Prečo mi nejdú otvárať komentáre?

jitka1975
25. mar 2016

Zdravim. Vedel by mi niekto pomoct a poradit, preco sa mi neda otvarat ziadne komentare? Ani v skupinach, kde som a odpovedaju mi, nemozem citat co mi napisali, u druhych v albumoch pod fotkami vidim, ze su komentare, ale u mna v tablete sa toci ze nacitava a nic. Nerobila som ziadne zmeny v tablete a este pred 2dnami mi to islo.

misel0806
25. mar 2016

Aj mne to zcalo robit. Mne sa nezobrazia hned ale po xkrat ked otvaram.. Aj ja by som chcela velmi rada vediet kde je pricina😃

stary_ujco
26. mar 2016

Detto, plus posielam odpoveď a nie je tam. Plus sú veľmi často prehadzane odpovede. Plus nejaký problém s cache, lebo pomáha az plný refr3sh.

liaka
26. mar 2016

Mne zas blbne vsetko. Raz sa mi neda nahodit do vyhliadavaca bazaru aku vec hladam. Vcera sa mi nedalo odpovedat zaujemcom cez inzeraty. Nedaju sa mi naraz vymazavat spravy. Musim po jednej sprave otvorit a mazat tak. Mobil mam novy, tak neviem preco mi raz nejde to raz ine...

svetlanat
27. mar 2016

Veru ani mne nejde od vcera otvarat komentare... ☹

janiiiii
28. mar 2016

Aj ja sa pripajam mne to nejde uz 3dni neotvori sa my ani jeden koment takze problem bude inde a nie v nasich zariadeniach ...

alizia7
28. mar 2016

Aj mam rovnaky problem...baby vyriesili ste to nejak??