala na nete ,našla som len články ako ju nespravodlivo obvinili ale nič z info ktoré vyšlio hneď keď sa to stalo.To sa niekde stratilo z médií.
Odkedy som to čítala chodí mi to po rozume.Blba doba tento covid 🥴

miskajerry
20. mar 2021

aj mňa tento prípad zaujíma, ako to v skutočnosti bolo

darja27
autor
20. mar 2021

@miskajerry po pravde asi je to taj ým že je to hodne blízko,okrem iného

evamea
20. mar 2021

Ak si čítala stránku Pravda o Judite, tak to je stránka, ktorú vytvorili jej rodičia.

ktochytavzite
20. mar 2021

o com to je?

pininka1
20. mar 2021

Tak jej rodicia zalozili taku stranku kde davaju rozne akoze dokazy ako to mohlo byt, no niektore dokazy ktore sa skutocne nasli na mieste cinu hovoria jasne, napr noz ktorym sa vrazdilo v jej zasuvke v jej izbe. Ale tu na Slovensku by som sa vobec nedivila keby dosiahli obnovenie procesu a este by ju aj oslobodili. Peniaze su silny cinitel.

ivuska00
20. mar 2021

Aj ja to sledujem, keďže som žilinčanka a bývala som kúsok odtiaľ.... už je napr. zverejnený aj zvukový záznam: https://www.zilinak.sk/prispevky/16647/v-pripad... ...

lanelois
20. mar 2021

@darja27 ano,tiez som tym posadnuta a hltam vsetko a odvsadial.

anabel2341
20. mar 2021

@ivuska00 nejaký kľudný hlas má v klude rozpráva
Ja si myslím že keby sa to stalo mne tak s plačom a neni mi ani rozumieť čo rozprávam bola by som v šoku no kdo vie kde je skrytá právda to už sa asi ani nedozvieme

roxy2
20. mar 2021

Ja len dúfam, že spravodlivosť vyjde na povrch!

michaela789
20. mar 2021

@ivuska00 preboha, tej nahrávky na úplne mrazí .... 😨

ktochytavzite
20. mar 2021

@ivuska00 a co o nej vravia ludia kt junpoznali,kamaratky,Tomas bol naozaj gay?Inak ja sinmyslim ze klane a je vinna.

luchab
20. mar 2021

Sledujem pripad, je mi velmi luto,co sa stalo.Ked citam o Tomasovi a jeho rodine, slzy mi zaplavia oci. Verim,ze sa dockaju spravodlnosti. Nechcela by som byt v kozi ziadneho rodica v tejto kauze ☹.

avril299
20. mar 2021

@ktochytavzite tiez si myslim, aj ked nedokazem pochopit ako to mohla urobit a hlavne kvoli comu? 🙈

nikyball
20. mar 2021

Aj ja to sledujem a neviem čo si mám o tom myslieť. A ešte Violu

mattkapd
20. mar 2021

Pripnem sa.. Tiež ma tento prípad zaujíma.. Dúfam že pravda vyjde čoskoro na povrch a dotyčná osoba si za to ponesie riadne následky..

ivuska00
20. mar 2021

@anabel2341 presne som povedala, že tak celkom normálne odpovedá...
@ktochytavzite neviem, chvalabohu ju nepoznám, len sledujem ten prípad a ako to nakoniec "skončí"...ach

michalka4193
20. mar 2021

Podľa mňa určite to urobila my sme. To dosť sledovali a počuli aj nahrávku keď volala na 112.

marlent
20. mar 2021

@michaela789 z tej nahravky mi bolo na sablu cele rano

avril299
20. mar 2021

@nikyball och ten pripad Violy ma dlho desil, a hlavne, ked som sa o tom prvykrat dozvedela, tak som zistila, ze sa to stalo presne v tu noc, co som sla v noci peso sama domov od kamosky a cast cesty bola cez Safko, kde vraj bol naposledy zachyteny signal z jej mobilu. Inak ma zamrazilo a to som BA povazovala za celkom bezpecnu. Potom kratko na to boli v mojom okoli bydliska nahlasene 2 pokusy o znasilnenie cca v priebehu tyzdna - dvoch. 🙈

katkabg
20. mar 2021

@ivuska00 konecne som to pocula diky

katkabg
20. mar 2021

Bohvie aky skrat tam vznikol 😕

zazvorka87
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
darja27
autor
20. mar 2021

Tiež som si ju vypočula....ja som to z prvu moc nesledovala až po Tom ako ju zatkli ,a práve tie info som hľadala a nič....to sa dá teraz konforntovat z tými jej výpoveďami.Rodina vytvorila stránku na nete,kde však mnoho veci chyba,sú tam len ,,fakty a pochyby".Coz niet sa čo čudovať,je to jej rodina. Ja som sa trošku pochytila z jednou pani na jednej diskusii z jednej stránky ,kde ju všemožne obhajovala ,že veď je to dievča ,slabé,nemôže byť toho schopné.....no ja nemám bohvieaku mienku o našej polícii a vôbec ale zasa si nemyslím že sú až takí retardi,až po sudcov či prokurátorov .

darja27
autor
20. mar 2021

@zazvorka87 je mladistva,je to nespravodlive,zvlášť pri takejto brutalite .

zazvorka87
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
gazpalm
20. mar 2021

@darja27 no ja neviem,neviem ci to urobila, ale tu nahravku ako volala 112 a tie hejty 🤢 ako vsetci vedeli akoby sa spravali v jej situacii...pritom taku situaciu nezazili a dufam,ze ani nezaziju...mne sa raz v zivote stala situacia,kde som bola pod tlakom a nevedela ako a co a ako som v panike kricala ,nevydavala som ziaden zvuk,proste kricala som a nic ...preto viem ,ze taketo situacie su nevyspytatelne...a nesudim ...

darja27
autor
20. mar 2021

@gazpalm tá nahrávka čudná bolá,neviem sama popísať prečo...necítila som z toho strach o toho jej kamaráta .....nejak jak keby tam ani nebol ....veď práve ,toto sa dá ľahko vyuzit,ako situácia náhleho šoku....

darja27
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
darja27
autor
20. mar 2021

@zazvorka87 ja si to tiež myslím ,ale zákony nie

anita1978
Odpoveď bola odstránená
Zobraz