Priateľ ma kritizuje, cítim sa zbytočná

monka1991
11. jan 2020

Ahojte citim sa zbytocna neviem co mam robit snazim sa zvladnut domacnost pracu a byt dobra gazdina, lenze priatel ma furt kritizuje ze neni toto spravene a tamto a ostatne by to spravili a podobne a zacinaju rypat do mna aj ostatny jeho kamosi pritom sa snazim ale nebavi ma behat stale za jeho ritou co s tym skuste poradit uz mam pocit ze som vo vezeni a musim robit len to co chce on

falbala132
11. jan 2020

@monka1991 zmen priatela .

taskataska
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
blondtana
11. jan 2020

To ako vážne? On rýpe, aj jeho kamoši? To si akože čo už dovoľujú? By som im rýchlo povedala, nech sa starajú do svojich domácnosti, či majú všetko také dokonalé. A partnerovi by som tiež povedala, že keď sa nemieni zapojiť, tak nech aspoň drží hubu. Môj to občas skúsil, tak som mu raz aj niekoľko týždňov nenavarila. Nehovoriac, že keď chodíme k jeho kamošom, aj mojim kamarátkam, tak vidí, že mnohí majú oveľa horšie gazdiné doma, ako on, už mi to aj prizná, že je rád, že ma má.

janinah
11. jan 2020

napíš na papier čo robíš v domácnosti on a čo ty,ukáž mu to a nech si vyberie presne polovicu robôt,ktoré urobí on,lebo existuje čosi ako rovnoprávnosť....a´doteraz tam funguješ ako slúžka a je najvyšší čas to zmeniť....alebo zmeniť chlapa.....

0silvia0
11. jan 2020

@monka1991 a co kamosov do vasej domacnosti? Nech sa staraju o svoju, nechapem. Si tehotna, potrebujes oddych a nie rypajuceho frajera s jeho kamosmi. Lepsi otec pre tvoje dieta nebol naporudzi, ked si si vybrala prave tohoto?😲

janulkajanulka
11. jan 2020

@monka1991 ja som malá takého manžela, ale od 4.12.2019 som rozvedená a mame spolu dve deti

monka1991
autor
11. jan 2020

Ahojte presne som si aj myslela ze toto neni normalne a to ze ja som si vzdy vravela v duchu ze budem lepsia a lepsia nieje v poriadku. Ze sa budem viac snazit mu robit povoli asi nikam nevedie a stale bude chciet odo mna viac

monka1991
autor
11. jan 2020

@blondtana no praveze neviem ci sa ki to zda ale mnoho jeho kakosov je na tom ovela horsie fakt neviem ci som ja vadna kazdy vecer myslim len nato ze som neschopna plus este nemame ani dieta jak to zvladnem aj s dietatom ked uz teraz je to taketo to ma stve najviac

blondtana
11. jan 2020

Inak mne raz kamoškin manžel u nich doma ukazoval, čo jeho žena neupratala a som mu tak prehovorila do duše, že si to za klobúk nestrčil, som mu doslova povedala, že sú dvaja v tej domácnosti a keď sa mu nepáči, že niečo nespravila, tak to môže spraviť on a nerobiť také divadlo, môjho vtedy tak vytočil, že sme hneď aj odišli. Druhá vec, už sú rozvedení 😉

kitycat
11. jan 2020

nozky roztahovat to ano ale ujasnit si povinnoosti v domacnosti to asi nie....by ma zaujimalo ako dlho si s tymto muzom. ci on bol doteraz v pohode? jeho kamarati sa ti smeju? tlieskam

blondtana
11. jan 2020

@monka1991 Lenže ty sa snažíš, aby bolo všetko, aby si stíhala, ale tie domácnosti, ktoré som ja spomínala, tak tie to majú ozaj v paži, stačí sa trochu posnažiť a hneď to inak vyzerá, len by som bola zvedavá na tých jeho kamosov, ako to u nich vyzerá, keď si dovolia ťa kritizovať 😉

eliska13
11. jan 2020

@monka1991 je fajn, že si pochopila, že mu nič nebude dobre.Setri si sily na bábo.Ked sa týmto jeho slovám nevzpriecis bude Ta ničiť ešte viac

martinajurkechova
11. jan 2020

Žiaľ jediná cesta je vymeniť priateľa. Buď rada, že sa prejavil už teraz. Keďže nemáte dieťa bude oveľa jednoduchšie zbaviť sa ho a začať život s niekým s kým budeš šťastná. Len sa nenechaj oklamať ak by ťa chcel prehovárať a sľuboval hory doly. Teraz si ku tebe ešte určite nedovolí to, čo by si dovolil, keby si bola naňho odkázaná s dieťaťom na krku.

andrejka1974
11. jan 2020

@monka1991 jednoducho mu povedz ak sa ti nepaci si to urob sam alebo pomoz ak to nepojde tak mu povedz nepaci sa ti mozes ist

0silvia0
11. jan 2020

@martinajurkechova je tehotna, takze dieta na ceste...

kittykat22
11. jan 2020

@monka1991 kamaratka ma manzela ako ty - a nic ine nepocuva, ako ze je neschopna matka a deti ju nebudu mat radi ked sa o ne bude tak zle starat. Ma sebavedomie o velkosti lentilky. Na to je jedine riesenie - povies priatelovi pevnym hlasom, ze ta prestane ponizovat, a ti hovorit aka si neschopna. A ked sa mu nepaci, tak to moze spravit sam. Otocis sa a odides. A ked ti nabuduce povie, ze si neschopna - tak bez rozdielu co budes robit, polozis vsetko ako je, a povies mu, ze to teda moze spravit sam a odides. Az tvoj partner pochopi, ze ked sa bude spravat ako hlupak, tak bude vsetko robit sam.

tenerifka
11. jan 2020

@monka1991 preco sa snazis byt dobra gazdina, vsetko zvladat? Byt dobra gazdina je tvoje zivotne poslanie? Zacni sa mat rada, uzivat zivot a vychutnavat ho, a vtedy si ta aj tvoj partner bude vazit a prestane sa zaoberat somarinami, ved to je cele smiesne

miadi
12. jan 2020

Ty prenašaš v 42tt sa mozes vyprdnut na gazdinkovanie nech mas energiu na porod Ved to pride kazdu chvilku. Hlavne sa necit zle sama zo seba, ked sa babo narodi nebudes vladat stihat s malym na cecku aby bolo vsetko tip top, potom ked bude frflat kludne po nom hodiš papuču. A co maju kamoši jeho kritizovat teba? Si tam pozvy kamosky a nech kritizuju oni jeho. Hlavne klud a tes sa na babo!

jvasenka
12. jan 2020

Moj ex mi stale vykrikoval ze jeho kamosi si o tom myslia toto o hentom tamto a pod...takze vo vztahu sme boli tak 3-4...proste cisty chudak co prepieral naše problemy kade tade.... Podla mna potreboval zo seba urobit chudacika aby ho lutovali.. Sucasny partner sa nikdy nikomu nestazoval ako to doma mame... A to ked som bola v 8-9 mes všetko v domacnosti robil uz on aj cca 1-2 po porode a nikde o tom ani nepipol a ani mne nic nevycital