Predávajúca tvrdí, že jej balík naspäť neprišiel

natal12
21. nov 2012

Ahojte , takže sestra si objednala tenisky na jednej stránke no prišli jej dobierkou rozbalila ich a vyskúšala boli jej veľke a nesedeli jej a neboli ani pravé . ( značka tommy hilfiger ) . Tak potom to zabalila a poslala jej to späť formou balíka, posielala to 16.11.2012 tj .piatok a tej predávajúcej písala a ona furt tvrdí že jej neprišli a povedala že keď jej pridu pošle peniaze šekom . čo si myslieť ?? ako naspäť od nej vymôcť 25 eur ? No počkáme do piatka a znovu jej napíšem či jej prišli a keď odpíše že nie tak čo ? neviem ani ja ani sestra čo robiť 😠 ☹ a ešte sa rozčulovala ta predávajúca že kázala to poslať dobierkou ako keby to nebolo jedno !! a pri tom to sestra posielala 1. triedou a máme aj doklad .

haramiova
21. nov 2012

skus si to preverit na stranke www.posta.sk tam do kolonky sledovanie zasielok zadaj podacie čislo a uvidiš či bol balik prevzaty. Potom už nemôže tvrdiť že jej nič neprišlo. Mne minule balik tiež cestoval tyžden, takže možno jej ešte naozaj to neprišlo.

alka221
21. nov 2012

@natal12 akoze no musim sa zasmiat 😀 a ty si za 25 e cakala origos tommy hilfiger?

natal12
autor
21. nov 2012

@haramiova dakujem pekne mi to ukázalo to krava si ju neprevzala 😠 ukázalo ze zásielka prevzatá na doručenie 20.11 - ráno a 20.11 - na obed ukázalo že zásielka nebola doručená že adresát nezastihnutý tak čakat kým si ju prevezme alebo jej napísat že kedy si to mieni prevzať ?

raza
21. nov 2012

no ja som si takto objednala adidas, ponúkal kočka na FB, tak nielen že sú mi velké, samozrejme o pravosti sa nedá hovoriť, ale ešte aj vyzerajú otras, ako ortopedické topánky, alebo čo... ale ja ich naspäť neposielam. bola to moja sprostosť, už cez net v živote nič nechcem a tieto sú s kožušinkou, využijem v zime na chcate 😅 😅 alebo dám mamine, tá okolo baráku znosí 😅

natal12
autor
21. nov 2012

@raza ja viem čo myslíš neni to stránka na fb outlet zuzka ?? 😅 ak hej tak každy hovori že to je o..je ! a že su nepravé tie tenisky . a ona tam dáva vyhry no ked vyhráš musis si tie tenisky zaplatit . ja som si plno veci z netu objednala a prišlo mi v poriadku a som spokojná 🙂

sante81
21. nov 2012

@raza nebola to náhodou stránka kupim predám darujem? a tenisky zn. nike?

miskax2
21. nov 2012

@natal12 ci posles balik za ktory chces vratit peniaze dobierkou alebo nie je eda ku*va rozdiel pretoze aj nieco posles na dobierku ten komu to posielas balik nedostane prv ako zaplati ale ak posles normalne balik sa mu sice vrati ale moze sa akurat tak rehotat ze ma aj peniaze aj tovat a tebe moze tvrdit ze zasielku nema a to sa nevyhadas este keby to poslete doporucene ze to musi prevziat na podpis aj tam mas dokaz ze to prebrala.....ale ako vidim tak uz siis cekla tu zasielku cez postu tak to ber ako radu do buducna ako posielat mas ju hore 😀

natal12
autor
21. nov 2012

@miskax2 no ona za ten balík nič platit nebude teraz ale pozri má nato 18 dni uvidíme čo sa bude diať budem to často sledovať tu zásielku na tej stránke :D

sisaha
21. nov 2012

@natal12 hadam si nemyslis, ze si ho dobrovolne prevezme? ved by musela poslat peniaze, ktore zjavne nechce. Takto sa bude tvarit ze jej nic neprislo. Pekne jej napis, ze balik ju caka na poste. a pockaj ako zareaguje.

