Primark v Rakúsku

skippy7
23. júl 2013

Ahojte žienky,
chcem sa opytať, či ste niektorá nebola v Primarku v Rakusku. Je niekde pri Viedni.Dobre a lacno sa tam dá nakupiť, poznám ho z UK Chcela by som vedieť, ako sa tam dá dostať, či je to autom v pohode, alebo či tam nechodí nahodou aj nejaky bus z Viedne.
Ďakujem

lia09
24. sep 2013

@skippy7 ahoj bola si v tom primarku potom?Tiez by ma to zaujimalo ako to tam vyzera

skippy7
autor
27. sep 2013

@lia09 ahoj, ja som tam nebola, ale kamoška tam bola, a došla nadšená, lebo tam veľmi dobre nakupila

katkaapetko
27. sep 2013

@skippy7 autom sa tam dostanes velmi lahko a rychlo,ceny su podobne ako v UK no je mensi vyber,da sa porovnat s takym mensim primarkom nie ako bol napr na oxford street 😉 bola som 2x aj cez vikend aj cez tyzden,cez tyzden menej ludi a vobec som necakala na kabinku...tu je link na to shopping centrum http://g3gerasdorf.1q.sk/index.htm

skippy7
autor
30. sep 2013

@katkaapetko jej, super, diky moc za link! snad sa tam aj ja niekedy dostanem 😉

uglybetty1234
1. okt 2013

Ahojte kočky, ja som tambola už 3X :D tiež krásne spomienky na UK.
Autom je to v pohode, stále po dialnici a vybočí sa hore na sever nad viedeň. v porovnaní s UK je to menšie, ale na slovenské pomery mega. Asi ako kaufland plný handier.

zuzlinka141
24. nov 2013

Ahojjjjte nechystate sa niekto tento piatok do primarku ??!! sme dvaja a nechceme ist samy,,, piste cim skor sem alebo na mail : zuzlinka141@azet.sk dakujem

snu
15. dec 2013

tak podelim sa so skusenostou: uplne hrozne,, 🙂 strasny vyber, strasne ceny,do kabinky sa dostat nemozne.. este mozno pre deti,alebo slecny do 15r sa da nakupit,ale damske a panske teda nemala som z coho vyberat :( nakupila som lacnejsie v hm a ca,co som mohla aj na slovensku 🙂,, v porovnani s primarkom v anglicku uplne sklamanie..,,

frimmie
22. jan 2014

@uglybetty1234 @zuzlinka141 @katkaapetko @skippy7 @snu
Ahojte, chcela by som trosku ozivit diskusiu o Primarku. Tiez mam dobre skusenosti z UK, hlavne Oxford Street. Len viem, ze niektore veci mi super vydrzali a niektore uplny shit. Preto by som sa chcela opytat, ci ste kupovali vo Viedni aj Baby veci a akej su asi kvality? Aj keby boli lacnejsie, tak skratka ci sa to nezraza/neroztahuje, nezmolka.... ci sa to oplati alebo nie. Dakujem moc!

snu
22. jan 2014

@frimmie ahoj, tak ja som kupila len tricka pre manzela a moj otec si tam kupil len neake mikiny a pod tmvao zelenou mal neake blede tricko a nadaval,ze cele tricko mal od toho zafarbene aj krk 🙂))) tkaze chodil v praci spinavy 😀 t 😀 akze asi tak... predeti som nekupila nic,pre chlapcov maly vyber podla mna, nic extra,, pre dievcatka bolo krajsie.. a ako som pisala nakupila som v c&a pre deti uplne super ceny som vystihla 🙂
ale keby sa tam niekto chystal nahodou, tak som si tam kupila kableku a mojej mame sa strasne paci,tak by som taku chcela pre nu 🙂 keby ste boli take zlate,zeby som vam poslala fotku tej kabelky a kupili by ste mu juuu? 🙂

katkaapetko
22. jan 2014

@frimmie ahoj ja myslim,ze je to uplne to iste ako v londyne na oxfordke...nieco je fajn nieco ako pises shit 🙂 teraz otvorili aj tu http://www.scs.at/W/do/centre/home

katka878
17. feb 2014

ahoj chcem sa spýtať či a ako sa da dostat do primarku v rakusku ked by som chcela ist vlakom alebo busom 🙂
viem ze asi primark v uk to nenahradi ale rada by som sa tam isla pozret 😉
😉

dominikam26
19. mar 2014

Ahojte, chystam sa do Primarku do Rakuska, viete mi prosim povedat, ci maju aj velkosti mensie ako S? som utlejsej postavy a kupit si oblecenie v SR je takmer nemozne (detske oddelenia mam pochodene, nebojte 😉 ) Dakujem velmi pekne 🙂

