Priateľ sa so mnou stále vadí, že som tlstá

6. jún 2020

S priatelom som 4 roky no vkuse sa somnou vadi ze som tlsta a mam zo sebou nieco robit. Ked sme sa spoznali nebola som ani stihla ani tlsta taka akurat. Mam 34 rokov a on mi pri hadke vyhadzuje na oci ze vyzeram uz ako chlap a nie ako zena. Nespime spolu uz dva roky lebo vraj ho nepritahujem ako zena ale vyhoncovat chce. Mna to uraza nevie pochopit,ze 30 kil nezhodim za mesiac. Nejaky cas som cvicila lenze ma to nebavilo a navyse nevidela som rychlo vysledky tak som sa na to vykaslala. V auguste mame svadbu a on mi prizvukuje ze aspon na svadbu by som mohla schudnut nech nejak vyzeram.

amelia000
6. jún 2020

Tak toto ked nieje vymyslene, zozeriem aj svojho jednorozca co si kupim 😄

korunka1
6. jún 2020

Tak take nieco by mi povedal raz,mozno dvakrat.
To fakt chces ziť s takym clovekom?
To je ako scifi...nespite spolu a chcete sa brať?

bosorka2302
6. jún 2020

Schudnut a najst si ineho😀😀. Ked uz teraz nie si pre neho krasna tak naco si s nim. Mozno pre druheho budes bohyna..pripad z okolia moja kamoska mala podobny problem tak sa rozisla a nasla si ineho. Pre toho ineho bola ozaj bohyna vazil si ju pacila sa mu.....

tncka
6. jún 2020

Kopni ho do riti a najdi si ineho. Casom aj tak mas iste ze si najde milenku kt.ho pritahovat bude. No len raz by mi toto chlap povedal...A nie este si ho po tom vziat...Spamataj sa

autor
6. jún 2020

Lenze ja nemam zenske krivky ja mam skor chlapcensku postavu a serie ma to. Nechcem hladat ineho lubim ho a on to mysli v dobrom

sunny8
6. jún 2020

Dievča kde je tvoja sebaúcta? To je podobne akoby od teba chcel zväčšiť pery alebo prsia. Urobila by si to pre priateľa ? Pretože ja nie. Buď ma ľúbi takú aka som alebo dovidenia. Pozbieraj svoju hrdosť a zatvor za ním dvere. Ak chces schudnúť rob to pre seba on jedného dňa odíde ale ty budeš so sebou až do konca :🙂

777januska777
6. jún 2020

Chudnúť máš chcieť pre seba, nadváha je hlavne zdravotný problém a môže ti v tele narobiť veľkú šarapatu. A ak by môj manžel mal nadváhu (spoznala som ho keď mal normálnu váhu), tak by som mu to asi tiež opakovala, že by mal niečo zo sebou robiť. Tak sa neurážaj a skús na sebe zapracovať hlavne zo zdravotného hľadiska.

jaskolka
6. jún 2020

Tak cvičiť a schudnúť, zdravo sa stravovať to rob pre svoje zdravie, nie pre reči dákeho tam chlapa. Tiež ma zarazilo, že plánujete svadbu a sex nebol dva roky! A zase, trebárs schudnes tersz silou mocou, hladovkami a neviem cim možným, aby si "vyzerala" na svadbe a potom co? Jojo efekt kila naberies nazad, pripadne otehotnies, lebo veď "chudou" už spať ten úžasný novomanžel spať bude a potom co? Brucho, prsia, zadok porastu, keď očividne máš nábeh na priberanie, strie prídu, a chlap sa s tebou rozvedie? Ci zase nebude sex, aby si schudla? Kde si na takého blbca prišla? 😮😮

lenuliatko84
6. jún 2020

Tak so sebou konecne nieco rob,hadam nechces byt tucna nevesta.treba nezrat a aspon hodinu denne sa hybat a o rok mas figuru ako lusk.a potom si uz len osvojit zdrave stravivanie,ziadne rezne knedle a kysnute kokace

jana65l
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
jana65l
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
soldi
6. jún 2020

chudnutie je hlavne o strave, nie cviceni. staci sa neprezierat. zaplat si vyzivoveho poradcu (tu na mk je super packofit) a schudni. lebo mat 34, nebyt este ani po porode a uz mat 30 kil nadvahu, no, uff, ak s tym nieco nezacnes robit, ono sa to same neupravi, bude to len horsie.
priatel vazi kolko?

