Prichádzajúci hovor - cudzie číslo

nicky221
14. sep 2022

Ahojte, chcem sa spýtať, či niekomu z vás nevolajú telefónne čísla, ktoré sú registrované v sieti Orange, po zodvihnútí ako keby ženská odkazovka v anglickom jazyku. Zavolať nas5 nejde, hovor zlyhal. Tento týždeň už po 2x.
+421 918 206 238, +421 918 587 866…

liloastitch
14. sep 2022

Podvody, hovoria niečo o to ,že sú z polície a podobné drísty. Späť by som určite nevolala

btus
14. sep 2022

späť v žiadnom prípade nevolať a zrušiť hovor

marci77
14. sep 2022
7rebeka11
14. sep 2022

Mne včera tri čísla, všetky som blokovala

marci77
14. sep 2022

aj mne volali uz asi 3krat, vzdy je to nejake ine cislo
tak clovek nevie, ci ma, nema zdvihat ......lebo vyzeraju ako slovenske tie cisla

januska12323
14. sep 2022

Je to podvod a rada do budúcnosti: ak nevieš čo je to za číslo nezdvihaj alebo ak zdvihnes a začnú hovoriť blbosti hneď položiť, v žiadnom prípade nevolaj naspäť. Ak by to bol niekto z banky/kuriér /polícia atď. zavolajú znovu.

qwertyi
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
oli18
14. sep 2022

Mne tiez volali 2x, ale kedze nerozumiem anglicky, okamzite som zlozila. Ale pred pol hodinou mi volal z utajeneho cisla muz a pytal sa, ci rozumiem po rusky. Povedala som "net" a zlozila.

tifi2324
14. sep 2022

@nicky221 mne sa napríklad stala opačná situácia pred par dnami mi volala pani ze jej neustale niekdo vola z mojho cisla a ked zodvihne ozve sa niekdo po anglicky z mobilu mi nevedela zavolať naspäť ale z pevnej linky ano normalne som ostala šokovaná ze ako jej moze nikde volat z mojho čísla 🤷

xena0
14. sep 2022

Aj nám volali, podvod treba len zrušiť hovor a nevolať naspäť

nicky221
autor
14. sep 2022

+421 918 911 514 Pridávam ďalšie číslo, pred chvíľou mi volalo. Ďakujem za odpovede 😘

angelous1991
14. sep 2022

Mne dnes tieto . Blokujem zaradom . Akurát ma maximálne štve to že to takto zneužívajú .tie čísla vyzerajú seriózne .. . ako mám vedieť či mi niekto nevolá ohľadom školy . Syna . Lekár alebo bohviekto môže to byt niečo vážne .. a tiež sa anglicky odtiaľ ozvalo …

basullinka
14. sep 2022

Dievčatá a ja som si myslela, že mi šibe lebo presne to iste sa dialo aj mne. Samé divne, neznáme čísla. Ked som dvihla robot, tak hneď som zložila. Včera asi 4 x...

zuzanaete
14. sep 2022

@tifi2324 Oni realne nevolaju z SK, len maju silovnych programatorov a vyzera, ze volaju z SK cisel. Takze moze byt, ze dotycna pani videla tvoje cislo. Ja som mala tiez telefonaty a ked som kontrolovala cislo, tak jedno mi pridelilo k nejakemu elektru, odkial nemali dovod mi volat. Je toho plny internet, sama policia na to upozornuje.

savanna
14. sep 2022

@tifi2324 v mediach pisali, ze sa nejako vedia napichnut aj na akekolvek realne cislo cloveka, napr. aj takeho, kt. mas v zozname. Cize podarilo sa im aj na tvoje, je to hrozne.
Aj mne volali uz 2x a otcovi opakovane...splietaju tam nieco o tom, ze volaju z policie a v nasom pripade nieco v tom zmysle, ze sme obvineni z drogovej cinnosti 😀. No, ja sa na tom zasmejem a zlozim, ale viem si predstavit, ze pre nejakeho osameleho stareho cloveka to moze byt velmi stresujuce, ked mu niekto opakovane vola, on ani nerozumie, co ten clovek hovori, volaju mu rozne cisla, on si ich ani zablokovat na mobile nevie, atd. A tiez nechapem, ze ich nevedia nejako zachytit a zabasnut...i ked rozumiem, ze to moze byt mafia niekde z Columbie.

kristiii
14. sep 2022

@nicky221 mne minule volala nejaká pani, že som jej teraz volala, a ja reku určite nie, ja som ani telefón nemala v ruke a furt do mňa hučala, až som bola nepríjemná, že snáď viem, či som niekomu volala. Asi týždeň na to aj mne volalo nejaké cudzie číslo (slovenské), našla som neskôr, volala naspäť, týpek sa tiež divil, že on nikam nevolal..až tu som sa nedávno dočítala, že sú to nejaké najnovšie odrby a o čo zrejme šlo. Ale tak ja si nedovolím nedvihať neznáme čísla, človek nikdy nevie...

haanovajana
14. sep 2022

@nicky221 mne tiež včera volali,odkazovač po anglicky,hneď som zložila.

lula313
15. sep 2022

@kristiii dnes to dávali v spravach, že sa napichnu na niekoho cislo a keď volas naň naspat, tak ti dvihne majitel čísla a o nicom nevie. Takze hneď zložit, keď počujete anglicky niekoho rozpravat