Pridala som si a následne vyhodila priateľku z priateľov

bbarboraa
3. máj 2013

7.11.2012 som si pridala za priatelku (na jej ziadost) jednu babu - no ani som presne nevedela kto je to 😔 (lebo som dost hocikam pisala, reagovala atd.)
a dnes som zistila ze ta osoba ma pozna (nie osobne ale moju rodinu z mm strany) a prisla som na to tak ze som mala stale blby pocit ze ma pozna,take mi to bolo "familiarne" - komunikacia s nou.... tak som nahodne vcera v jednom albume objavila ze by medzi namimohlo byt teoreticky spojenie napisala som jej IP a priznala to... mozno som precitlivena ale PRECOOOOOO nenapisla hned 1x "heeej ahoj nepriamo ta poznam atd...." ja by som to tak urobila!!!! a nie ze sme "priatelky a za pol roka je ticho ako ryby... co sliedila? sledovala? NECHAAAPEM

ak mate na toto jej spravanie logicke vysvetlenie rada si to vypocujem

bdw. dala som ju z priatelov prec som NAHNEVANAA 😠 😠 😠 😠 fakt dost! 😎

unavenasom
3. máj 2013

mozno si myslela ze ju poznas aj ty, tak jej nanapadlo ti povedat ..a mozno spehovala
preto si nepridavam nikoho koho osobe nepoznam

korenbaba
3. máj 2013

@bbarboraa tiež si myslím že je to skor o tom, že si myslela že sa poznáte, že teda vieš kto je...

sissy27
3. máj 2013

@bbarboraa a čo tak sa opýtať priamo jej? 😅 a mala by si po starostiach... lebo sorry, ale takto mi to pripadá ako keby si ju potrebovala s cudzími ľuďmi poohovárať, aby si jej to nejakým spôsobom vrátila, či ako to definovať... alebo čakáš, že objaví túto diskusiu a zareaguje? a ďalšia vec - ak si chceš uchrániť súkromie, tak potom sa asi oplatí filtrovať informácie, ktoré o sebe vypustíš na verejnom fóre 😉

bbarboraa
autor
3. máj 2013

@korenbaba nie ona mna nepozna osobne sama to napisala nemohla si to mysliet ... pisala ze pozna mojho svokra z rybacky, trosku svokru a svagrinu....
@unavenasom

korenbaba
3. máj 2013

@bbarboraa hm...takže jej vlastne možeš byt šum a fuk? .-) Možno je to náhoda, svet je malý. Asi to celkom nechápem.

bbarboraa
autor
3. máj 2013

@sissy27 ja som sa jej pytala osobne cakam na IP ja filtrujem dostatocne nepisem "nic zle" :D ale aj tak ma to zarazilo ze nepovedala ta tu dobuuuuu bu ani mu... podla mna si ma pridavala a vedela kto som a zamerne nenapisala... a dokonca este dodala ze celu rodinu ma z dediny kde som byvala a ze aj ona je odtial.... chapes ... preco nezacala hej sme rodacky alebo neviem... tutlala

bbarboraa
autor
3. máj 2013

@korenbaba mozem... podla mna ale bola zvedava asi inak si to neviem vysvetlit- zamer tajenia nasho "spojenia" :D

sissy27
3. máj 2013

@bbarboraa och bože, tvoje starosti na moju hlavu 😝 možno omylom klikla na pridanie priateľa keď si pozerala tvoj fotoblog, možno sa chcela s tebou bližšie spoznať a nevedela ako a teraz si ju úplne vystrašila, možno je agentka CIA a tajne ťa špehovala, možno je na baby a chce práve teba, možno si pridáva do priateľov každého o koho existencii čo len matne tuší a možno sama nevie prečo to spravila a takých "možno" ti vymyslím ešte niekoľko hocikedy... keby ťa chcela tak strašne tajne špehovať, tak sa ti nemusela nikdy priznať, že sa tak trochu poznáte, nemyslíš? 😉 a teda ak tu nemáš niečo, za čo by si sa teoreticky mohla hanbiť, tak to pusť z hlavy, s najväčšou pravdepodobnosťou o nič nejde a ak áno, tak sa to aj tak časom ukáže 😎

korenbaba
3. máj 2013

@bbarboraa hej asi chápem čo myslíš...ale je to také...možno to nebol zlý zámer, a možno ano. to je tažko povedat. najpríklad ja bývam v jednom meste celý život, je tu vela mám z toho mesta v mojom veku a tak je jasné že kopu z nich nejakým spoosbom poznám. Myslím z videnia, alebo viem komu su manželky, dcéry, švagriné. Ale nejako to neriešim ani ked s nimi komunikujem. Lebo však čo mám furt písat napr. vieš tvoj otec a moj kedysi spolu robili, tak ja viem kto si?! ja to beriem, tak že to čo sa píše tu je medzi nami mamami. a zároven je to verejné forum, bud viem kto su moji pritelia alebo si dávam pozor čo píšem...

kattrin5
3. máj 2013

Preco ludia hned hladaju za vsetkym zlom a dovod ohovarat?? Spytaj sa priamo jej, my tuna nevidime nikomu do hlavy takze ti tazko povieme niekoho zamer...nieje cestne rozpravat zle o cloveku ktorynieje pritomny aby sa mohol branit...

bbarboraa
autor
3. máj 2013

@sissy27 😝 mozno to nebolo so zlym zamerom len mala dost casu povedat a nie sa ma na zaver opytat ci mi to vadi so 🙂 proste mije to divne lebo ja takto nepostupujem
@korenbaba hej aj tu je viac bab z nasej dediny a ked som na jednu s ktorou som si nahodne pisala prisla ze byva u nas napisala som ze ahooooj aj ja som z xxxx , ale urcite by som ju neziadala "na tajnasa" za priatelku ....

bbarboraa
autor
3. máj 2013

@kattrin5 oo pisala som ze je to divne a ze ma to hneva ty by si sa ako zachovala keby si ta znama tvoj sestry/mamy atd. pridala k priatelom a vedela ze si jej dcera ale nepovedala by ti to a podla nicku nevies... nebolo by to divne zistenie? ze preco??? ja sa pytam len PRECOO aj jej :D

kattrin5
3. máj 2013

Tak asi by som nepytala tuna na fore ale prison jej🙂

asfodelka
4. máj 2013

@bbarboraa chyba bola hned na zaciatku. ona si povedala ze aha tu poznam... poslala ziadost. mne ked pride ziadost a nie je tam foto a nemam pocit ze poznam... automaticky pisem IP v zneni ahoj, pozname sa?
ak by si to robila tak mas o jeden problem menej. chyba je v komunikacii.
mne raz maly uradoval na pc a pridal mi na fb jedneho chalana co som nepoznala. horsie bolo ze som to zistila az ked ma potvrdil. tak som sa mu ozvala ze nech prepaci a on ze dobre aj tak. a potom robil taxi a par krat nas zviezol. mala si skusit vytazit nieco dobre z priatelstva.

terezka1947
4. máj 2013

@bbarboraa mas takych "zatajenych"ludi...ja mam tiez kamosku,s kt.sa denne stretavam a casto sa stane,ze sa nieco deje a ona mi to vzdy "zabudne"povedat.a ked sa jej na to opytam,tak vzdy odpovie...aaa si nevedela? som ti nehovorila? 😠 ....takze vlastne sa z nej stava IBA znama...lebo ja takych ludi,co tajne sleduju situaciu nemam rada-radsej mam priamych ludi,od kt. viem,co mozem cakat a nie bat sa,co zase vie a nepovie 😀