Predávačka v obchode urobila omyl pri blokovaní

lilu7
17. okt 2017

Dnes sa mi stalo ze mi predavacka omylom nablokovala 2x tasku..hovorim jej ok nic sa nedeje...doma pozrem blok a nie len 2x taska ale aj 2x tricka tam boli....toto sa mi uz raz stalo ked mi predavacka namiesto 6 poharov naratala 7...nezvyknem si pozerat bloky v obchode hlavne ked mam vela poloziek ale neviem ci to predavacky robia umyselne alebo maju tak "nastavene"pokladne ale v poriadku to veru nie je...

nelinka2009
17. okt 2017

Nieje... Treba to kontrolovat... Ja som nahnevana, lebo v poslefnej dobe sa tie predavaxky ani len spravat nevedia... Nevedua nic o tovare a ani len ho spracne nablokovat...

lilu7
autor
17. okt 2017

Len ked z obchodu utekam a nemam cas ani chut si kontrolovat dlhy blok😑ale asi si uz zacnem🤔

maminkasisa
17. okt 2017

aj mne sa to stava, ale ked idem od pokladne k autu, tak si letmo prezriem blocek a veru sa niekedy aj vratim.....

ellca123
17. okt 2017

ja som včera "kupila" v tescu stojan na pradlo z 19eur na 11 eur a chladiacu podlozku z 15 eur na 9 eur
po kontrole blocku nic nesedelo
-ten stojan na pradlo mal nad sebou velkym pismom cenu inej veci a malickym pismom pod stojanom ,nebolo vidno cenu stojanu-moja chyba ze vidim velku cenovku a nehladam lupou tu malu
-a ta podlozka vraj vcera koncila akcia

nechala som si vratit peniaze a tovar som im nechala
beriem to ako obchodne praktiky a strazim si blocky

nikolweiss
17. okt 2017

Nám raz predavačka naúčtovala 150 rožkov. Bolo ich 15. Mama by to bola nechala tak ale ja som schválne pozrela blok a tam 150 rožkov. Hneď som sa vrátila,bol to "akože preklep " 😀 ale jednu mám takú extra dobrú počtárku tu v kauflande v tabak press a tá neustále obťahuje ľudí o peniaze. Na mňa to skúsila 2 krát a už si ma pamatá tak neriskuje,ale bežne keď niekto stojí predo mnou tak im to nesedí,menej vydáva,stále sa "akože buchne" a takto obťahuje ľudí.Výhra 5.70,podávam za 1euro ,má mi dať teda 4.70 a ona ide sať 3.70. Skúša dievča.Má dva platy ,šikovná je 😎

deti95060810
17. okt 2017

@nikolweiss takú podobnú mám u nás v Jednote.... akosi mi rada vydá menej e .....
mne raz zarátali v Jednote mäso - necelé 2 kg krkovice, lenže ja som žiadne mäso nemala, ani salámu....😀

lilu7
autor
17. okt 2017

Pomaly davala vsetko pod scan a tasku 2centovu si vsimla a 5eurove triko nie...tak si preto myslim ze maju kasu tak nastavenu..aj baba sa vracala naspat raz ze jej zaratali 2x tu istu vec...😐😐😐v tom istom obchode..

lilyianka
17. okt 2017

@deti95060810 v jednote vraj maju take praktiky..aj svagrina ma upizornovala,ze ak tam niekto kupuje jednu z tych lepsich sunk (vacsi podiel masa) predavacka si prihodi o 5-10deko viac,aby mohla sebe zobrat..zatial som este neprisla na to kt.to je,ale odvtedy kontrolujem blocky 😊

nelinka2009
17. okt 2017

@lilyianka niieee to vazne toto? Ved to je ako lradez

lilyianka
17. okt 2017

@nelinka2009 vraj ano,ale zatial som na tieto praktiky ziadnej neprisla..len mam stastie,ze v 90% mi sunku ci salam kraja ta ista ✌

lilu7
autor
17. okt 2017

@lilyianka 😵

osky
17. okt 2017

dievcence,ak vas to upokoji,toto sa deje pravidelne aj v Rakusku.vo vsetkych obchodnych sietach...ja zu bez kontroly blocka este v blizkosti pokladne ani nohu z obchodu nevytrcim.
zu ma poznaju skoro vsade..
ja sa trapne necitim.
su to moje peniaze-vzdy ked nieco nesedi,idem si to vydiskutovat a obcas im aj nieco vratim.

