Pranie oblečenia - odstraňovanie škvŕn

andrej112
12. mar 2018

Dobrý deň,

Oblečenie z roboty mám často zašpinené malými škvrnami od rôznych potravín a iných nečistôt, teraz aj od gélového pracieho prostriedku. Viete mi poradiť prosím nejaký dobrý prací prostriedok, ktorý nezostáva na oblečení? (ako ho dávkujete?)

Viete o nejakom pracom prostriedku ktorý NAVYŠE dokáže aj odstrániť škvrny bez ručného predpierania? Ak taký neexistuje tak skúsim použiť žlčové mydlo.

Čím najlepšie odstránim fľak z pera a očistím popísané tričko?

Stačí prať takéto oblečenie 1hod. ?

Ďakujem za každú odpoveď a radu.

roselyn
12. mar 2018

Dobry den. My pouzivame na flaky: mydlo Lanza, mydlo kokosove a tiez Gel Vanish.
1. verzia : Mydlom odstranim flaky z oblecenia predpranim a tak sup do pracky, kde dam prasok a gel Vanish.
2. verzia : Do nadoby si dam vodu a vanish gel, rozriedim, dam tam oblecenie so skvrnami a necham postat (popozeram ci skvrny zmizli same, ak nie tak preperiem) a tak vyzmykam a dam do pracky, kde dam prasok a gel Vanish (este pre istotu).
U nas to funguje 😉

veronikazoja
12. mar 2018

ja používam pracie kapsule je to rýchle a hlavne nemám po nich škvrny na oblečení ako po práškovom pracom prostriedku
a čo sa týka odstraňovania škvŕn tak používam tekutý prostriedok, ktorý je bez chlóru, dám trošku do vody a nechám namočné cca hodinku a vyperiem, keď sú menši škvrni tak pridám len do prania bez predošlého namáčania

iren88
12. mar 2018

skús tie na tie fľaky pred praním na pár minút naliať ten vanish na fľaky a tak to dať prať ak ti zostávajú fľaky po prášku tak používaj tekutý alebo tie gélové kapsuly

sandra151
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
adka6666
29. júl 2020

Používam agenta od Eurony. Je super 👌🏻 Krásne vyčistí a má viac použití. Odporúčam. Ak by ste mali záujem vyskúšať, môžem poslať vzorky 🍀

helen11
29. júl 2020

@adka6666 ahoj, mala by som záujem o vzorku

yvett78
Odpoveď bola odstránená
Zobraz