Prenos mobilného čísla z Orange

456456
14. feb 2018

Prosím vás neprenášal niekto číslo z Orange k inému operátorovi ? Co Vám ponúkli, dakujem za info

dominika6
15. feb 2018

@456456 a čo chceš aby ti kto ponúkol..prenos čísla je samozrejmá vec,nieje to nič navyše

iren88
15. feb 2018

ako to myslíš? čo ponúkol orange aby si zostal alebo čo ponúkal ten druhý operátor?

456456
autor
15. feb 2018

@iren88 co ponukol orange aby si zostala

456456
autor
15. feb 2018

@dominika6 tak to sa mylis

stanislava33
15. feb 2018

Ahoj, ja som bola v Oringi asi 12 rokov, preniesla som si číslo do O2 a ani brvou nemihli, takže asi tak

dominika6
15. feb 2018

@456456 prečo by som sa mýlila? ak chceš ísť k inému operatorovi,dá ti ponuku na paušál,telefon,bonusy.. bla bla...a ked sa opýtaš či je možnosť aby ti ostalo tvoje číslo,tak odpoved bude vždy kladná..neviem čo viac chceš počuť...či akože ked k nim prestúpiš čakáš iba slubovaný bonus za prenos a faktúry zdarma?

456456
autor
15. feb 2018

@dominika6 To sa robí bežne, keď chce zákazník odísť tak sa ho firma snaží udržať. Všetko záleží od paušálu, platobnej disciplíny ... a niekedy Ti ponúknu niečo, čo by Ti štandartne nedali - a zistujem či niekto teraz neprenášal a čo mu ponúkli. Dúfam, že je to jasné 🙂

456456
autor
15. feb 2018

@stanislava33 ☹ Tak teraz si ma prekvapila, asi záleží aký si mala paušál.

deni73
15. feb 2018

@456456 Google pomôže. Je to fórum pre tehotné, snažilky, mamičky ...... 🙂

dominika6
15. feb 2018

@456456 ja ťa rozumiem ..ja som u nich dlhé roky a stále mi ponúkli niečo lepšie ..len nemá to nič spoločné s tvojím názvom témy..prenos čísla..
keby si dala tému..platím 30,- a chcem to a to a to...kto mi to vie poskytnúť lacnejšie?..
to je iné...dufam že teraz je to jasné tebe

fefe123
15. feb 2018

pozri si ponuky iných oprerátorov zhruba v sume čo platíš u Orange a následne im zavolaj, že tam a tam Ti ponúkajú takéto výhody, oni sú potom ochotní vykompenzovať.... ono to je naozaj u iného individuálne.... napr. už len to, že si dlho u Orange ťa oprávňuje na ďalšie zľavy pri nákup telefónu, ktoré iní klienti pri krátkej dobe u Orange, nemajú a pod....

fefe123
15. feb 2018

oprava, malo byť: ono je to u každého klienta individuálne

katren
15. feb 2018

@456456 hlavne pozor na to, ci nemas viazanost....mohla by ti prit riadna pokuta 😉

deti95060810
15. feb 2018

môjmu otcovi povedali že a to nedá a bol vybavený.... starý človek .

wikiwiki
15. feb 2018

Môj manžel chcel odísť s orangu, lebo O2 mu ponúkol o veľa lepší paušál.. Keď dal orange výpoveď, tak asi o tri dni mu volali a chceli mu ponúknuť ešte lepší paušál.. No bola to sranda, jak sa medzi sebou operátori bijú.. Aj tak prešiel do O2..

pauca
15. feb 2018

Ja som tiež asi po 12r. prechádzala z 🍊 a tiež ani ťuk ani obraz ani zvuk, faktúry za jedno číslo 60€.
Teraz som v •T••• a som spokojná.
Dokonca som dostala ešte aj zľavy za prenos čísla a keďže máme aj pevné služby tak mám aj skupinovú zľavu v magente

