Pri nákupe som zabudla pin kód.

8. apr 2020

Ahojte,včera som bola nakupovat na 2 tyzdne. Vystála som rad,nakupila som,s rúškom,v rukaviciach. Ku koncu nákupu mi prislo zle asi z nedostatku kyslíka. Ked som isla platit, nevedela som si spomenút na Pin kod. Tak som vyšla von na parkovisko,manžel mi dal hotovost a vratila som sa zaplatit nakup. Trvalo to 5-10 minut, ludia zatial čakali v rade ( za mojim nakupom) mám z toho nervy v kýbli. Stalo sa to už niekomu z vás?

hipuska
8. apr 2020

Áno, aj ja som zabudla pin. Nič si z toho nerob.

sense
8. apr 2020

Stalo sa mi, nastastie mam aj digitalnu kartu ale tiez trva chvilu kym sa to nacita... a nerobim si z toho tazku jlsvu

ivanapetrasova
8. apr 2020

jasné 🙂 a už niekoľkokrát sa mi stalo že som po nablokovaní nákupu pri pokladni zistila že nemám peňaženku 😀 takže nákup ostal u predavačky pri kase a ja behom domov po peniaze 🙂 nič hrozné sa nestalo, nemaj stres. pekný deň prajem

lucyluv
8. apr 2020

Ja som raz takto mala obrovsky nakup na silvestrovsku party a pri pokladni som zistila, ze kreditka nefunguje, nemala som inu kartu, ani hotovost, cely nakup pri pokladni musel zostat 🙂

h2
8. apr 2020

Vôbec nič si z toho nerob, aj ja som bola včera na obrovskom nákupe. Najprv som dlhé minúty len vykladala nákup pri pokladni, potom, keď som mala platiť, tak musela pokladníčka zavolať vedúcu, lebo suma bola 170 € a 13 centov, vraj kvôli tým 13 centom, lebo je to už nad tých 170 (asi to majú, ako limit a všetko naviac musí schváliť vedúca, neviem, nikdy v živote som za toľko nenakupovala). Vedúca strašne dlho nechodila, už som aj chcela niečo z nákupu vrátiť, nech sa dostanem pod tých 170, ale to už by sa muselo stornovať a tiež by tá vedúca musela prísť. Keď napokon prišla, išla som platiť kartou. Mala som mužovu kartu, ale pin som, samozrejme, zadala zo svojej. Chvíľu trvalo, kým som zistila, kde je chyba. Pokladníčke to bolo jedno, tá bola v práci, ale pán v rade za mnou už ma vraždil pohľadom. Aj som sa mu chcela ospravedlniť, ale napokon som to ani neurobila a radšej rýchlo vypadla.

zuzanka.zuzu
8. apr 2020

ano stalo sa 🙂 dieťatku v kočíku za mnou som dala hračku čo som dostala pri pokladni 😀 a radšej som zdrhala

sasanka605
8. apr 2020

Co sa takým trapis, dochodcovia si pri pokladni pekne po jednom skladaju do tasticky, porozpravaju s pokladnickou a nakoniec vysype vsetky drobaky na pokladnu a baba hlada drobne. Potom si ich pekne po jednom poskladaju spat do penazenky a to ked stojim s dvoma vecami za takym clovekom ma slusnost prechadza. Toto je nic co sa ti stalo

bellovag
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
bellovag
8. apr 2020

Manžel kvôli tomuto jednej pani zaplatil nákup 😂

leskovael
8. apr 2020

A čo? Bežne sa to môže stať každému, mne sa teda ešte nestalo, ale no a? Neviem čo si z toho tak mimo. Hlavne ked to už je ta tebou a si doma. Verím, že to bolo pri pokladni nepríjemné, ale stane sa, sme ľudia.. ide sa ďalej 🙂 dejú sa aj horšie veci. Takže buď v kľude

prasiatko30
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
adamadent
8. apr 2020

Nič si z toho nerob... Väčší trapas je podľa mňa to keď v obchode nervózne ľudia hundru že nie je dosť pokladnic otvorených.

pannama1
8. apr 2020

jasne, ze sa mi to stalo a nie jeden krat. no u mna bolo horsie to, ze som tam pri sebe nikoho nemala, takze som si musela rychlo nan spomenut. takze ludia tiez cakali.

