Predaj bytu cez realitku

bonaqa2013
25. aug 2015

Realitka ponúkla za predaj 3 izb. bytu 46 tisíc e. Je to málo, mysleli sme si že ho predáme za viac.
Máte niekto s tým skúsenosti, že ral. kanc. byt podhodnotí? Ak predávať bez RK. načo si dať pozor? Máte s tým niekto skúsenosti? Boli ste spokojní aj s cenou ktorú vám nahodila RK?

pribinak
25. aug 2015

Daj ponuku do druhej realitky, uvidis akú cenovú ponuku dajú oni.
Možné je všetko v tomto state, aj to ze realitka da nízku ponuku a čistou náhodou byt kúpi sestra ci švagor majiteľky realitky
Otázka je, za koľko idu podobne byty v jeho okoli

sisaha
25. aug 2015

@bonaqa2013 pozri cez reality podobne byty metrazou, lokalita za kolko idu. Takisto treba zohladnit ci je ten byt prerobeny alebo v povodnom stave. Realitka nema co ponukat cenu. Ty si vlastnik a ked chces za byt o par tisic viac a neponahla ti predaj, tak mas cas hladat a cakat na kupca.

pupavka123
25. aug 2015

@bonaqa2013 Ako napisala sisaha,ty si urcis cenu,nie realitka,co to je za realitku?

dominika6
25. aug 2015

@bonaqa2013
ahoj my sme predávali už niekoľko x a stále bez realitky..
nafotila som si tip top byt,nahodila na viacero stránok a samozrejme že ma kontaktovali aj realitky...povolila som im moje fotky s tým,že moja cena je konečná...ak si vedia oni predať za províziu,je mi to jedno,ale ja som chcela svoju sumu..
dohovárali,že trh s cenami za taký byt nepustí a budem čakať a bla bla...ale som nepovolila a poradilo sa

katy10398
3. apr 2018

Ja som oslovila Ing. Dušenku a som nadmieru spokojná ak pomôže jeho kontakt je 0907 955 905.

bubulili
3. apr 2018

@bonaqa2013 Kupovala som a aj predavala byt cez realitku. Je absolutne nestandardne, ze ti nacenia byt. Ja som to robila tak, ze som si pozrela byty, ktore boli v ponuke na internete a podla toho stanovila cenu. Ak by bola vysoka, nikto sa ti nebude ozyvat a potom mozes cenu znizit, samozrejme ak ti to neponahla. Okrem toho skoro kazdy chce znizit cenu pri kupe nehnutelnosti, nejakych 2000-3000 sa zvykne davat dole, ak nie je vacsi dopyt ako ponuka. Vsetko je na dohode predavajuci-kupujici, ale nie na realitke.

maria584
3. apr 2018

@bubulili autorka ten byt predávala pred tromi rokmi