Predávajúca mi poslala používaný ruksak namiesto nového

bembulka
16. dec 2013

Ahojte kupila som malemu pod stromcek ruksak-adidas novy nenoseny ako bolo uvedene v inzerate za 9e,ked balicek dorazil skoro som dostala infarkt ked som ho otvorila,ruksak bol obnoseny,deravy spinavy. Ked som kontaktovala predavajucu tak vsetko poprela a este dodala ze ked viem prat tak ho mam oprat a viacej nekomunikuje. Co mam robit? Uz sa tu bojim nakupovat lebo neni to po prvy krat co sa mi to stalo,takto prichadzat o peniaze.Uz som fakt zufala a dost vytocena 😠

luba28
16. dec 2013

@bembulka fuuuj,to je hrozneee,ze takyto ludia suuu,...ja som zatial taky problem nemala,klop,klop,klop,.....

miku1
16. dec 2013

@bembulka Daj ju na čiernu listinu.....Pozerala si si aj jej hodnotenia? Mala tam nejaké reakcie od kupujúcich? Prípadne jej ty tam napíš to svoje hodnotenie, veď je to určené práve na to, aby boli ostatné kupujúce uchránené od nečestných predávajúcich.

bembulka
autor
16. dec 2013

@miku1 kde sa to dava na ciernu listinu? ona je asi nova lebo mala len 2 hodnotka,napisala som aj hodnotenie ale zrejme jej to nevadi.......rozmyslala som aj osobne ist za nou len neviem ci to bude nieco platne......

luciannka83
16. dec 2013

asi ti nič iné nepomôže, len to predýchať a na budúce si dávať pozor s kým budeš uzatvárať obchod.

klincek
16. dec 2013

@bembulka urcite "cierna listina" a tema "nespolahlive predavajuce"-tam ju mozes aj vyzvat, aby ti to vysvetlila tu na fore.
a to je aka drzost, ze "ak vies prat, tak si mas oprat"?! to co je za chuderu? ja by som si ju veru nasla (ak to nemas daleko) a spravila jej taku scenu, ze by videla! jej aspon napis, ze ten spinavy ruksak sa vyprat da, ale to hov.o, co ma ona na hlave, neumyje nicim 😠 ! to je neskutocne, co si ludia uz nedovolia!

miku1
16. dec 2013

@bembulka Kočka hore s nickom Bosoriak ti napísala link na čiernu listinu. Nabudúce potom radšej objednávaj od niekoho kto má tých hodnotení viac. Ja tu na MK tiež nakupujem, ale priznám sa, že som nemala ani raz zlú skúsenosť. Takisto tu aj predávam, ale nedovolila by som si poslať niekomu niečo špinavé, deravé a podobne.....ale je to asi hlavne aj o prístupe danej predávajúcej.

bembulka
autor
16. dec 2013

@luciannka83 ja to predycham ale roztrhala by som ju v zuboch,ale ako davat pozor nikto nevie co sa z koho vykluje......

bembulka
autor
16. dec 2013

@klincek tiez nad tym velmi rozmyslam ze ju navstivim to je fakt hrozne co sa uz tu deje..niektore si tu robia co chcu........

ivett1
17. dec 2013

@bembulka ak máš tú možnosť, tak jej pekne zazvoň pri dverách - vráť jej ten ruksak a nech ti vráti peniaze - všetky...aj s poštovným... a ak nie, tak oslov admina, nech jej stopne bazár ...tu ...a napíš aj sem, do tejto diskusie, kočky ti poradia oficiálny postup ...
https://www.modrykonik.sk/forum/volne-diskusie/skusenosti-s-predavajucimi-na-modrom-konikovi/
a nezabudni označiť aj tú neserióznu predávajúcu ...pred jej nick daj @... a hneď ten nick bez medzery...

bembulka
autor
17. dec 2013

@ivett1 dakujem pekne za radu