Prerušenie kurzu autoškoly

madu6
16. nov 2020

Ahojte, mozno mi budete vediet poradit. Robim si vodicak na autoskolu A tazka moto. Od zaciatku som bola nespokojna s pristupom. Nebudem to rozoberat. Vystresovana som skusku nespravila. Mam mat opravny termin ale...zistila som, ze som tehotna...moja otazka znie. Mozem sa ja na to vsetko vykaslat? Celu kurz mam uz vyplateny. Kaslem ja na tie peniaze. Po roku by som sla od znova k niekomu inemu, kde sa aj venuju cloveku. Budu moju staru ziadost evidovst ns policii? Ak mal niekto skusenosti, dakujem

klarissa25
16. nov 2020

@madu6 nikto nikde nebude tvoju žiadosť evidovať, ale prečo by si to ešte neskusila ked maš ešte dva pokusy?? Bola by si blba.....

madu6
autor
16. nov 2020

@klarissa25 lym vypisu nove terminy je jar a to ja uz s bruskom urcite nepojdem 🙂. A zial ten pristup bop pre mna otrasny...chcela som si priplatit aj kondicne jazdy, odmietli ma, ze je korona a ze nerobia...nemam uz na nich nervy. Len som nevedela, ci mozem nanovo robit cely kurz inde, aby mi neskor povedali, ze no ale ved vy ste evidovana tam a tam a musite robit tam... :( preto sa informujem, do kedy je ta ziadost je u dopravakov . Dakujem krasne

klarissa25
16. nov 2020

@madu6 prosím aké nové terminy?? Poznam mnoho ludí aktualne čo robí vodičak a aj čo neurobili a teda isto nemaju termín další na jar..... je to na tebe...ked ti nie je luto dať zase toľko penazí🙂 rob ako myslís

pribinak
16. nov 2020

@madu6 za chvíľu budeš na materskej a len tak oknom vyhodíš minimálne 500e ? Určite výpisu nove termíny skôr ako na jar. Veď máš ešte 2 pokusy.

madu6
autor
16. nov 2020

@klarissa25 ale.ja robim.na motorku, tam uz ppcasie nedovoli :(

madu6
autor
16. nov 2020

@pribinak ja viem, ale robim.na motorku...

klarissa25
16. nov 2020

@pribinak že 500 e 🙂 to kde toľko stojí ? 🙂 ja len tak lebo som robila minuly rok a vyslo ma to cez 800 e 🙂

pribinak
16. nov 2020

@klarissa25 píšem minimálne. Ja mam vodicak už roky. Nemám prehľad o momentálnych cenách. Ale koalega v práci kupoval synovi cez zľavový portál a stal 500 (len musel kúpiť 2ks)

klarissa25
16. nov 2020

@pribinak jaj tak jasné : ) no ja lutujem že som si neurobila po škole 🙂 ale čo už 🙂

deti95060810
16. nov 2020

ááále , ja som začal robiť vodičský s bruškom a s brušiskom som aj skončila....tehu nie je dôvod na ukončenie autoškoly.... Mne sa zdá, že ku mne boli tolerantnejší ....😉

denda007
16. nov 2020

Nesmieš byť registrovaní v dvoch kurzoch. Môžu ťa za to nejako postihnúť. Ja som robila autoškolu minulý rok a vravel to tam inštruktor. Teraz sú tie autoškoly evidované cez nejaký systém.nepamatam si názov. A musia ťa z neho odhlásiť. Takže odporúčam buď neurobiť dve skúšky. Alebo sa dohodnúť s autoskolou nech ťa odhlasila 🙂

denda007
16. nov 2020

@deti95060810 veď robí vodičky na motorku!

veronikaszabova
16. nov 2020

@deti95060810 je rozdiel vodicak na auto a vodicak na motorku...

petra199099
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
petrastrbanikova
16. nov 2020

Popytaj sa ich v autoskole ze si uz tehu tak nech sa snazia vybavit este nejaky termin...mali by ti pomoct urcite 😉 sup sup dorob si to ked nie tak aspon budes vediet ze si sa o to pokusila 🙂

papi30
16. nov 2020

@madu6 môžeš požiadať po vzájomnej dohode a nejakom poplatku aj o skúšky v inej autoškole. Nikto ta inac nenúti ukončiť autoškolu so skúškou, len más na to pol roka od ukončenia teorie, inak ti to prepadne a môžeš začať všetko od začiatku. Ja by som to na tvojom mieste skúsila, škoda času, nervov aj peňazí co si do toho doteraz investovala...určite by som ešte tie 2 opravné terminy skúsila a keď nie no tak nie, neskôr to aspoň nebudeš ľutovať, že si to mohla mať už dávno za sebou, aj keď možno istý čas na motorke jazdiť nebudeš.

veronikadamianko
16. nov 2020

@denda007 presne suhlasim nesmie byt evidovana v dvoch autoskolach 11.11 som robila skusky a tiez to vravela policajtka