Predaj a nákup vozidla v inom okrese

31. jan 2021

Cauko ludia, potrebujem teraz kupit auto, mam clena domacnosti, ktoreho potrebujem pravidelne vozit k lekarovi mimo mesta, ako to je teraz s kupou auta? Vie niekto? Mam vyhliadnute auto v inom okrese, ako to teraz funguje? Mozem ist kupit auto nemozem? Po 7.2. mozem? Dakujem

veronikaszabova
31. jan 2021

Jasne, ze mozes. Aj ho normalne prepises na dopravnom inspektorate.

autor
31. jan 2021

@veronikaszabova no a nie je problem, ked pon pojdem do toho ineho okresu? Teda dokonca regionu, ked ma zastavia policajti a poviem, ze idem po auto, nebude to problem? Je predaj aut nejako ovynimkovane? 😂

3petka
31. jan 2021

My sme šli auto normálne pozriet do iného okrsu a aj sme si ho priviezli. Akurát bolo pozastavené prihlasovanie z iného okresu ale už sa to vraj da

autor
31. jan 2021

@3petka ahaaa a teda v pohode ani vas nezastavili policajti alebo tak v tom inom okrese?

3petka
31. jan 2021

Nezastavili. Možno sme mali len šťastie ale fakt neviem ako by to riešili. Podľa mna ak máte testy tak Vám nič nemôžu.

autor
1. feb 2021

@3petka lenze nemoze sa ist do ineho okresu, len do potravin a tak s testom, no vytocena som, nervy na toto

luccija
1. feb 2021

Neprehanaj🙂ludia normalne kupuju byty, auta

ma77
1. feb 2021

Normalne chod my sme teraz predali auto do RK a prišli do PO pre neho a nikto ich nezastavil nekontroloval

3petka
2. feb 2021

Ale prosím ta môžeš kam chceš.

autor
2. feb 2021

@luccija sak prave ze to si vravim vsak byty tiez ked idu kupovat idu sa pozrier