Prečo mi je tak dlho doručovaný balík?

28. okt 2020

Ahojte objednala som si tovar a piatok mi bolo napísané že už je odoslaný a je streda myslíte že to tak môže dlho Trvat balíky ktore mi chodili vždy do troch dni tu bolí...
Mám počkať do piatka? Môže to tak dlho Trvat? Ospravedlňujem sa za take otázky ale zda sa mi to divne

simca06022011
28. okt 2020

balik slovenskou postou? podacie cislo nemas?

autor
28. okt 2020

@simca06022011 nemám žiadne podacie číslo
Ano slovenska pošta platbu som uhradila vopred aj s poštovným a len čakám a stale ja si myslim že mne by už to mala poštárka doniesť alebo aspoň žltý Listok dať

mikadooo
28. okt 2020

Ak myslíš tu na modrom koníkovi že ti balík z bazáru niekto poslal poštou obyčajne, tak u mňa je to dosť individuálne. Raz to prišlo do troch dní, raz aj týždeň, ako kedy. Ak má predávajúca pozitívne hodnotenia, tak by som ešte trošku počkala. Samozrejme pri takomto type poštovného je vždy aj riziko že sa balíček niekde stratí, ale hádam to nebude tvoj prípad 🙂

hanka55
28. okt 2020

balik je vzdy posielany ako doporucene nech ti posle podacie cislo a skontrolujes sledovanie zasielky u SP a budes vediet ci bol odoslany alebo ta zavadzaju

veronikaszabova
28. okt 2020

@hanka55 niektore nazyvaju "balikom" aj obycajnu zasielku.

hanka55
28. okt 2020

tak potom je to nieco ine ak obycajny list tak nic nenarobi nema doklad nic sa nevysetri
@veronikaszabova

autor
28. okt 2020

Mám len 16 a moc sa nevyznám do takýchto veci..ja som si myslela že to prebehne ako Vždy...ale akurat son pozerala slovensku poštu a ukazuje mi že je uložena na pošte ešte 17dni myslíte že už je na mojej pošte? Chcela som maminu prekvapiť darčekom a takto sami to zvrtlo😃

autor
28. okt 2020

@hanka55 podacie číslo som nepotrrebovala stačilo mi moje telefóne číslo Rrz som si to stiahla

spadnutaslivka
28. okt 2020

tam píše, na akej pošte je balík uložený

hanka55
28. okt 2020

tak si to mala poslane ako balik na postu mala ti prist SMS ze je na poste zasielka ulozena,ak ti neprisla chod sa spytat az to neposlu spat

autor
28. okt 2020

@spadnutaslivka ukazuje mojom meste poštu

hanka55
28. okt 2020

ved si napisala adresu a telefonne cislo tak ti to poslali na postu v mieste bydliska...chod sa opytat mozno ti zabudli poslat z posty SMS alebo si ju prehliadla v telefone

simca06022011
28. okt 2020

Tak ti to išlo doporučene... Ak je to uložené na poste, máš to tam, môžeš si ísť zobrat.... Asi poštárka nehodila lístok, alebo ešte len hodí... Nejaké opatrenia sú teraz, kto vie co budu doručovať a co nie...
Je to deň na poste, čiže dorucivali to už včera. Inak býva uložena zasielka 18 dní.