natal12
autor
21. nov 2012

@sisaha lenže ked som bola zo sestru na pošte ta do podacieho listka sme sumu nepísali čiže ked si ho pojde prevzat neplatí nič . len ona nechce poslat peniaze preto si ho neprevezme 😒 😠 aj mamina to hovorila

sisaha
21. nov 2012

@natal12 no ved ano. Preto ti vravim, pekne jej napis, ze si pozistovala, kde balik je a ze ju caka na poste. Je to predavajuca tu z kona?

petka015
21. nov 2012

@natal12 ahoj len aby sa ti nestalo ze prevezme balik a tym padom bude mat aj topanky aj peniaze. Ja si myslim ze tie peniaze ti nevrati a aby si neprisla aj o tenisky tak by som zavolala na postu kde su ulozene aby vratila balik naspet odosielatelovi teda tebe tym padom zase zaplatis postovne za spatny balik.
Nakolko robim na poste viem ako to funguje aky su ludia svine nieco si objednaju a neprevezmu si to a odosielatel este na to doplaca. 😒

natal12
autor
21. nov 2012

@sisaha nie neni odtialto

petka015
21. nov 2012

teraz som si to precitala este raz takze preto to kazala poslat na dobierku pretoze za dobierku neplati ale ked posle penaize sekom na adresu musi zaplatit este postovne za poslanie penazi
@natal12

natal12
autor
21. nov 2012

@petka015 no poviem sestre ked príde nech zajtra volá okamžite !! ja mám taký pocit že nas oklamala krava !!! síce má nato 18 dni ale podla mna si ho neprevezme .. a ked sestra bude volat tak stací povedat že nech poslu balik naspet odoselatelovi a ked sa opytaju preco ?

natal12
autor
21. nov 2012

@petka015 no kázala a este mi skoro vynadala ked sme písali cez e-mail že co som to neposlala dobierkou ze mi kázala a pritom mi nekázala a ako keby to nebolo jedno ako to poslem 🙂

petka015
21. nov 2012

@natal12 povedz ze jej ze si posielala balik s podacim cislom ..... a chces aby ho vratila naspat na tvoju ziadost teda na ziadost odielatela vratena naspyt ona to zada aj do PC musi ti to urobit je to aj v podmienkach posty takze trvaj na tom nech ho hned posle naspat.
To sa tazko dopracujes k penaizom naspat lebo na dobierku ti to tiez nemusi prevziat je to tak bohuzial

natal12
autor
21. nov 2012

@petka015 no uvidím čo povie sestra poviem jej to ! 🙂 a segra tiež načo si objednávala z netu tenisky pane božé 😠 a dnes ešte tej predávajúcej napíšem meil či si ich mieni preziat či písat jej radsej nemám ?

natal12
autor
21. nov 2012

@petka015 alebo jej teraz napisem tak na oko ci jej prišli ? lebo ona je na nete furt sak ju tam vydávam..

bibistec
21. nov 2012

@natal12 napis jej podacie cislo mozno nema zlty listok

natal12
autor
21. nov 2012

@bibistec pochybujem to bi napísala

lilysk
21. nov 2012

Bye ,bye 25 eur ☹

raza
21. nov 2012

@sante81
@natal12 ja neviem, čo to bolo za stránku, to mi len sestra vravela, že sa dá takto objednať za 20 adidasky... tak som si objednala a je to šmejd. no a na tom obale, do ktorého boli zalepené, je meno, ktoré som si naťukala na fb a vyhodilo mi konkrétnu dievčinu, čo je z tej dediny, ako je na balíku. tak neviem, či sem mám napísať jej meno, alebo napísať jej správu.. aj som naskôr rozmýšlala, že jej cez fb pošlem jednu hrejivú správu, takú od srdca, ale vykašlala som sa na to... ale ešte sa pohrávam s tou myšlienkou 😀

natal12
autor
22. nov 2012

baby no už mi písala že zltý listok si našla večer v schránke a ráno posielala peniaze 🙂