Prečo sú ženy narodené v znamení panny také komplikované?

16. nov 2020

Prečo sú ženy v znamení panna také komplikované???😠😠

katkati
16. nov 2020

Je to pravda. Všetky, ktoré poznám.

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
leuchtturm
16. nov 2020

Tak si hladaj vahy, tie su jednoduche 😉

77daniela77
16. nov 2020

@katkati Presne ako pises....tiez mam taku skusenost....

haduka14
16. nov 2020

Aby v živote s nami nebola nuda😜

janci05
16. nov 2020

Ja poznám len jednu pannu a to je moja mama a vôbec mi nepríde komplikovaná. Je spoločenská, má rada ľudí. Je taká akčnejšia, dobrodruh, rada cestuje.

pseudomonas87
16. nov 2020

Moja mama je panna, kebyže spolu mam terza žiť, asi sa pozabijame

opica_skorica
16. nov 2020

@janci05 a upratuje?

cawes
16. nov 2020

@opica_skorica ako spravna panna urcite ano

janci05
16. nov 2020

@opica_skorica Jasne, že upratuje. Ale chodí do práce ako kuchárka v škol. jedálni má toho cez deň dosť a otec je už na dôchodku, tak aj on pomôže.

opica_skorica
16. nov 2020

@janci05 to len tak ma napadlo, lebo vraj je to “upratovacie znamenie”, ale skor si myslim, ze maju radi veci na urcitom mieste, aby ich dlho nehladali.

janci05
16. nov 2020

@opica_skorica No v našom prípade, ona si niečo odloží a presne vie kde to má, ale otec je šikovnejší a kým je v práci, tak jej to buď vyhodí alebo niekde založí.😀

maria037
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
maria037
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
arianna25
16. nov 2020

V com komplikovane?

renata1405
16. nov 2020

Keby len ženy

papi30
16. nov 2020

Definuj prosím to "také komplikované"... Som znamenia panny a rada by som vedela, čo máš na mysli... Ja sa za takú nepovažujem, ale pohľad druhého človeka môže byť samozrejme iný.

danieli
16. nov 2020

Panny su damy, miluju poriadok (nie upratovanie), vzdy tip top vonave upravene, pracovite miestami az prilis, ale aj trpezlive a s velkym srdieckom a take jemne, ze sa miestami vedia urazit za hlupost a kym sa od(u)razia trva to vecnost, no uzasne su, kazde znamenie ma to svoje

rebekamarcusko
17. nov 2020

Moja mama,sestra aj druha sestra je panna. Minimalne raz za mesiac sa s jednou pohadam. Moja mama je psychopatka ba upratovanie. A vyzaduje si aby ked bieco polozila tak to tam aj ostalo. 😂 ja son skorpion a s pannami mam vecne problem 😂 aj s kozorozcami,jak na just aj moj otec aj moj manzel je kozorozec. 😂

katkati
17. nov 2020

@danieli S tým upratovaním je to pravda. Mám "šťastie" na panny, je ich päť, s ktorými musím byť v kontakte kvôli práci a v rodine. S tým upratovanim a čistotnostou je to presne tak. Maju radi poriadok, ale sú natoľko inteligentné, že si to vedia zariadiť, že väčšinou to za nich urobí niekto iný. Veľmi zložitá komunikacia s ními. Bud s nimi súhlasíš, alebo čakaj útok.

marca12
17. nov 2020

@rebekamarcusko aj moja mama je posadnuta upratovanim a nie je panna. Mam kamosku pannu a ta teda poriadkumilovna nie je.

rebekamarcusko
17. nov 2020

@marca12 tak na niekoho to sedi a na niekoho nie. Asi nahoda. Ale mne sa pacia znamenia a rada sa v tom vrtam 😊

danieli
17. nov 2020

@katkati moj ocino bol panna, moj muz je panna, stryko tiez, aj zeny panny poznam a rovnako ako u teba😂muzi panny mi vsak imponuju viac, maju este rysy starej skoly a to je to priam vyhynuty druh, zeny su taktiez pre tuto nedobytnost milovane

papi30
18. nov 2020

@danieli hmmm, keď čítam ten tvoj opis... Mam veci rada na poriadku, čo sa týka poriadku ako uprataného, to mam také vlny, raz všetko a poriadne a raz mi je to ukradnuté. Tip top upravená voňavá nie som vždy, tiez niekedy sa na to z vysoká vyserinkam, aj s mastným vlasmi som sa naučila pri dieťati existovať 🙈😂 Trpezlivá som, aj srdce mam veľké, viem sa aj uraziť, ale nie kvoli hlúpostiam, ale oduraziť mi netrvá večnosť, i keď je pravda ze záleží aj na tom, s kým sa ten incident udial... Ale áno, som úžasná 😂😂😂

papi30
18. nov 2020

@katkati spýtaj sa ich prosím, ako si ti tvoji známi zariadia, aby za nich spravili poriadok, lebo inteligentná si myslím ze som, ale nie je žiaden taky blb v mojom okolí, kto by to za mňa spravil 😂 ak nerátam manžela ktorý umyje večer riady a uprace hračky kým idem uspať malú... Ale tým to z ďaleka prace nekončia... Hm 🤔

katkati
18. nov 2020

@papi30 Upratovacia služba, manžel, dospelé deti, kolegyňa kanceláriu v práci atď.

danieli
18. nov 2020

@papi30 ako poznam panny tak este aj s mastnymi vlasmi a v monterkach budes vyzerat fantasticky😂