Pre srandu - svokrine hlášky

baska149
28. sep 2022

Ahojte dnes nam tak spontanne s kamoskou napadlo vytvorit profil, kde sa viete vyzalovat na svoje svokry pripadne zverejnit anonymne perly, ktore vypustili. Myslim, ze kazda z nas sa ma urcite cim pochvalit. Je to anonymne a pre srandu 🙂 v tychto necasoch je fajn sa mat moznost trosku zabavit 🙂 je to Instagramovy ucet, ak by bol vacsi zaujem mozno vznikne aj stranka na fb ale zatial len takto 🙂

https://instagram.com/svokrine_hlasky?igshid=Ym...

elizabet173
28. sep 2022

@baska149 ak nevadí, ja sa pochválim tu. Moja svokra je jedným z najlepších ľudí, akých som v živote stretla, veľmi si ju vážim a mám ju rada napriek tomu, že s jej synom už roky nežijem. Stále máme krásny vzťah a keby aj nejaké hlášky mala, nikdy by som si nedovolila vypisovať ich po sociálnych sieťach. Myslím, že sú aj inteligentnejšie formy zábavy a nie, nie som ešte svokrou.

nelca0510
29. sep 2022

@elizabet173 to vieš,autorka sa rozhodla naskočiť na "slávu" modrého komika. A na koľko má účet 1 sledovatela,nestojí to ani za kliknutie.

elizabet173
29. sep 2022

@nelca0510 ale raz za čas zabojuje, to musíš uznať 🙉

danica2711
29. sep 2022

@baska149 ak sa tam tvoja svokra spozná, možno sa zdôverí s perlami, ktoré si zadrela ty. A vzťahy budete mať už úplne v prdeli

baska149
autor
29. sep 2022

Ach 🙂 som rada, ze niekto ma dobre svokry, zial, sme aj take, ktore ich dobre nemaju a uprimne nestretla som sa s tym ani raz ani dva ale milion krat. Obcas je fajn sa vyzalovat len tak, lebo nemas komu.. a uz su tam 4! 😎 za 24h celkom fajn.. MK zase raz nesklamal

elizabet173
30. sep 2022

@baska149 je dosť podstatný rozdiel sa vyžalovať kamarátke a je rozdiel ťahať to po sociálnych sieťach za úplne iným účelom, ako je vyžalovanie sa. Nie MK naopak príjemne prekvapil, som rada, že tu aj niekto rozmýšľa