Priateľova bývalá je stále v našom vzťahu.

nikdom
14. apr 2020

Ahojte.
Chcela by som vedieť vaš nazor..viem,že Vam môj problem pride po prečitani asi ako velmi banalny..predsa mam 18 ale..verim ze su tu odomna omnoho starsi a skusenejsi ludia a poradia mi...jedna sa o mojho frajera s ktorym som rok.Priatel ma 20.
Ja by som povedala ze nas vztah je uplne krasny zatial,nemali sme nejaku vaznu hadku..jednoducho lubime sa a aj ja jeho.Problem je v jeho byvalej...mozno trochu aj v nom.
Jeho byvala ho opustila s tym ze sa pri nom necitila komfotrtne,a zevraj ich vztah zapadol do stereotypu. V dobe co sa s nou on rozchadzal tak ja som mu pomahala..nebola som donho buchnuta..snazila som sa ich dat dohromady, alebo mu dokonca pomoct s najdenym inej partnerky lebo sa velmi trapil. No nakoniec to dopadlo tak ze po roku kamarastva sme spolu zacali chodit. Jeho byvala sa mu medzitym ozyvala,pisala mu slohovky ako spravila ona chybu ,ze je na vine balbla...Zacalo mi to vadit tak som mu dala jasne najavo ze si to nezelam,a ak bude pokracovat s tymto ze ja odidem,lebi nechcem byt vo vztahu s niekym kto ma nedorieseni minuly vztah .Aj ja som sa rozisla s mojim byvalim a neozyvam sa mu.Povedal mi na to ze on ju uz nelubi,zevraj ju ma iba nieco ako kamaratku.Raz za cas mu napise ako jej je naprd a on jej iba akoby poradi. Na to som mu povedala ze keby nemal vztah so mnou tak mi to je jedno ze su kamarati. Na to mi uz povedal iba ze lubi iba mna,zevraj som omnoho lepsia partnerka,pri nej vraj trpel a stala sa z nej troska..zacala drogovat a neviem co (a on ma na tieto veci nie dobry nazor). Vraj si ju blokol vsade. Tak som bola rada ze to kvoli mne spravil,uverila som mu a niesom nejaky spion tak som mu to nekontrolovala.

Bol pokoj asi dva mesiace od nej ...no a dneska sme si volali. A hovoril mi ze si vymenil kryt na telefon. Tak ja ze super ze nech ho ukaze. Odfotil mi ho a ze mam hadat od koho je..samozrejme som neuhadla..a on zevraj..od byvalej vlastnorucne vyrobeny. Je naoza pekny,uznavam..bolo by ho aj mne luto vyhodit ..ale...ja som mu napriklad vyrobila 2 vlastorucne tricka ,lebo robim potlace...a su na nom jeho oblubene metalove skupiny.Nie je to nic za co by sa mal hambit nosit.A ani raz som ho nevidela ze by nejake m..mtak som z toho taka sklamana a podozrievam ho aj z toho ze si s nou neprestal pisat...v mobile s nou ma dokonca fotky...nie ich spolocne..ale iba cisto jej co ju fotil..lebo sa venuje fotografovaniu.

Ja viem ze ma na to obdobie asi pekne spomienky...ale mne to vadi..viackrat som to dala najavo...a som z toho celkom smutna...

Len taky dodatok este...Rozunieme si a vzdy si mame nieco povedat..len si myslim ze to nie je dost.Myslim si ze je so mnou iba preto lebo...zevraj som moc pekna a rodicia mu povedali zevraj som najkrajsia frajerka aku kedy mal...a je na to pysny.Bojim sa ze je so mnou iba kvoli vzhladu. Ze iba kvoli tomu sa ma boji opustit.