trdielko149
10. apr 2014

@dominikam26 ahoj ja som si vela veci nakupila v cisle XS alebo 34 😉 a inak aj na Slovensku mi v pohode sedia veci XS okrem Orsay tam mi je vsetko velke aj XS! a inak niektore tielka,tricka a saty som nasla v cisle 32 v Primarku 🙂 a inak Primark idu robit na Slovensku,rokuju s Auparkom Bratislava 🙂

dominikam26
10. apr 2014

@trdielko149 boli sme v sobotu v Primarku v Rakusku, najmensia velkost ktoru mali bola 6 (aj to v celkom obmedzenom mnozstve) mi velmi nesedela, na par kuskov, ale v kazdom pripade treba vsetko skusat. kto ma standardnu konfekcnu velkost sa tam urcite vysanti 🙂
Najlepsie je tam ist hned rano po otvoreni, ked tam nie je tak vela ludi a je tam relativny poriadok. Mne osobne sa najviac pacila cast home, mali tam krasne vecicky 🙂

No a tie velkosti, mne je niekedy aj XS velke, hlavne v obchodoch s posunutymi velkostami, kde XS vyzera ako M. Teraz nakupujem oblecenie s tym, ze si to doma sama upravujem, ale nie vsetko sa da...

trdielko149
10. apr 2014

@dominikam26 ja som tam bola 13.dedembra 2013 a pokupila som si aj rifle,aj leginy,aj spodne pradlo,pulovre,svetre,tricka,bluzky,topanky ..ja mam 43 kil a vysku 159 cm takze ja mam problem nieco na seba normalne kupit ale klop klop klop dost veci mi sedelo ale jasne nasli sa aj take co nesedeli ... co sa tyka obchodov na Slovensku vobec mi nesedi cislo 34 v KIK-u,v Pepcu,v Lidli,v Tescu,v Orsay,v Takko Fashion ... sedi mi 34 cislo v Zara,NY,Gate,Mango 🙂 ale na Oxford Streets v Londyne mali veeeeela veci v cisle 4 tam som sa vyjasila 😀 a pevne verim ze aj na Slovensku bude veci v tomto cisle dost 🙂 z casti home som nekupovala tentokrat nic nakolko ideme byvat do nasho domceka a nevedela som do akej farebnosti a stylu sa uberieme tak nebudem kupovat doplnky a v byte ich mam dost tak som kupila len sviecky a samozrejme kabelky,opasky,bizuteriu a sadu stetcov na licenie 🙂 ale najma dcerke som pokupila kvantum oblecenia tej vsetko sedi od papuciek cez spodne pradlo az po saty 🙂 🙂

trdielko149
10. apr 2014

@katka878 vidis my sme sli vlakom 😉 a po Viedni mhd 😉 2 x sme prestupovali 🙂 ak je to aktualne pre teba napis ja ti odpisem kde sme prestupovali 🙂

katka878
10. apr 2014

ahoj prosim ta to by mi dost pomohlo.....dakujem neboli ste tam niekedy v tej dobe? chystam sa tam ale neviem ci nakupim nieco na leto ako saty, sukne, tricka,rifle a topanky.....skoda ze je to tak daleko a ze s podobnym projektom este nikto neprisiel na slovensko ☹

katka878
10. apr 2014

@trdielko149 katka878 ahoj prosim ta to by mi dost pomohlo.....dakujem neboli ste tam niekedy v tej dobe? chystam sa tam ale neviem ci nakupim nieco na leto ako saty, sukne, tricka,rifle a topanky.....skoda ze je to tak daleko a ze s podobnym projektom este nikto neprisiel na slovensko emoticon

trdielko149
10. apr 2014

@katka878 ahoj my sme boli 13.decembra 2013 so sestrou 🙂 sli sme vlakom do BA na hlavnu stanicu odtial vlakom do Viedne na Hauptbahnhof, z Hauptbahnhof na stanicu Floridsdorf a z Floridsdorf priamo do Gerasdorf Primark 🙂 a naspat tak isto od Primarku-Gerasdorf na Floridsdorf odtial na Hauptbahnhof a do BA 🙂 vsetky spoje sme si nasli na cp.sk 😉 ale my mame kamosku co nam zije vo Viedni takze ona nam povedala poradila ako sa nam oplati cestovat najrychlejsie a najlacnejsie lebo su tam aj ine cesty ale toto bolo napriek prestupom najekonomickejsie a najrychlejsie 🙂 a uz priamo v Gerasdorfe pri hlavnom vstupe su letaciky a tam su napisane komplet mhd spoje z Gerasdorfu do vsetkych casti Viedne 🙂

katka878
16. apr 2014

@trdielko149 dakujem pekne za radu ....a ako dlho to trvalo z blavy myslim aj s tym prstupovanim a tak....

