Prečo sa srdiečka posielajú anonymne?

tiper24
26. feb 2017

preco sa srdiecka posielaju anonymne, prijimatela by potesilo ak by vedel ze kto mu srdiecko poslal 🙂

adria88
26. feb 2017

@tiper24 tiež som nad tým už párkrát premýšľala🙂

tiper24
autor
26. feb 2017

@adria88 no mali to inak vymysliet 🙂

xoxolusik
26. feb 2017

Aj ja som "za", aby sa to zmenilo.. Myslim, ze nieje nic zle na tom, aby clovek vedel od koho dostal srdiecko.. Trochu to tvorcovia nedomysleli..

janinah
26. feb 2017

možno je to technicky ťažké

xoxolusik
26. feb 2017

@janinah mozno.. Ale mali by to zmenit🙂

adelaadelkaadela
26. feb 2017

aj mne prišlo smutno, že neviem od koho je srdiečko, chcela by som odplatiť a poslať späť, ale ten, ktorý pošle srdiečko nerobí to za odplatu ja tebe a ty mne, pointa je v tom, že to pošleš aby si potešil...... bez nároku spätnej odmeny..... 😍... len tak pre potešenie..... 😇

dorottka
26. feb 2017

Technicky to nie je vobec tazke zmenit, to som si uplne ista. Podla mna chcu zachovat charakter srdiecka ako tajomstva, ja by som bola rada za obe moznosti - poslat anonymne a poslat s 'podpisom' 🙂 to by bola topka!

tyelde
27. feb 2017

Mne osobne je fuk od koho je, veď poďakovať sa dá aj tak, ale mohla by byť možnosť dopísať správu, aby tí čo sa chcú priznať mohli napísať a tí čo nie by to nemali vnútené 🙂

tiper24
autor
27. feb 2017

@tyelde no ale ide o to ze nevies komu dakujes 😀

tyelde
27. feb 2017

@tiper24 no ale mňa to nezaujíma 😂 ale chápem, že niekoho áno, čiže by tam mohla byť možnosť výberu, ale teda nemám potrebu ani vedieť ani dávať vedieť 🙂