Ja neviem..co by ste robili na mojom mieste?

pribinak
14. apr 2020

Nájdi si iného, tento je očividne rad, že sa o neho bijú dve baby

monkasponka
14. apr 2020

@nikdom Nemyslim si že chlapec je celkom vysporiadany... mas 18 rokov. A nezačinaj vztah kde nemas vlastny priestor. Si ta lepšia kamaratka a to nechceš určite. Ak chlapcovi na tebe zaleži vedel by že taketo veci ta zraňuju a ad1.. nevešal by ti to na nos a add.2 neprijal by darček od byvalej... jednoducho sa to nerobi.
Moja rada: počkaj si na toho pre koho budeš jedina 😏, mas čas....

nikdom
autor
14. apr 2020

@pribinak Nebijeme sa o neho..Teda aspon ja nie..ved som zena a mam nejaku hodnotu. Len mi o nej akoby..zamerne hovori.

pribinak
14. apr 2020

@nikdom však ja to “bitie” nemyslím doslovne. Len asi tá tak veľmi neľúbi ako si to ty myslíš. Toto chlap ktorý lubi, nerobí

nikdom
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
nikdom
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
kassandra25
14. apr 2020

@nikdom na tvojom mieste by som si nasla 22 r +, s autom, s ocami len pre teba, najsikovnejsieho vysokoskolaka...,......s + + + , a tomu terajsiemu by som povedala, ze ma velmi mudrych rodicov, ale ty s nim nemozes chodit, lebo vas vztah bohuzial k nicomu nevedie.

777januska777
14. apr 2020

Samozrejme, že chce aby si žiarlila. Pravdepodobne má nižšie sebavedomie a potrebuje si ho nejako nahnať. Ale dá sa to pochodiť, keďže má ešte len 20 rokov, ja som bola úplne rovnaká, tiež som sa snažila aby moji frajeri žiarlili a to mi zvyšovalo sebavedomie a nesúviselo to s tým, žeby som ich nelubila. Ľúbila som ich, len som mala pocit, že pre nich nie som dostatočne dobrá. A to si myslím, že platí aj u neho, pravdepodobne si myslí, že si pre neho až príliš dobrá a má nízke sebavedomie pri tebe a chce sa ti cítiť rovný. Aby si videla, že nie je nejaký slaboch.

0silvia0
14. apr 2020

@nikdom daj na svoju intuiciu, mozno je to naozaj tak, ze mu robi dobre a chce aby si ziarlila na jeho byvalu. Preco to robi vie len on, mozno to robil aj byvalej a preto sa pri nom necitila komfortne. A vidis, zacinas sa pri nom citit nekomfortne aj ty... Mozno je to taky typ chlapa, ked ma zenu istu, ma potrebu ju akosi zneistovat, nevie si dobry vztah vazit. Mozno je to jeho nevyzretost, jeho potreba si nieco dokazovat, je to mlady chalan, asi sa este nechce na 100% viazat a preto si takymto spravanim akoby nechaval zadne dvierka...

jaass
14. apr 2020

@nikdom nech ťa neupokojuje, že si -najkrajsia frajerka aku kedy mal. - Ja by som mojmu nikdy nedovolila nosiť kryt od byvalej :D a on by si ho predo mnou hlavne ani nedovolil dať. Veľa záleží ako si to na začiatku vzťahu zariadiš 🙂 a keď ho má, nie je to len tak.......

jaskolka
15. apr 2020

Je mladý, absolútne ešte neuvažuje v širšom ohľade, že jeho správanie moze vadiť priateľke. Mam dojem, že teraz sa cíti ako "mačo" wow, mam krásnu frajerku, ktorá má miluje, a aj moja ex by ma stále chcela, aký som ja samec😃. Očividne bývalú meuzavrel, sú v kontakte, čo mi príde tiež ako vystrelok mladých, zrelý chlap nepotrebuje kontakt s partnerkou, ktorá patrí do minulosti, a už vôbec nie jej kryty na mobil. Ty si tiež mladulinka, obaja ste vlastne strašne mladí, málokedy taky vzťah vydrží dlhšie ako pár mesiacov, to nemyslím zle, len chcem povedať, že on očividne ešte vôbec nedozrel, tuzi po pozornosti žien, záleží mu hlavne na kráse a vonkajšej príťažlivosti, keď sama vnímaš, že volaco tam "nesedí" tak ono to aj obvykle tak je. Plus ma prekvapuje, že 19 ročný mladík mal vzťah, ktorý upadol do stereotypu.. To koľko akoze spolu chodili s tou bývalou? Od škôlky? 😃😃😃

nina19833
15. apr 2020

tazko povedat, mozno je to fakt len tak ze su priatelmi ja osobne poznam takych co boli spolu par rokov a ostali normalne priatelmi bez nejakch hlbsich citov. tazko to ste mladi este