Prezývka pre Noela?

lalia333
6. júl 2019

Viete mi poradiť že ako by sa dalo prezyvat chlapčenske meno Noel vopred ďakujem

iskrickaa
6. júl 2019

@lalia333 Nolo?

tykat
6. júl 2019

@lalia333 odzadu... Leon 🙂

veronikaszabova
6. júl 2019

@lalia333 a dovod prezyvky???
Ja somVeronika a nikto mi inak ani nepovie. Nereagujem na ziadne Nika, Veri, Veron...

Btw kamoska ma Nathana a Noela. Ziadne zdrobneliny nepouzivaju

ankare
6. júl 2019

A načo prezývku? Noel a hotovo. 😊

nikusiak9
6. júl 2019

Nolko

shilla23
6. júl 2019

@veronikaszabova asi tam je problem ze nereagujes nato 🤣 mne Veronika povedia iba cudzi 🤣

lalia333
autor
6. júl 2019

@veronikaszabova Nieje dôvod len sa tak pýtam 🙂

lalia333
autor
6. júl 2019

@ankare Len tak som sa pytala ako by bolo krajšie 🙂

lalia333
autor
6. júl 2019

@ankare 🙂

lalia333
autor
6. júl 2019

@shilla23 Nieje problem viem reagovať len som mala ešte robotu . Len som sa tak pytala ako by bolo krajšie 🙂

teosebastian
6. júl 2019

@lalia333 Noel je pekné meno a skomoliť ho je hroech

veronikaszabova
6. júl 2019

@shilla23 tak vies, od mala som Veronika 🙂 a mne sa to tak paci 🙂
Starsi syn je Jakub a straaaasne nema rad, ze mu niekto povie Kubo 🙂

shilla23
6. júl 2019

@lalia333 to nebolo tebe ta sprava 😊

shilla23
6. júl 2019

@veronikaszabova mna doma volali Verona Veronka Nikuska Verca Nika Veve atd atd .. nikdy mi nevadilo nech ma nazvali akokolvek nejak som si nato nepotrpela 😊 ale Jakub je pekne meno 😊

lalia333
autor
6. júl 2019
jana_eyre_2
6. júl 2019

ked sa narodi, prides na to hned sama 😉

ja mam edgar, elma a elias - poslednych dvoch volam normalne celym menom, iba najstarsieho volame skratene edi (citaj tvrdo, ako eddie po ang) jasne ze prisli aj obcas prezyvky (edinko, edinek, elmi, elmuska, eli, eliasko)

ako poznam seba, noel by u nas bol noel, obcas noi, noe..

adkoalauri
6. júl 2019

Paci sa ti to meno vobec,ak chces aby vyznelo krajsie...mne to pride cudne...Pre mna je to take tvrde meno,zdrobnenina mi k nemu ani nejde.

lucka12399
6. júl 2019

Noel nie je dlhe meno tak ani netreba prezyvku.. alebo nejaku zdrobneninu.. ked sa narodi tak si sama najdes nejaku prezyvku ktorou ho budes oslovovat .. a mozno to bude uplne odlisne od mena noel.. 🙂

sashabb
6. júl 2019

@nikusiak9 preboha, takto mi niekto schomoliť meno tak mu asi jednu švacnem 🙊🙈

vendulka80
6. júl 2019

Deti v skole daju prezývku tak ci tak...a na takýchto a podobnych menách si doslova zgustnú. Preto treba rozmýšľať pred výberom mena a nie po nom.

jana_eyre_2
6. júl 2019

@vendulka80 preco na takychto podobnych menach.. dnes to nie je nic nezvycajne, pre deti prirodzene, ak ich rodicia budu svoje predsudky drzat na uzde a nebudu ich rozpravat pred detmi 😉

dcera mala v skolke noemi (nie je slovenka, nema ani slovenskych rodicov) a nikoho ani nenapadlo sa pozastavit nad menom.. ak neskor mozno napadne, tak to nebude menom, ale tym ze niektore deti v urcitom veku si vzdy nieco najdu..

vendulka80
6. júl 2019

@jana_eyre_2 no moj synovec sa vola Noel... od tretieho ročníka mu v skole inak nepovedia ako Papa Noel. Uz je siedmak a velmi zle to znáša a co je najhoršie, vyčíta rodičom, ze je to ich vina. Preto vravim, ze treba rozmýšľať. Lebo meno si dieta ponesie cely zivot. A ak vyrastá v prostredí, kde su “ine” mena rarita, o to horsie.

ivi2891
6. júl 2019

Noel je pekne meno tak načo vymýšľať prezývku .

jana_eyre_2
6. júl 2019

@vendulka80 ano to je pravda, ak su casti kde nie su ine mena caste. ALE ide o to, ako sa k tomu stavaju rodicia tych deti co sa vysmievaju..

ja som dobromira, meno som dostala v 84 a bola som doboska pre niektorych spoluziakov.. ja mam ale inu povahu, mna sa to nejako nedotykalo a tak s tym prestali.. zase si nasli inu obet, zuzanu, co volali zuza fazula, alebo ninu, co bola nina svina..

absolutne nejde o nejake meno - ide o to ako to tym deckam co sa vysmievaju vysvetlia rodicia a ako poriesia spravanie svojho dietata (pretoze ti co sa vysmievaju, tak to zvacsa nie je ich jedina drzost 😉 )

jana_eyre_2
6. júl 2019

@vendulka80 jaaj a moj muz bol v detsve marek parek.. 🤷

sashabb
6. júl 2019

@vendulka80 skôr si myslím, že napr. taký Denis to má ovela horšie 🙄
@jana_eyre_2 presne tak, máš pravdu. Ono hlavne tie mená chomolia a spotvorujú dospelí, a odtiaľ si to tie malé deti potom berú.

lalia333
autor
6. júl 2019

@shilla23 🙂

nell77
6. júl 2019

Noli ale pokojne Noel je kraasne..

ali08
6. júl 2019

Noe

sense
6. júl 2019

Noel je pekne meno samo o sebe, nepotrebuje ani prezyvku ani zdrobneninu...