Prestala mi chutiť káva

13. feb 2023

ahojte, možno taka hlupa otazka ale stalo a vam niekedy ze ste nieco roky jedli alebo pili a zrazu vam to prestalo chutit..mne uz par dni absolutne nechuti kava a to sa zaradujem medzi kavoholikou ..doteraz aj tri styri denne a vdzy to bola moja radost pocas dna ...teraz mi normalne nechuti..a musim sa premoct vypit šálku.neviem cim to je

tyrkysova_kobyla
13. feb 2023

Tehotenstvom

autor
13. feb 2023

neviem nesnazime sa o dieta..praktizujeme len prerusovanu suloz a to takto uz roky..otehotnela som len ked sme sa snazili intenzivne aj s priamym vkladom a aj to trvalo vyse roka

tyrkysova_kobyla
13. feb 2023

Nuz, napisala som ti pricinu, pre ktoru sa to zvycajne deje. Mne napriklad kava chuti aj v tehotenstve

lilianka28
13. feb 2023

Mne sa to stalo vždy v tehotenstve.

sashabb
13. feb 2023

Mne prestala chutiť poobedná káva, jednoducho mi prišlo, že ju pijem zo zvyku. Vysadila som ju (pijem iba ráno), a normálne cítim, že mi je lepšie, akoby ľahšie.

jazula
13. feb 2023

Mne sa toto stava pravidelne, ked to s kavou dlhodobo prehanam 🙂 daj si par dni "odvykacku" a ani si nevies predstavit, aka skvela bude prva kava po napr tyzdni :D

zuzuli4
13. feb 2023

U mňa to bol vždy znak toho že som tehotná. Presnejší ako tehotenský test 😅

tinka8512
13. feb 2023

Aj ne sa to stao, zrazu taky odpor som dostala, tyzden som nepila a odvtedy len sem tam, max 2x za tyzden

autor
13. feb 2023

len mi pride strasne nepravdepodobne ( aj ked viem ze nie nemozne) ze rok sa snazime horko tazko otehotniem a teraz sa ani nesnazime a boli by tam //

tyrkysova_kobyla
13. feb 2023

Sup po test a daj nam vediet 😀

autor
13. feb 2023

aj ked je pravda ze poslednu ms som mala len taku jeden den..

autor
13. feb 2023

ruzovy vytok potom trochu hnedy ako ked konci ms a to bolo vsetko ale myslela som ze to koli chripke ktoru som mala

danielahamar
13. feb 2023

tak isto tehu bolo z toho

bublinka1426
13. feb 2023

@tyrkysova_kobyla

ja som nemohla citit kavu ani vonu cerstveho chleba, pri teho....stale ma napinalo

pralinka25
13. feb 2023

tak mne tiez kava prestala chutit len v tehotenstve a to som kavoholik.
ale muzovi aj pri chripke.

bublinka1426
13. feb 2023

autorka sup na teho test, ja som mala tiez len ruzovy vytok a bolo uhniezdovanie vajicka v maternici :D a teda ked si naozaj neprekonala chorobu / kovid...taaak

autor
13. feb 2023

@pralinka25 ved aj ja som a dnes som mala uz dve a doslova som sa musela premahat aby som ich vypila..a to som si urobila vzdy tak ako ju mam rada, s mliekom bez cukru..( ešte som pozerala ci mlieko nieje skazena nahodou) ale nieje je uplne cerstve :D

autor
13. feb 2023

@bublinka1426 no budem musiet ale to bude taky sok ze dovi dopo u nas

pralinka25
13. feb 2023

tak pokial nemas chripku sprav test.

diaszoky
13. feb 2023

Mne v tehu alebo ked som mala podrazdeny zaludok z jedla

kitycat
13. feb 2023

Preco to pijes, ked ti to nechuti? 🤷‍♀️

autor
13. feb 2023

@kitycat aby som sa trochu prebrala..lebo vdzy ma kava vedela super povzbudit

chanel5
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
autor
13. feb 2023

alebo mozno je to vekom..kedysi som sa isla zabit za sladkym a teraz ho jem minimalne lebo mi proste nejde na chut

bilancia
13. feb 2023

mne sa to stalo raz, nie nebola som tehotna. proste mi prestala chutit, dala som si na mesiac pauzu, a potom prisla chut / zachutila znova

bilancia
13. feb 2023

zatial som pila čaje :D

majcinka212
13. feb 2023

mne len pri tehu nechutila. ale ja som nemohla vidiet ani teply caj.. proste som si predstavila teply napoj a bolo mi hned zle 😂 v ten den som si robila test. a bol to tiez sok 😬

lusilla
17. feb 2023

Presne tak, tehotenstvom. Som kávoholik ako vyšitý, neviem bez kávy fungovať. Keď som bola prvý krát tehotná tak ma to prekvapilo ale pochopila som prečo. Pri druhom sa to zopakovalo a pri treťom ktoré bolo nečakané, neplánované a tiež pri prerušovanom styku som si kúpila test až keď mi prestala chutiť káva a spolahlivosť 100%ná, bola som tehotná. Nikdy pred ani po tehotenstve sa mi to nestalo.

zuzuli4
17. feb 2023

Zaujímalo by ma, či to test potvrdil 😉

erika212
17. feb 2023

Tiež by ma zaujimalo ako to dopadlo 👀👀😜