Prídu mi balíčky z Aliexpressu?

borihh
17. mar 2020

Možno sa to už niekde hovorilo, ale nepostrehla som.. Prídu mi teraz normálne balíčky z aliexpressu, či uzavretie hraníc a neviem co všetko ovplyvňuje aj toto?

lienka1996
17. mar 2020

@borihh ahoj, ja tiež čakám z Ali balíčky a zatail mi nič nechodí, naposeldy minulý týždeň a od vtedy nič. Aj z Pilulky som si objednávala a dala som si doviesť domov kuriérom a iba mi napísali sms, že to mám uložené na našej pošte
Jedna pani písala, že jej chodia len žlté lístky a musí si ísť sama preto, že to nedávajú do schránky. Tak neviem ani ja.

lucyluv
17. mar 2020

Ja tiez dlho cakam, tusim uz vyse mesiaca a netusim co sa deje

lienka1996
17. mar 2020

Treba aj pozerať, že aká je doba dodania. Niekedy to trvá 🙄

eva_eva
17. mar 2020

@borihh Teraz keď objednáš tak neviem, ale kamoška tá objednávala vyše mesiaca dozadu a prišlo jej to minulý týždeň, ale poštárka jej lístok doniesla až po týždni čo to ležalo na pošte. Že pre istotu to tam nechalo ešte akoby odstáť.

jullianna24
17. mar 2020

Mne jeden prisiel vcera,jeden dnes. Podla toho odkial ste objednavali. Mne ponukalo krajinu povodu usa alebo nemecko

annadan
17. mar 2020

hmm ja by som povedala, že tak ľahko teda neprídu, inak neviem, o tomto sa v telke ešte nejak nehovorilo ako to bude

borihh
autor
17. mar 2020

Lebo naposledy mi prišiel balík minulý týždeň a mam tam veci na ktoré čakám už mesiac a pol a keď si ťuknem nato, kde sa tovar nachádza, tak už by mal byť niekde blízko.. Ma napadlo, ci to nemohli niekde pozastaviť kvôli situácii

anonym0001
17. mar 2020

ja som objednala v januari, dodnes nic. Dufam, ze majitel shopu prezil 😅

borihh
autor
17. mar 2020

@anonym0001 😂😂😂

martinajurkechova
17. mar 2020

Mne dnes normálne prišiel čo som objednávala pred mesiacom.

dzejsik
18. mar 2020

@borihh pridu, mozno trocha dlhsie, ale pridu 🙂

renikar
18. mar 2020

Vsetko mi prichadza a postarka doruci az domov. Zatial vsetko do 2 tyzdnov...na cas. Skoro kazdy den nieco pride...

borihh
autor
18. mar 2020

Ok, ďakujem pekne baby

babina_33
18. mar 2020

Podla mna je to otazne, zalezi kedy to poslali. Ale nejako by som nestresovala. Ked to nepride teraz tak po tejto divocine to urcite dojde 🙂

kittykat22
18. mar 2020

@borihh napis im, kde to je. Napisu ti spat. Kamarat pisal kde ma suciastky mesiac a pol - a napisali, ze budu posielat buduci tyzden (to bolo 8-10 dni spat) poslali aj trackovacie cislo.

1amstaff1
25. jún 2020

chcem sa opýtať koľko trvá doručenie balíka z aliexpress keď mi príde mail, že tovar dorazil na slovensko. Pred cca 3 týždňami mi prišiel mail, že tovar je na slovensku a od vtedy nič, písala som aj slovenskej pošte, ale zásielku s takým číslom ako mám uvedené v maily aj objednávke neevidujú. Ako mám ďalej postupovať?