ono, kazdy z nas ma samozrejme slobodu v obliekani aj vo vyzore, ale ked uz raz mame partnerov, tak aj toto je oblast, kde treba robit kompromisy, inak to moze zle dopadnut. a to, ze nemate 2 roky sex mi pride ako velmi zavazny dosledok. az tazko uverit

autor
6. jún 2020

Ja praveze nemam nabeh na obezitu. Do 28 som mala 50 kil aj s topankami jednoducho zrazu som zacala priberat a stravu som upravila

heleninamama
6. jún 2020

Riešiš to už asi 10x, to si už mohla aj schudnúť. Iný recept, ako menej žrať a viac sa hýbať neexistuje a nik Ti tu neprezradí žiadne kúzlo.
Skôr to vidím tak, že ty čakáš na svadbu a on sa z nej chce vyvliecť.
A čo fakt nechápem, načo Ti je svadba s mužom, ktorému sa fyzicky hnusíš, slovné Ťa uráža, vyhýba sa kontaktu s Tebou? Vysvetli mi, čo si od tej svadby sľubuješ? Láska tu nie je, ani úcta, ani ten bohapustý chtíč. A ani deti nebudú, lebo bez sexu sa sama neoplodníš.
Ty máš vážne problém, ale v hlave a oveľa závažnejší ako je nadváha. Ak ten začneš riešiť, aj kilá pôjdu dolu.

autor
6. jún 2020

Mala som 50 kil teraz mam 72 a on mi tvrdi ze som obezna ale upravila son jedalnicek chodim pesi alebo na bycikli a jednoducho nechudnem. Mala som aj vyzivoveho a prd mi pomohol. Chodila som do fitka na zumbu, cvicila som fitshaker a jednoducho som nechudla a on to nevie pochopit,ze proste vekom ta vaha ide hore zas vecne chuda nebudem.

lubka261
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
autor
6. jún 2020

Baby vy ste trafene? Vztah a manzelstvo neni len o sexe. Ja deti mat nemozem. Sexovali sme dost casto ja by som aj ale on povedal,ze jednoducho uz nema chut a aj to,ze ho nepritahujem co ho priviazem k posteli a znasilnim? Ked nechce tak nechce proste to tak ma presitil sa ho vraj

zirafienka
6. jún 2020

A nebolo to tu už včera? Či takých somárov sa nájde viac.

korunka1
6. jún 2020

Presitil sa sexu? Tomu ani sama neveriš 😂😂

hederamonstera
6. jún 2020

Ja som mojho muza pritahovala aj ked som pribrala cez 20kg, proste nie je to len o vizualnom ale celkovom prepojeni. Samozrejme, keby mi to vyhadzoval na oci, tak s tym nieco urobim ale aj by ma to zranilo. Schudla som, lebo som mlada a ledva som sa uz hybala🙈
Moj pribral tiez asi 20kg ale je pre mna stale ten najsexi muz. Skor tam uz ide o tu zdravotnu stranku, ale nutit ho nebudem, to by malo opacny efekt.