bert22
8. apr 2020

nic si z toho nerob. vsak ti ludia to prezili, stat sa to moze kazdemu a zvlast teraz v tejto situacii. clovek je nervozny len ked ma niekam ist

bettie
8. apr 2020

I

duduska25
8. apr 2020

Jasne ze stalo v kauflande. Najlepsie bolo to, ze manzel sa niekde v kauflande rozpraval s nejakym kamosom zatial co ja som platila. Tak som sa ospravednila predavacke ze v predajni je moj muz a ma druhu kartu. Kym som ho tam nasla tak to chvilu trvalo. A ked ma zbadal ze idem nasrana k nemu tak ma isiel predstavit kamosovi a ja som sa zmohla len na: " kde kurva si? Daj mi bleskem kartu!"....a on na to kamosovi hovori:" no tak to je moja manzelka."
Vtedy mi bolo fakt jedno co si o mne nejaky kamos z futbalu mysli, ale aj dobry rad ludi sa tam zatial nakopil kvoli mojmu nakupu. Ja spotena jak mys.

leskovael
8. apr 2020

@duduska25 😂😂😂 prepáč ze sa smejem, ale veľmi ma to pobavilo ked som si to predstavila 😂

fednaja
8. apr 2020

Aaaale tak ako nik neumrel no. Stáva sa, už si z toho podľa mňa vôbec nemusíš robiť hlavu. Ľudia si ťa aj tak nebú pamätať a môžeš byť rada, že si ten nákup nemusela vrátiť heh

duduska25
8. apr 2020

@leskovael aj ja sa na tom teraz zasmejem, ale vtedy som nevedela co skor spravim, ci poziadam o rozvod alebo roztrhnem jak zabu🤣🤣🤣🤣🤣

eliska13
8. apr 2020

Stalo sa mi to dala som omylom synovu kartu a toľko x zadala PIN až som ju zablokovala až potom som zistila, že mám zlú kartu

liz_lemon
8. apr 2020

ja som raz musela utekat domov po kartu, ale tak obchod mame blizko, pockali bez problemov, ale bola som na samoobsluznej pokladni, takze sa to nejak ludi nedotklo

gabika128
8. apr 2020

Mne sa stalo že na jednej karte som už nemala peniaze a od druhej som zabudla pin. Chalan za mnou mi nákup zaplatil. ❤️ Bolo to cez 25€, mne do toho bolo zle z tehotenskych nevoľnosti a mobil ani peňaženku som nemala so sebou. 😅 Vypytala som si od neho meno na fb a tam som ho hneď potom kontaktovala aby som mu peniaze vrátila. 😁😂 Akože strašny trapas a zároveň sa mi chcelo plakať na akého milého človeka som narazila.

tanyan
8. apr 2020

Prvý februárový pracovný deň som sa cestou do práce zastavila na pumpe, aby som si kúpila diaľničnú známku. V momente, keď som vybrala kartu z peňaženky, som dostala okno...
Nikdy predtým sa mi to nestalo. Vedela som ktoré čísla, že jedno sa opakuje, ale poradie ani náhodou. Skúsila som raz - nesprávne, druhý raz - nesprávne. Na displeji mi napísalo "posledný pokus" a ja som sa začala potiť...
Vravím predavačke, nech mi predá dvoje cigarety, že zaplatím bezkontaktne bez pin-u a budem mať zase tri pokusy. Keď som vložila cigy do kabelky zrazu sa rozsvietilo a mozog sa tváril akoby ani nikdy nebol mal výpadok.
Ešte sa mi predavačka smiala, že si myslela, že si pôjdem zapáliť a pri tom budem rozmšľať. Ale očividne mi stačilo dať tabak do kabelky. 😀
Keď som o dva dni kupovala na tej istej pumpe opäť cestou do práce diaľničnú aj na druhé auto, tak som mala obavy. Ale našťastie sa to nezopakovalo. 😉

linda0405
18. apr 2020

Jasne aj mne minule. A teda keby toto nečítam ani si nespomeniem. Hlavu hore. 👍

jenny224
18. apr 2020

Stalo, a hoci nemám nejak veľa rokov, hneď som si pomyslela, že Alzheimer sa už na mňa teší 😁😁 a to bolo viac ako rok dozadu, bez rúška a s priehrštím kyslíka v mozgu 😁 čašník už pozeral, čo tak dlho ťukam, ja som sa tvárila, že prinajmenšom odkoduvavam bombu

diana20
19. apr 2020

Stalo sa mi ešte horšie!! Zobrala som si len hotovosť do obchodu a pri pokladni mi chýbali asi 2 eurá... 🤦‍♀️ Tak som začala hľadať všetky drobné ako hlupana no nemala som dosť, od hanby sa mi revat chcelo.. Bola som vtedy tehotná ešte k tomu.. Neviem co si ten milý pán za mnou myslel, asi že chudiatko chudobná a tehotná a nákup mi zaplatil a to teda už som naozaj revala od hanby.. Ešte teraz mi je zle keď si spomeniem na to...