Predaj v bazári - rady

kindervajicko
10. okt 2016

Ahojte maminky, po prve, prosim nesmejte sa, v zivote som nepredavala NIC online 😄 moja otazka by bola, aky je postup predaja v bazari? Samozrejme podmienky mam precitane, aj niektore diskusie, mna by zaujimalo ako postupujete ak niekto prejavi zaujem o tovar? dohodnete sa na kupe, spytate sa na adresu, odvazite zvoleny tovar (kvoli postovnemu), date vediet kupujucemu konecnu kupnu cenu (aj s postovnym a balnym), date c.u., zaplati a odoslete balik? A druha otazka, do coho balite oblecenie? Dakujem velmi pekne za odpovede 🙂

dominika6
10. okt 2016

@kindervajicko
za opýtanie nič nedáš..
ak ty niečo predávaš,máš stanovenú cenu..
záleží či je to oblečenie,ktroé sa dá poslať ako list,alebo niečo väčšie čo sa pošle ako balík...cenník s hmotnosťou a sumou máš na www.posta.sk
ozve sa ti záujemkyňa a opýta sa na daný tovar..samozrejme asi vieš čo odpovieš..samozrejme pravdu 🙂
ak povie,že to berie,dohodnete sa na poštovnom,ona ti pošle platbu vopred alebo to pošleš doporučene dobierkou...
zabalíš to čo najvhodnejšie a najbezpečnejšie..
oblečenie môžeš do plastových obálok,krehké veci do škatule..

kindervajicko
autor
10. okt 2016

@dominika6 dakujem za prispevok, podobne som si myslela, len tym postovnym som si nebola ista 🙂

dominika6
10. okt 2016

@kindervajicko no poštovné sa treba opýtať ako to chce záujemkyňa poslať...ja osobne vždy doporučene,aby som mala od toho doklad..

lenkakravcova
Autor odpoveď zmazal
Zobraz