Prečo zdraželi veci na stránke Sportsdirect?

lusia222
26. máj 2013

Neviete preco zdrazeli zo dna na den veci na stranke Sportsdirect.com o dost penazi?

mima4
26. máj 2013

Sportdirect je odrbavacka jak slak! Realna vyrobna cena tohto http://www.sportsdirect.com/dunlop-poly-check-g... moze byt 2 libri, pricom to vyrabaju neraz deti v bangladezi za hrst ryze... oni si tam supnu cenu takmer 35 libier s tym, ze davaju uuuuzasnu zlavu 70 % - na toto im krasne skocia ludia dnesnej doby..a predaju tričko za 11 libier - cisty zisk mozno 9 libier 😀

tie zlavy co tam hadzu su marketingovy tah na jednoduchych ludi, aby v nich to vytvaralo pocit, ze maju tricko za 35 libier a oni ho kupili v uzasnej zlave za 11 libier... a pritom to tricko je smejd jak mraky 😀

kattrin5
26. máj 2013

@mima4 ja sa tiwz smejem ked vidim baby tuna ako sa tesia ze nike suprava za 20 evri a ja ju tuna kupim za 5 $🙂

lusia222
autor
26. máj 2013

@mima4
@kattrin5 kocky ja sa nepytam aky mate nazor na tu stranku ale preco zdrazela! A veci su tam omnoho kvalitnejsie ako u nas a ked ich tam kupim este za polovicu ako tu preco by som si ich neobjednala?

stardust
26. máj 2013

Maximalizacia zisku, krivka ponuky a dopytu...

lusia222
autor
26. máj 2013
stardust
26. máj 2013

@lusia222 pytala si sa predsa, preco zvysili ceny, nie? Tak to je odpoved 😉

lusia222
autor
26. máj 2013

@stardust ale preco tak naraz?ved vcera to bolo este ok.

stardust
26. máj 2013

@lusia222 v kapitalizme nemas pevne ceny 😉 Ked vidis nieco za cenu, ktoru si ochotna dat, neoplati sa vyckavat.

toluf
26. máj 2013

Osobne nemám pocit, že by to dáko zdraželo, ale je pravda, že v kamennom obchode v BA sú veci drahšie ako na nete. Takže keď toho chce niekto kúpiť viac, stále sa viac oplatí kupovať cez net. Inak, ja osobne som z niektorých vecí veľmi sklamaná, kvalita je naozaj ako na hojdačke - ale zopár značiek tam mám overených tak tie kupujem. Detské veci si pre istotu radšej pozriem naživo, jednak pre porovnanie veľkosti a jednak pre materiál.

lusia222
autor
26. máj 2013

@stardust tiez si mysli,ale cakala som na dalsich ludi 🙂

lusia222
autor
26. máj 2013

@toluf daj pokoj 🙂 mikina co chcel kamarat zdrazeli o 6 eur,to si myslim ze je dost.

gumkac19
26. máj 2013

tiež pozerám, že kufor ktorý som chcela stál 17 a zrazu 22 z dňa na deň :P zaujímavé.. ale stále lacnejšie ako na SR v shopoch :D

jaminama
30. máj 2013

....niekde som čítala, že sa znova prepočítavajú libry na eurá. Predtým bolo 1:1 a teraz je tam kurz 1,20 /tak to ktosi písal, ale neprepočítavala som som/. Inak som tiež ☹ ☹ ☹ a nadávam si, prečo som neobjednala skôr. No čo už 😒 , ale keby aspoň nejaký kód na zľavu dali, aby sme boli 🙂 🙂 🙂 .

gumkac19
24. jún 2013

ešte som si všimla, že predtým bolo poštovné jednotné niečo okolo 20libier, teraz sa prepočítava podľa veľkosti a hmotnosti balíčka.. 🙄

gilmorka
3. júl 2013

ahojte. Chcela som dat prvy krat objednavku zo sportsdirectu a zarazilo ma, ze su tam na stranke zrazu ine ceny. Pred tyzdnom com si povyberala, pozapisovala ceny v eurach,kolko to bude stat, a tieto posledne dni ked pozeram tie veci, zrazu je na vsetkom vyssia cena. Ale tak zvlastne, ze to co bolo napr. predtym v eurach za 2.49 stoji teraz tolko v librach a na eura to vychadza 2.99. A to je pri vsetkych veciach co mam zapisane.

To iste sa stalo aj ked som objednavala cez kamosku v maji, objednala som v nizsich cenach, tovar v tych cenach aj prisiel, a ked som potom po dvoch tyzdnoch pozerala co si objednam a chcela som aj ine velkosti z tych istych veci ako mi uz prisli, a tiez tam boli ceny takto zmenene. Co stalo kolko v uerach,zrazu bolo v librach. A o nejake dva tyzdne to zas bolo normalne, ceny v eurach boli nizsie.
Je tam nejaka chyba na stranke ci ako? Nechapem tomu.

bykatka
17. júl 2013

ceny boli nízke, lebo libra a euro boli 1:1, ale kto objednáva už dlhšie vie, že teraz je tam kurzový rozdiel, ako to bolo vždy (to len posledný asi polrok bolo cana 1:1), a to poštovné je podľa mňa teraz lepšie

julinkaz
4. dec 2013

Objednávam 8.12.2013, kto sa chce pridať, píšte IP 🙂