Prečistenie bytu od negatívnych energií

4. apr 2024

Ahojte, dávali ste si niekto vysvätiť dom/byt alebo nejakým spôsobom prečistiť od negatívnych energií? Ak áno akým spôsobom?
Prosím o normálne komentáre, kto takým veciam neveríte, tak mi váš názor písať nemusíte. Ďakujem

rebeka058
4. apr 2024

Ahoj, existujú na to špeciálne sviečky aj vydymovadlá. My mame vydymovadlo + pravidelne čistíme salviou 🙂
Ak ta zaujímajú podrobnosti kľudne mi napis správu 🙂

sara07
4. apr 2024

staré mamy dali do vedra šalviu a sol a tym umyvali hlavne dlažku a kuty , okna a potom čistou vodou
potom máš vydymovadla rôzne zapališ , kupiš aj na nete
niekto dáva do kutov alebo pod postel na 7 dni sol
nič som z toho neskušala občas dám vydymovadlo a to je celé

axve
5. apr 2024

Jednoznacne salvia biela, pekne vydymit 🙂

autor
7. apr 2024

@rebeka058 napísala som ti 🙂
Ďakujem za tipy, a náhodou svätenou vodou ste neskúšali?

sara07
7. apr 2024

nie , prastararé mamy to robili takto, za mna svätena voda nie, a ešte cirkvou čo je tu na sk, ako môže niečo očistit niekto čo pracuje pre niečo ako cirkev ktora je skorumpovana, pokrytecka a na hony vzdialena čo je v biblii
nehovoriac ako môže niekto držat pôst každy rok a mat 100 kg to sa nedá proste

katka700
7. apr 2024

Na také bežné prečistenie stačí vydymit šalviou bielou a svätým drevom. Dobre vraj fungujú kryštálové mriežky a feng suej ale s tým nemám skúsenost.

ella_bella
7. apr 2024

Tiež som raz čistila bielou šalviou a bolo dosť ťažké to potom vyvetrať, jednoducho echt vydymený byt :D Teraz si už dlhšie kupujeme austrálske kvetové esencie, majú taký sprej so zeleno-bielou nálepkou, Space Clearing.

autor
7. apr 2024

Ďakujem veľmi pekne za rady, skúsim

mmooly
18. apr 2024

kde kupujete vydymovadlá.. myslím tým na cenu

axve
18. apr 2024

@mmooly myslim ze kazde mesto ma nejaku malu predajnicku s cajikmi a takymi tymi takzvanymi ezoterickymi somarinkami🙂. Mame v meste. Inak asi vacsinou vsetko predava eshop rymer vykurovadla, a nedavno som nasiel ozaj top vonne tycinky na stranke herbariumprojekt

mmooly
22. apr 2024

Ďakujem... a veru náhodou som našla ten obchodík ak tu u nás a v dobrej cene som kúpila