Autorka ak ho lubis a lubis aj seba, tak pomaly men jedalnicek na zdravsi🙂 aj on ked uvidi, ze sa snazis, tak by si mohol odpustit blbe reci🙂 drzim palce

horalka1986
6. jún 2020

A otazka znie? To co je za vztah? Nesexujete 2 roky a idete sa brat. On ti nadava ale ty ho lubis. Chces schudnut ale nechces. Tak si zostan tlsta,kopni ho do riti a je po probleme.

amelia000
6. jún 2020

Nie vekom ide vaha hore draha, ale tym co zozeries 😁

mondolina
6. jún 2020

Silne mi to pripomína jeden nick ( aj starý aj nový) takže nebudem drať klávesnicu.
A mačičky sa ako majú?

soldi
6. jún 2020

mas 34. akym vekom ide vaha hore? 🙈 proste sa len prezieras. alebo jes naopak prilis malo. alebo raz tak, raz tak. si pozri kolko je tu bab na mk, co schudli uzasne aj vo vyssom veku, po detoch a pod. co si myslis ze Ty si nieco extra ze nevies schudnut, hm?
ale jasne ze je jednoduchsie povedat, neda sa.
ale neviem, podla mna kecas. ziadny chlap nevydrzi 2 roky bez sexu. jedine nejaky impotent

heleninamama
6. jún 2020

@anonym Jediná trafená si ty. Veď čítaj, čo píšeš. Aj by si sexovala, ale on Ťa nechce, nemá na Teba chuť. Ale na inú zrejme áno a je len otázka času, kedy ju stretne.
Mala si tu viac nickov a stále dookola to isté: nechce sex, neváži si Ťa, neprejavuje Ti lásku, nedáva darčeky, nevieš podľa neho udržiavať domácnosť, si tučná, neatraktivna....
Začínam si myslieť, že aj on je nejaký úbožiak, ktorý nevie zbaliť lepšiu ženu, hoci by aj chcel a keďže ty si neodbytná a bez štipky sebaúcty, tak sa ničíte vzájomne.
A plán svadby, ktorú Ty máš detailne premyslenú aj s koňmi a on by ju najradšej zrušil (ak o nej vôbec vie) je top.

juliet86
6. jún 2020

ak je pravda co hovoris tak mas zrejme zdravotny problem. bud stitna zlaza alebo polycysticke vajecniky. takze byt tebou tak smer doktor

jaskolka
6. jún 2020

Presytil sa ta? Koľko ste spolu, 40 rokov? Väčšiu hlúposť som nepočula. Neviem, koľko máš výšku,a vek, ale 72 kíl nie je brutálna obezita, podľa prvého príspevku som myslela, že dákych 100 vážiš, že si pribrala 50 kil, alebo co. Uvedom si, že 50 kíl nebudeš vážiť celý život, to reálne nejde, teda keď nechceš žiť na jablku denne. Manželstvo nie je len o sexe, ale úprimne, povedať, že ma nepritahuje budúca manželka,a Presytil som sa sexu... 🙈🙈. Dobre, vezmite sa, schudni, drz si 50 kíl aj za každú cenu a ver mi, že on spokojný nebude. Lebo si nájde dačo iné. Ako píše tu jedna kočka, keď sa mu znepacia ovisnute prsia? Pôjdeš na plastiku? Alebo prídu vrásky? Dáš si botox? Ešte raz si prečítaj, vo píšeš... Hlavne tu vetu"presytil sa ma a uz nemá chuť "a predstav si takých 30 rokov života s nim....

denden77
6. jún 2020

svadba je v tomto pripade uplne na mieste 👌

zazvorka87
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ave_eva
6. jún 2020

Moment.... A načo sa beriete keď spolu ani nespavate a už pred svadbou máte hádky a uráža ta???

siska53
6. jún 2020

Presytil sa sexu? Blbost, tomu hadam sama neveris!
Vekom rasie vaha? Mam.45 rokov, 2 deti a vahu rovnaku, ako ked som.mala 20.
A skor ako vyzivovu poradkynu, kedze nedokazes zhodit, by som skor oslovila lekárku, nech ta posle na vyšetrenia, ci tam.nemoze byt aj medicinsky problém.
A skus mensie porcie viackrat denne. To dost nastartuje metabolizmus - skusenost byvaleho kolegu a vlastne aj moja.. jedavam 4-5x denne..

A .. neviem, takeho človeka by som si nebrala..