ellca123
18. okt 2017

mne sa stalo ze som platila 100 eurovou bankovkou mansi nakup
vydala mi presne na cent ale ako z 50eurovky,ja cakam a cakam a ona nic
musela som si ziadat svoje

deti95060810
18. okt 2017

@osky tiež kontrolujem ešte kým o v obchode...hneď za kasou najlepšie....

osky
18. okt 2017

@ellca123

mne takto urobili podobne-platila som 10eurovkou,vydali mi ako s 5 eurovky.
cakam este 5 euro...
a mlady zasran za pokladnou tvrdilze som mu dala 5.
a najhorsie na Tom bol-ze aj na block bolo napisane ze som mu dal 5!!!!!!
netusi ako to urobil...
ale ja som sa nedala.musel zavret kasu,isli sme do kancelarie tam to vsetko uzavreli,skasirovali a....jasne.5 euro naviac.

no ale mala som stastie,lebo tak ma obalamutil ze zu som si sama prestavala byt ista ci nema pravdu on...tak to vedia.
odvtedy v danom obhode platim zasadne kartou.

sandrahi
18. okt 2017

nastvalo by to aj mna a pravdupovediac ani ja si velmi nekontrolujem blocky, len zbezne prebehnem ocami ale nepozeram polozku po polozke, hlavne ked mam taky vacsi nakup ale ak sa ti to stalo uz viackrat tak sa ti podla mna oplati to kontrolovat. ked ti tam niekto nahodou nahodi dvakrat tasku tak budis to je par centov ale ked uz su to take vacsie polozky ako oblecenie a podobne tak to ti za tie vratene peniaze stoji nie?

deti95060810
18. okt 2017

@ellca123 tiež sa mi to stalo a zas v Jednote.... Susedka pokladníčka a tiež ma ošmekla o 50 e..... no ale moja to si si zle vybrala - pomyslela som si, kdeže mňa oklamať....😉

kratucka
18. okt 2017

a nezdalo s ti už keď si platila, že je to nejak veľa? neviem, no v obchode takto s oblečením, si to zvyknem len tak v hlave všetko narátať, aby som vedela

katikaba
18. okt 2017

Mne raz nauctovali namiesto 9kinderiek 99 kinderiek,az doma som to zistila,vratili mi v Lidli rozdiel

lilu7
autor
18. okt 2017

Des a hroza co sa uz deje😑

nikolweiss
19. okt 2017

No musím to sem napísať,včera ma zasa chceli v kauflande ošklbať. V stojane s essence kozmetikou mali výpredaje,tak že prihodím si do košíčka kajalové ceruzky,lesky atď,idem k pokladni a miesto 95 centov /kus mi tam naúčtovali 2.50 /kus. Hneď som si spomenula na túto diskusiu a hovorím si ,že sú to drobáky ale nebudme ticho. Nie nie nie 😀 .Na informáciách mi potom pekne vrátili skoro 5 eur no uznajte 😀

rybka16
19. okt 2017

Poznám jednu takú predavačku v Lidli v LM. Mne raz naúčtovala namiesto jedného cesta na pizzu 12. A stáva sa jej to pravidelne. Neviem, či to robí naschvál, či nie, ale môže to byť tým, že sa neustále s niekým známym aj neznámym vykecáva a nedáva pozor na to, čo robí. Teraz, keď ju vidím v pokladni, radšej idem k inej, aj keby som mala o polhodinu dlhšie stáť v rade. :D

clarke
1. mar 2020

Mne sa bežne stalo v Kauflandu že inú cenu mali na cenovke a inú cenu potom mi neuctovali pri pokladni... Cena za medzizubky 0,99 a platila som 4,99 ako fakt rozdiel....tak isto túto v Martinuse na obchodnej otras prístup.... Prídeme čakáme na obsluhu keď sa jej po hodnej chvíli uraci prist tak si objednáme... Kamoške donesie aj zlé... Lebo. Si objednala. S lieskovimi orieškami a donesie jej kokosové... A keď sme šli platiť ja som jej dala aj bankovku a aj drobné ona od ignorovala drobné a vydala mi z bankovky.... Ja som ti zistila až pri vychode... A ja hovorím kamoške že mi zle vydala a ze mi mala. Vydať viac tak som sa tam vrátila a nakoniec to tej obsluhe vysvetlila a vrátila mi peniaze... Ze ako dala aj dobne aj bankovku ako fakt strašný pristup