Predaj okopaných tenisiek

2jana5
23. máj 2012

nechápem ako moze niekto predávat okopané tenisky(aj ked su to napr..adidasy za 18 eur....alebo aj lacnejsie....ved za taku cenu kupim nové....ja by som ich niekomu asi ani nedarovala..

gabinocka
23. máj 2012

@2jana5 ...a vies co je na tom najlepsie...ze ich aj niekto kupi 😀 ...a ked vidim ako sa predavaju detske veci a v popise ze ,,flaky sa nedaju oprat ,... viditelne zmolky,, tak tam uz koncim 😀 😉

2jana5
autor
23. máj 2012

@gabinocka tak to je uz moc...nepoviem ,ze je na veci napr.pokazeny zips..su maminy ktore si to opravia,ale diery na nohaviciach?vsak by som sa hanbila dat sem taky inzerat....

gabinocka
23. máj 2012

ja som uz aj kupila satocky...boli odfotene len z predu a v popise ze super stav ako nove a bla bla...a prekvapko, na chrbatiku mastny flak a odparane vrecko ☹ ....

gabinocka
23. máj 2012

nuz ale na toto je tu uz zalozena ina tema...a tam su teda riadne zazitky s predavajucimi 😉

zuzikkaa
23. máj 2012

@2jana5 tiez sa velakrat zamyslam ked nieco hladam v bazare 😀 😀 😀 ze "suprove riflicky next,maju malinku chybycku vydrate kolienka,inak v perfektnom stave" 😅 😅 😅 a cena ze 10e 😀 😀 😀
alebo " mikina lepsej znacky,,je uz vidno pranie aj minizmolky a cena 8e... a podobne preslapy 😝 😝 😝

magali
23. máj 2012

nooo mne sa tiez pacia inzeraty na znackove veci typu ze trosku vyprate, minizmolky, vysuchane kolena ale na zahradu ci do piesku staci a drb cena ze 8 alebo 10€ 😕 😕 vsak coby nestacilo do piesku ale myslim ze staci aj neznackove za par korun a nemusim sa za decko hanbit.. akoze fakt nechapem ze takto niekto kupi

cicimon
23. máj 2012

@zuzikkaa
@2jana5 za znacku sa plati, nie? 😀 😀 ale hej, niekto nevie co pytat a mna tiez udivuju inzeraty typu "na zahradu" alebo "ma to fliacik ale neskusala som vyprat" ... tak ak nieco idem predat, tak nech je to v najlepsom stave aky moze byt a tak to ponukam.... ked tak tak napisem " ma flak ktory nejde vyprat"...

jerryjanka
23. máj 2012

presne pre toto kupujem radšej na ebay z anglicka lebo tam kupim za 7 eur aj s poštovnym a su v takom stave že u nas by to predavali za 20 eur 😀

gabinocka
23. máj 2012

@magali ...och ze do piesku za 10€ 😀 ...choreeee. to fakt radsej dvihnem zadok od pocitaca, zajdem do najblizsieho second handu a za par centov mam teplaky, mikinu a triko Adidas na ,,piesok,, 😀 Minule som sa skoro docurala od smiechu pri citani inzeratu: Predam sportovu su pravu adidas v super stave s dierou medzi nohami...sikovna maminka zasije 😀 ...sak zasijem a tak predam, nie? 😉

2jana5
autor
23. máj 2012

@jerryjanka a ako sa tam nakupuje?aj ja by som chcela vyskusat tam kupit?