trdielko149
16. apr 2014

@katka878 uff BA-Vieden vlakom bola hodinka,odtial na Floridsdorf cakanie na vlak+ samotna cesta asi 30 minut a z Floridsdorf uz do Gerasdorf nejakych 20 minut ...cisty cas nakupovania sme mali 4,5 hodiny stihli sme Primark+C&A z oblecenia,parfumeria a Claire´s bizuteria 🙂 sli sme rano o 6.30 na vlak prisli sme tam o 10 tusim a odchadzali sme na bus o 15.50 😉 domov som prisla o 20 vecer 🙂 bolo to fajn lebo sme mali babsky den ja so sestrou same po rokoch ale poviem ti nikdy viac ... uz len autom 🙂 cesta nas vysla na jednu 24 eur 😕 pockam si asi na ten slovensky Primark v BA 😀 😀

mischelag
29. apr 2014

Ja poradim ze sa mozno oplati vystupit vo viedni na hbh, odtial prestupit na vlak smerom bahnhof meidling (chodi vlak max kazdych 10 minut a ide 6 minut), tam nastupit na vlacik smerom baden chodi asi kazdych 8 minut a cesta trva presne 12 minut) a vystupite presne pred scs vosendorf. Tam sa sa da tak vyblaznit ze az :D

matanelka
4. máj 2014

ahoj,chcem sa spytat,kto ste tam teda boli ake su ceny v rakusku,vcera som sa vratila od brata z UK,tricko kratky rukav pre deti 1,50 budem pisat ceny v librach,balenie nohaviciek 5 kusov 2,0 libry,pyzama belenie 2 kusy 7 libier, letne saty jednoduchjsie 3,50 libry,slavnostnesie boli 7-8 libier,letny klobucik 2 libry,belerinky od 3 po 7 libier,dospele veci tricko damske kratky rukav 3 libri,riflove kratasy 10 libier,to je len par drobnosti co si pamatam,je to porovnatelne lacne,alebo opat ako vzdy prepiskli cenu?

nikol_marek
8. sep 2014

@matanelbka Ahoj, ja som bola v piatok, neviem ako v UK ale ceny su porovnatelne s Irskom. Detske tr. kr. rukav 1 Eur/ boli v akcii z 2/ a 2 eura, kratasy 2-3, pyzama dvojpack 6 eur, zupan 6 Eur, ponozky 5 pack protism. 3 eura, saty slavnostne 8-10 eur, zimne bundy 10-12 eru, vesty sustakove aj kozusinove 10 eur, rifle 5 eur, domace supravy 3 eura. Panske: zimna vesta 10-16 eur, tr. kr. rukav 2,5 eur, opasky 2ks 5 eur, tepláky 5 Eur, Damske: vesty 9-15 eur, zimne bundy 21 Eur, pyzama 8 - 12 eur, tak co som si pamatala z nasho nakupu 🙂

nikol_marek
8. sep 2014

@matanelka vid odpoved hore

beforal
9. sep 2014

ahojte, chcela by som sa spýtať, že ako sa tam viem dostať z vlakovej stanice. Je to ďaleko ? 🙂 Lebo auto nemám a chceli by sme si spraviť s kamarátkami výlet vlakom z BA. Ďakujem za info

nikulienkaa
2. nov 2014

ahojte mam otazku, su velke cenove rozdiely medzi primarkom v UK a vo Viedni?

svetlanat
2. nov 2014

Podla mna v Uk sa da vyhodnejsie nakupit.... ale ani vo Viedni to nie je na zahodenie... Inak chcem sa opytat kedy vo Viedensko Primarku zvyknu byt zlavy?

nikulienkaa
2. nov 2014

@svetlanat
no tie zlavy by zaujimali aj mna 🙂

trdielko149
4. nov 2014

ahojte my ideme tentokrat do Primarku nie do Gerasdorfu ale do nakupneho centra SCS niekde na juhu Viedne sa nachadza 😉 autom ideme samozrejme 🙂
@nikulienkaa ja ked som este v Londyne bola zlavy boli klasicka v januari .... kamoska co je momentalne v Irsku mi pisala ze zlavy maju aj teraz .... ale co sa Viedne tyka zial netusim 😖