1andrea111
15. feb 2018

@456456 s manželom sme prechádzali z orange do 02, volala som a pýtala sa na zľavu, dlhoroční 18 rokov zákazníkmi v orange, jednalo sa o mesačne 3 eura pri vtedy 30 eurovom paušal. Nedalo sa. Tak sme prešli do 02. Keď sa prenos čísla uskutočnil, tak do (zdá sa mi že do 24 h) to môžeš zrušiť a vrátiť sa späť. Vtedy volali a sami ponúkli uvedenú zľavu. Do riti by som ich kopla. Už sme mali nové zmluvy, nové telefony a nezáujem. A aj od druhých viem, že to tak robia, až keď si prenesieš číslo Ťa možno budú kontaktovať. Po tejto skúsenosti - jednoducho arogantný operátor a ako si všímam viac od nich odchádza.

ryve
15. feb 2018

Áno,presne to tak robia.. ja som teraz prechádzala z t.comu do 02 a hneď po zistení,že si chcem preniesť číslo k inému operátorovi mi ponúkli nekonečné hovory do všetkých sietí,aj sms,aj mms plus 1 GB dat. Za 13.99.. manžel bol podpísať zmluvu v 02,tiež k nim prechádza, ale z Orange a tak isto mu po zaevidovaní žiadosti písali sms,aby zavolal späť a našiel si od nich aj zmeškaný hovor. Ale tiež nemá záujem, ani si ponuku vypočuť,nakoľko pred skončením paušálu sa zastavil na predajni,co mu vedia ponúknuť a odpoveď bola,pri 43 eurovom paušály,ktorý plati,mu vedia ponúknuť zľavu 5 percent.
Neviem ti teda povedať,čo ponúka Orange,ale ak podpises zmluvu u iného operátora a budeš si chcieť preniesť číslo,isto ti budú volať..

456456
autor
15. feb 2018

@ryve a to Ti teraz ponúkol T-com za 13,99 s viazanosťou na 2 roky ? Orange mi nič moc neponúkol, a inde mi tvrdia že tiež ponúkali takto, chcem si to overiť. Dakujem za info

lula313
16. feb 2018

@456456 my sme s mužom mali t-com bez viazanosti a presli sme do o2 a ani jednemu sa neozvali, aby nás udržali!😀 ja som tam bola 15 rokov, platby mi chodili z úctu inkasom, čiže bezproblémová platobná disciplína, účty 30-50eur mesačne, bez viazanosti, keďže si roky kupujem iPhony v hotovosti. Muž bez viazanosti, účty 50eur a to nebudem spomínať ich praktiky, ako mi dali neobmedzený internet zdarma za dlhoročnú loajalnost a každých par mesiacov mi za to účtovali 13eur, čo som si nie vzdy všimla😕. Teraz obaja platíme v o2 15 EUR bez viazanosti. Neobmedzene volania, SMS, 1gb internet, ktorý sa neminuty dá preniesť do dalsieho mesiaca.

magudsh
16. feb 2018

Aj ja som v decembri prechadzala z orangeu do 4ky. V Orangei som sa 3x informovala, ci mo motu ponuknut nieco zaujimavejsie, pretoze planujem odist a oni, ze nemaju nic pre mna. Chcela som mix SMS a volani, nieco ako mali na chvilu pausal Flex. Tak som si preniesla cislo. Volali mi a dost utocne so mnou hovorili, ze ako som si mohla dovolit prejst k inemu operatorovi po tolkych rokoch a ze mnohi su nespokojni a aj tak sa vratia, ci som si to riadne zvazila,... ale nic lepsie mi ani neponukli slo totiz o 10e pausal. Nelutujem, platim teraz ovela menej.

ryve
16. feb 2018

Áno,naozaj takú perfektnú ponuku mi dali,volala som na retencne centrum,či by sa tá ponúka dala použiť na iné číslo(manželove), ale povedali,že táto ponuka platí len na číslo,kde bola zaslaná sms. A ja som už nechcela byť taký chrapun,že všetko v 02 stornujem.. veď aj v O2 mám veľmi podobný paušál akurát menej dat.