Predlžovanie vlasov - skúsenosti po odpojení

dominika1922
15. sep 2020

Ahojte, táto téma je tu omieľaná neskutočne veľa ráz ale chcela by som ju obnoviť. Zaujímajú ma vaše skúsenosti po odpojení, akú metódu máte, ako dlho už si dávate nadpájať vlasy, prípadne ku komu chodíte. Ja vlasy nadpojené mám ale rozmýšlam nad inou metódou: eurolocky so silikónom aby sa zabránilo zrezaniu vlasu. Som vyučená kaderníčka ale v tejto oblasti sa nepohybujem a viem aké sú výhody a nevýhody len ma zaujímajú vaše postrehy 🙂 ďakujem za každú odpoveď

nikolka1986
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ivkazba
15. sep 2020

Ja som ako prvé mala keratin, nikdy viac. Potom som mala asi 4 roky microring (to isté čo eurolock len plastová trubička). Moje vlasy mám jemné, najprv som mala 100 prameňov, postupne som na každom posunutí doplnila, tak som po roku mala 170. Chodila som v Petržalke k jednej kočke a ak pôjdem do toho znovu, určite pôjdem jedine k nej.

dominika1922
autor
15. sep 2020

@ivkazba a ako sú na tom vaše vlastne vlasy kvalitovo a hlavne kolko vám ich ostalo. Raz tu bola pridaná fotka zrezaných vlasov po odpojení a zaujíma ma či sa to nestalo aj Vám

dominika1922
autor
15. sep 2020

@nikolka1986 keratín je príšerná metóda o tom potom a botox na vlasy veru nepoznám 😀

ivkazba
15. sep 2020

Mám vlasy ako predtým, akurát mi narástli za tie roky čo som ich mala predĺžené. Podľa mňa toto čo píšeš sa stane v prípade nekvalitnej práce.

dominika1922
autor
15. sep 2020

@ivkazba môže to byť nekvalitná práca ale aj ak sa použijú krúžky so silikónom. Máte také?

emily23
15. sep 2020

Ahojte, mala som keratin 2x, nikdy viac... prvykrat. To mozno bolo nekvalitne ale je to 10rokov dozadu... ostali mi na hlavne plchy... vlasmi by som to nenazvala... druhykrat pred 2 rokmi sle dala som to dole po mesiaci.. mam jemne vlasy a bola to velka zataz, hlava ma bolievala tak som ivh dala odpojit.. a dobre som urobila lebo tiez mi to znicilo vlasy... pouzivam uz len clip in... dam kedy chcem a hlavne to nezatazuje tak vlasy kedze to mam len mimo domu..

dollyzv
15. sep 2020

Ja som mala microringy,asi 4-5rokov a vlasy sú úplne v poriadku aj po toľkých rokoch 🙂 keratín neodpocuram..ak predĺžiť vlasy tak jedine microringy/eurolocky

havana40
15. sep 2020

Ahoj ja som mala 2 roky microringy a vlasy sice neboli uplne vpohode ale za cca 3 mesiace sa dali dokopy. Ale ja som si svoje po odpojeni aj dala ostrihat lebo teda tie konce som.mala katastrofalne a teraz jedine co pouzivam su masky na vlasy kondicioner a este sprej na vlasy po zmyvani a su fajn docela regenerovane a rastu dobre 🙂

dominika1922
autor
15. sep 2020

@dollyzv aj so silikonom ci bez?🙂

dominika1922
autor
15. sep 2020

@havana40 neboli v pohode v com?🙂

dollyzv
15. sep 2020

@dominika1922 to je jedno..používala som aj s aj bez..so silikónom lepšie držia pramene

dominika1922
autor
16. sep 2020

@dollyzv praveze to jedno nie je, silikon zabranuje vacsiemu poskodeniu vlasov 😀

dollyzv
16. sep 2020

@dominika1922 s tým nesúhlasím ;) možno pri prvých pár týždňov môže vlasy chrániť,ale keď sa ten silikón začne "rozpadať" pod vplyvom fenovania a zmyvania vlasov a začne sa ti lepiť do tvojich vlasov tak tam veľmi o chránení není reč ;) a je naozaj jedno aké sú tie spoje kvalitné,silikón je silikón.. ďalšia vec,že spoje so silikónom viac vidno,nakoľko sú aj o 1-2mm väčšie,čo takto môže znieť banálne a zanedbateľne,ale na vlasoch vidno že sú tie spoje väčšie..a teda neviem koľko prameňov si už dávala dole a po predĺžení tie vlasy rozcesavala,ale poviem ti,keď v nich je ešte zalepeny silikón je to dosť humus..jednak sa tie vlasy či chces či nie vytrhávaju(samozrejme nie zámerne) aby sa to dalo rozcesat a jednak im to teda určite až tak neprospieva keď v nich máš pár mesiacov zalepeny maglajz ;)

Čo sa týka spojov bez silikónu,áno je pravda,že o pár prameňov vypadne viac,keďže pri silikone to lepšie drží(možno aj tým že je to tam také "zlepené" ) ale po mojich skúsenostiach je silikón menej prospešný pre vlasy ;)
Ale každého osobná vec ako sa rozhodne,keď za mnou niekto príde že chce predĺžiť vlasy s takými alebo takými,poviem aký je medzi tým "rozdiel" a nech sa sama baba rozhodne 🙂

dollyzv
16. sep 2020

A preto to je v podstate jedno,lebo oboje je úplne zanedbateľné oproti predlžovaniu keratinom, s ním opravujem pramene a teda nikdy nepochopím ako si to môže niekto dať napatlat na svoje vlasy 😁

dzovana218
21. feb 2021

@havana40 možem prosim vediet aku znacku používate ? Ja som mala 2 roky microringy a vlasy sa mi same odpojili ..ked je situacia taka aká je a nic nefunguje a tu v strašnom stave

shamoli
9. apr 2021

@ivkazba mozte dat tip kde presne? Dakujem

mihalova30
12. apr 2021

ivkazba je ten salon Azami?

