Predĺžené vlasy - za a proti

evik35
4. mar 2017

čo poviete na toto 🙂 :(

xoxolusik
4. mar 2017

Jaaaj to je co preboha?

evik35
autor
4. mar 2017

moje vlasy ktoré boli napojené 3 februára 2017

sissy27
4. mar 2017

@evik35 hmmm bolo ti to treba? 😒 a ako ti máme my pomôcť?
Môj názor na predlžovanie vlasov je, že niet väčšej kraviny... A to v princípe nemám nič proti plastikám či kozmetickým úpravám, ale takéto zásahy by mali pomôcť... A ešte som nevidela jednu, ktorej by práve predlžovanie vlasov pomohlo, práve naopak... Áno, pekné, keď vyjdeš zo salónu, ale časom prídeš o svoje vlasy. A radšej nechcem vedieť aký je to pocit pre chlapa, keď ťa pohladká po vlasoch či vidí ťa s čerstvo umytou hlavou... 😨

evik35
autor
4. mar 2017

presne to som chcela počuť...začnem poporadí-ako pomôcť? nijak chcela som počuť nazor,pretože kočka čo mi to robila má 5 ročnu skusenosť ,certifikát a že vraj spokojné zakazničky.Mne povedala že ja som si diktovala kde davať vlasy -smiešne že?ide o to že ju to vôbec nemrzí a vinu zhodila na mna...chcela som si urobiť radosť nakolko ma kadernik ocvakal po plecia tak som chcela mať na istý čas než dorastu dlhé vlasy.prvý týžden boli pekné,potom začali vypadávať a musela som ich aj skratiť lebo po napojení neboli vobec zostrihané,takže mi trčali spod mojich kratkych dlhé-"pani podnikatelka"(čo mi robila vlasy)mi ich nakulmovala a vyzeralo to dobre,stratili sa nerovnosti.ale častým kulmovaním sa vlasky zničili.mama mi pofotila hlavu,nechcela som veriť vlastným očiam.pohádala som sa s nou no on atvrdí že si nie je vedomá chyby.Navyše mi dala svetlé euroloky čo teda mala dať tmavé,na to nereagovala -chybu si jednoducho neprizná.
manžela mam naštastie v zahraničí ale než príde budu vlasky dole🙂
takže babenky pozor na podomové podnikatelky z košice okolie...

evitka83
4. mar 2017

@evik35 osobne som mala tiez predlzovane vlasy touto metodou, ale takto to nevyzeralo ani omylom. Keby ti dala trubicky vhodnej farby, tak to tak nie je vidno. Ja som to nosila 2 roky vkuse a bola som spokojna. Na tvojom mieste sa tam vratiim, ze ziadam napravu, alebo to posli na obchodnu inspekciu.

evitka83
4. mar 2017

@evik35 a este tolko k tomu, ze je normalne, ked ti v priebehu casu do druheho prepajania vypadne tak 20% 🙂

sissy27
4. mar 2017

@evik35 zle ostrihané vlasy isto nikoho nepotešia, ale dorastú...
Toto daj dolu čím skôr a už nevymýšľaj hovadiny...

dorottka
4. mar 2017

Hm som si myslela, ze take sa uz ani nerobi - ved dnes su vsetky tie pricesky, ktore sa lahko uchytia a aj vyberu, vydrzia roky, len ich treba umyvat. Sama take nosievam, ked chcem byt 'vlasatica', vyzera to velmi prirodzene, su to ludske vlasy a nikto nikdy nespoznal, ze sa jedna o pricesky. Take nechces skusit? Toto fakt vyzera blbo :(

evik35
autor
4. mar 2017

@evitka83 ahoj no neviem či s tým pochodím...ako na to?

evik35
autor
4. mar 2017

už ma nahovarali aby som reklamovala ale ona si nie je vedomá chyby...nemam dokaz že mi to robila -bloček nič,len svoju mamu čo bola pri tom

dorottka
4. mar 2017

@evik35 tak bez blocku je fakt tazko :( Jedine, ze by si nahlasila na inspekciu, ze ich ani nevydava. A samozrejme jej urobit peknu reklamu na nete a okoli - seriozne obchodnicky chapu, ze dobra ustna reklama po znamych je najlepsi mozny marketing.

