Priateľstvo s výhodami

majkadaniova
28. jún 2014

Ahojte baby,moja otazka je trochu citlivejsia chcela by som pocuy Vase nazory na priatelstvo s vyhodami.Sme mlady rozumieme si sme suoer kamarati a aj k sebe niecocitime no na vztah sa aspon podla mna obaja necitime aspon nie na taky verejny vaznu vvztah.Tak teda by som chcela pocut Vas nazor ci je ti nespravne alebo tym neutrpi nikto najma nie moja povest :D Co poviete? Dakujeeeeem za vsetky nazory :* 🙂

latvia
28. jún 2014

@majkadaniova utrpi tym vase kamaratstvo....teda, ak to nahodou nedopadne tak, ze sa nakoniec date na vazny vztah. ak nie, s najvacsou pravdepodobnostou sa to pokazi...

niki101988
28. jún 2014

@majkadaniova Ahoj,ja som takého mala od 17 tich kým som nestretla MM. Nikdy mi nič nesľuboval, neviazal ma k sebe. Nik nevedel a ani dnes presne nevie čo sme spolu mali či nemali. Je to človek, ktorého si vážim rovnako ako manžela, vie o mne všetko veď sme si takto plávali životom krásnych pár rokov

majkadaniova
autor
29. jún 2014

@niki101988 tak nejako to mame aj my ...myslite teda ze sa nemusim citit ako nejaka lahka zena? :(

bosoriak
29. jún 2014

@majkadaniova Uz zacinaju prazdniny, co? 🙂

Ak by si bola dost zrela, tak sa na takuto osobnu vec nepytas. Intimny zivot je tvoja vec, ako sa zariadis, tak mas, ked to vyhovuje tebe, tak ti moze byt uplne ukradnute, ako to vidia ini. A ta legendarna povest? No ano, na krestanskom stretnuti ta nepochvalia. Ale spoluziacky to zas ocenia. Vyber si sama 🙂

terezka1947
29. jún 2014

@majkadaniova ...svoju "povest"si "vyrabas"sama 😀

aku ju budes mat zalezi len a len od teba 😉

majkadaniova
autor
29. jún 2014

@bosoriak hmm no opak je pravdou prave moje kamaratky mi radia nechat to a nepodcenovat sa ...neviem ako to vyriesit pretozr je mi snim super lenze ked si pomyslim ze mozno to nikam nevedie a ze myslienka ze raz mozno budeme mat normalny vztah je len akou si viziou tak prave vtedy pride pocit ...bozeee co to robim ...

anatalia77
29. jún 2014

@majkadaniova ak si s tym nie vnutorne stotoznena,tak v tom nepokracuj.

mima4
29. jún 2014

@majkadaniova
moj nazor je taky, ze vztah pokial nema byt vazny, je len strata casu. Ale pravdaze zalezi to aj od teba a miery tvojej citlivosti. Ja napr. som clovek, ktory ked do niečoho ide, dava do toho maximum... preto nemam rada ani kamaratstva "ako tak", ani vztahy, ani nic... bud mat oporu, skutocneu doveru, vernost, lasku... hlbkou... alebo radsej iba dobre pivecko s kamosom 😉

Taktiez 99 % zien je naprogramovanych tak, ze tam ta laska rastie... a mozu prist tazke zivotne situacie... a "kamarat" si moze povedat... ze tam uz nie su moc benefits.. 😉

viem, ze sa teraz velmi propaguje taky zivot, na druhej strane vacsina zien je osamotena, frutsrovana a zatrpknuta... proste nemilovana...

Takze moje odporucanie: milovat seba, vazit si seba a ist do vztahu az vtedy, ked to bude mat zmysel a bude to na cely zivot.

majkadaniova
autor
29. jún 2014

@mima4 toto iste mi hovoria aj kamaratky 🙂 lenze ja sa bojim ho stratit uz teraz ked som si na neho a na kontakt snim kazdy den tak zvykla viem ze ked mu poviem ze uz to takto nechcem dalej tak uz nebudeme v kontakte tak casto ...

mima4
29. jún 2014

@majkadaniova
cize, ak tomu spravne chapem, ste kamosi, sem tam spolu spite a on v pripade, ze budes chciet byt jeho kamoskou a travit s nim cas, ale neposunut to na sexualnu uroven... a neposkytovat mu svoje telo, tak ta posle do certa?
ak je to takto, ze pri dobrom kamaratstve s tebou radsej prerusi kontakt, precitaj si tu moju prvu vetu este raz...a pouvazuj, čo je to za človeka?
Inak, neraz clovek straca urcite veci, vztahy v zivote, aby ziskal podstatne viac 🙂

majkadaniova
autor
29. jún 2014

@mima4 myslim ze presne tak to je aj ked si to nechcem priznat .... :(

santiago_segura
8. jan 2023

Takze zenska je zalubena do kamarata. Kamarat to podmienuje tym ze nech sa snim aj miluje inak nema zajem. Zenska sa snim teda miluje lebo ho nechce stratit. Chapem spravne?

Inak bezna vec lebo ludia su pohodlni, chcu si zachovat svoju autonomiu, tak kamaratstvo s vyhodami je to naj. Su kvazi slobodni, nijako neviazani, tak preco nie. Ja nechcem manzelstvo ani deti, ani mat na krku priatelku. Tak ja som uplne za kamaratstvo s vyhodami. Stratavajme sa, pomilujme sa, potom kazdy svojou cestou. To by skor vypadalo ako milenci ale pozor. Milenci sa stretavaju len za ucelom milovania. Ale kamarati s vyhodami sa stretavaju ako kamarati teda rozumeju si, spolocne zaluby, ale mozu sa aj milovat. Podla mna idealne.