Priestranná peňaženka na kartičky

nat66
6. sep 2021

Ahojte. Viete mi poradiť kde zoženiem peňaženku, kde je fakt veľa priečinkov na kartičky?
Ďakujem 😊

nika82
6. sep 2021
22janka1993
6. sep 2021

Lara bags možno kus drahšia ale som s nou spokojná

mauduska
6. sep 2021

skôr ako priestrannú peňaženku odporúčam aplikáciu stocard, kam si tie karty oskenuješ a v obchode ti ich oskenujú z mobilu 🙂 a potom ti stačí aj malá peňaženka, v ktorej sa ľahko udržuje poriadok a ktorá sa všade zmesti :D

nat66
autor
6. sep 2021

@mauduska mám Appku Stocard, ale ďalej potrebujem občiansky, vodičak, zdravotnú karticku moju, detí, platobnú kartu, Edenred platobnú kartu .. a potom tam mám kartičku do potravín kde chodím každý den, aby som nemusela ešte aj mobil loviť niekde v kočíku 😃

nat66
autor
6. sep 2021

@22janka1993 presne takéto niečo hľadám, keď budem v Bory Mall, skočím do Lara Bags. Ďakujem 🙂)

mauduska
7. sep 2021

@nat66 ja mám v peňaženke občiansky, poistenca, isic a platobnú kartu. Mám ti v priečinku na bankovky, lebo nemám priečinok na karty ani jeden :D Iné karty mám zvlášť v malej kapsičke, určite tam budem dávať aj karty poistenca detí, lebo obrovská peňaženka je to posledné, čo chcem.. :D Furt som v nej mala bordel, nezmestila sa mi do bundy ani do malej kabelky, no hrôza. Nikdy viac. :D

vikusjk
7. sep 2021

@nat66 wuch ma penazenky, ktore maju dost priecinkov a maju aj celkom slusny vyber farieb a typov