livka_
12. apr 2021

@dollyzv to je tak ked kadernik je smejd a zakaznik dôveruje odbornikovi 100%. Tiez som mala skusenost.. v profi salone (taky chyr o sebe niesol) som chcela keratin (trend)
a ona aby predala svatosvate mi tvrdila ako to nenici vlasy, ze to nieje pravda blaaaaa a kecy, tak reku, dajte na skusku ale len pramene.. dostala som (vydupala) si 20 pramenov.. tak toto bola sila veru...

anatoljevna
15. sep 2022

Nasla som jednu kočku v Prešove. Bola som už na 4 nadpajani vlasov a vidím, že moje vlasy sú fakt silnejšie a veľmi pekne odrastajú, robí keratinove kapsule, vôbec necítim ze mam nadpojené vlasy. Salón sa volá ANA_hair_project
Odporucam

simona_07
4. dec 2022

V žiadnom prípade neodporúčam Hair Institute Diosa v Košiciach! Predĺženie 100g vlasov dĺžky 55 cm keratínovou metódou trvalo ani nie dve hodiny vrátane umytia a fénovania. Po predĺžení sa mi vo vlasoch neustále tvorili zlepené keratínové chuchvalce a ani po opakovaných návštevách mi kaderníčka nevedela pomôcť aj napriek tomu, že som sa o vlasy starala a dodržiavala som všetky jej pokyny. Žiadna odbornosť a ani usmernenie! V tomto kaderníctve som zažila doposiaľ najhoršiu fyzickú bolesť, ktorá trvala nepretržite 2,5 hodiny pri vyčesávaní obrovského chuchvalca, za čo som musela ešte k tomu zaplatiť 50€, pretože vraj to bola iba moja chyba! Vlasy mi vydržali len 8 týždňov a tie moje sú teraz neskutočne preriedené a slabé až tak, že musím nosiť príčesok!! Žiadna garancia kvality, vyhodená kopa peňazí!! Zbaviť sa keratínových zlepencov mi nakoniec pomohli v inom kaderníctve aj bez necitlivého šklbania..

elektrablade
6. dec 2022

@simona_07 kriste pane na nebesiach. To čo ti spravila s vlasmi? S prepáčením nasr*ať do rúk a nepustiť k vode . Toto je otras ako ti zničila vlasy..... Áno však ono najlepšie zvaliť na zákaznícku.

sofkabarbie
8. dec 2022

@simona_07 dobry den, kedy ste tam bola a akou metodou Vam nadpajali vlasy? Viete odporucit iny salon na mikro/nano kapsulky prosim?

simona_07
15. dec 2022

@sofkabarbie vlasy boli nadpojené keratínovou metódou v polovici septembra.. bola to rýchla robota, ale následky budem cítiť možno dva-tri roky, kým sa mi vlasy spamätajú..nedala som si ich znova predĺžiť nakoľko som mala po odpojení dosť bolestivú pokožku a hlavne v mieste, kde som mala ten obrovský zlepenec.. takže neviem veľmi odporučiť iný salón. Ale keratínové chuchvalce mi pekne citlivo a šetrne odstránila kaderníčka ANA_hair_project v Prešove. Vlasy mi taktiež aj odpájala. Venovala mi asi tri hodiny času, možno viac.. a dokonca ani nechcela zaplatiť.. urobila mi to všetko bezplatne. Je veľmi milá a tiež mi poradila ako sa o vlasy teraz starať.. Ak predlžovať, tak najskôr k ANA_hair_project 🙂

sofkabarbie
16. dec 2022

@simona_07 prosim a ako sa Vam ten chuchvalec vobec urobil? Neverim ze takto Vas nechali odist zo salona.

simona_07
16. dec 2022

@sofkabarbie no žiaľ, stalo sa. Po 2 týždňoch od nadpojenia sa mi začali uzliť vlasy. Opakovane som s týmto problémom navštívila kaderníčku, ale nevenovala tomu takú pozornosť ako bolo treba. Vyššie nadpojené vlasy mi to chvíľu kryli, no časom sa to nabaľovalo a zhoršovalo až to zašlo do takéhoto extrému. Pri poslednej návšteve ma nechala odísť so zauzlenými vlasmi a zlepencami. Preto som musela vyhľadať pomoc v inom kaderníctve. Ktorá žena by si zaplatila kopu peňazí za vlasy a nestarala sa o ne? Som presvedčená o tom, že toto sa nestalo mojou chybou.

mariana1
20. sep 2023

Ja mam takéto po pol roku napojenia eurolock 😪

dominika1922
autor
20. sep 2023

Rozdiel asi 2 roky. Po odpojení a potom keď už boli moje vlasy vpohode.. ja neodporúčam salón hair center pm

bazar3333
21. sep 2023

@simona_07 ahoj, môžem ti napísať súkromné? Tiež mám zlú skúsenosť s týmto salonom

simona_07
21. sep 2023

@bazar3333 ahoj, áno, jasné