evik35
autor
4. mar 2017

dakujem ...no ona to robí doma a asi u zákazníčok...asi ani nedava bločky...takže dámy premyslite si či si dáte predlžiť vlasky u pani ....košice okolie

evitka83
4. mar 2017

@evik35 no kedze nevydava blocky, tak by som ju pritlacila, ze bud to napravi, alebo ju nahlasis. Tvoja mama ako svedok staci, ked bola pri tom. Pokial by nesuhlasila, nahlasila by som ju. Poradit ti neviem, ale na SOIke budu ochotni, na nete su cisla. Oni su tusim odmenovani na zaklade mnozstva odhalenych podvodnikov a pod. 😉

jeennyv
4. mar 2017

@evik35 kde presne ke okolie..ono aj kruzka mas zlej farby k vlasom aj ked po kulmovani idu do kytek mas na hlave nejaku umelinu..za mna chod do profi salonu a daj dole podla toho ako to vyzera, este nieco lapis a nie si od daleko ked vidim vlasy...k nej by som uz nesla...chapem, ze chces satisfakciu a reklamaciu, ale moze to byt len este horsie pd nej..

evik35
autor
4. mar 2017

toto predlženie vlasov je práca BV Bv (na soc.sieti) košice okolie
tvrdí že predlžuje vlasy 5 rokov s certifikátom a má len spokojné zakazničky-okrem mna,teda.
chybu si nepriznala a reklamáciu neuznala.

evik35
autor
5. mar 2017

@jeennyv prosím ta čo znamená po kulmovaní do kytek?? 🙂

jeennyv
5. mar 2017

@evik35 no ze sa proste nicia...dolozene vlasy musia plnit funkcie prirodnych..mytie kulmovanie atd

miskatomy
5. mar 2017

@evik35 dala di si to urobit od baby ktora sa to naucila robit cez internet...nech ukaze certifikat kyo ju skolil a hned by som to riesila aj takto...a vsafe ju dat

evik35
autor
5. mar 2017

no ved som jej povedala že bud mi vrati peniaze za robotu alebo ju nahlasim inšpekcii a urobím jej "reklamu"
ale ona peniaze nechce vratiť,,,,ide mi hlavne o to aby sa už dalšie kočky nenapálili a nedopadli ako ja,,,ja už to nejak prežijem ,vlasky idu dole🙂

evik35
autor
15. mar 2017

v pondelok som bola odpojiť vlasky a takýto chumáč mojich vlasov mi vyčesala :(mala som ich polepené od nekvalitného keratínu.vlasky ktoré som mala napojené neboli celkom pravé ludské ale miešané s umelými! fuj na takuto prácu - BV beauty expres

frzeiovn
6. mar 2020

Ahojte, máte ešte nejaké skúsenosti baby aj dnes? Ja mám predĺžené vlásky a normálne chytám hysák, že čo bude keď to dá dolu...a to nejmám svojich veľa vlasov a len 40 prameňov nadpojených...

evik35
autor
6. mar 2020

@frzeiovn ahoj ak si nájdeš poctivú pani vo to vie neboj,ja dom po tej zlej skúsenosti tu v Košiciach takú našla a nedalo sa to porovnať.avsak tak či tak mám pocit že tie vlády sa ničia lebo ako dom mala tie klipy a vlády sa mi na tých miestach zlomili,tak teraz až po dvoch rokoch cítim naspäť svoje husté vlasy a nachádzam v nich tie kratšie ktoré sa vtedy polamsli a dorastajú.msm síce kratšie vlády ale opäť svoje .už budem voliť len alternatívu hladových klipov👍

evik35
autor
6. mar 2020

@evik35
@evik35 vlasovych

frzeiovn
1. máj 2020

Ahoj. Máš ešte predĺžené vlasy? Ako to dopadlo?