Pračka Miele - recenzie

jasmine2
2. mar 2018

Maminky ktoré máte práčku Miele ste spokojné???? Ja mám Bosch som spokojná len už má 10 rokov a chudiatko pomaly dosluhuje. Tak potrebujem odporúčania. Dakujem

viera27
2. mar 2018

@jasmine2 si pevne rozhodnuta pre miele?

viera27
2. mar 2018

@jasmine2 pytam sa, lebo napriklad tieto AQ od hotpointu su uplne skvele https://pracky.heureka.sk/hotpoint-aq-114d-697d.... Ja mam jednu uz 10 rokov a stale bezproblemovo ide. Vyhodou okrem inovativnych funkcii (parne pranie, ozonovanie, dokonca pranie peria ma ta moja) je aj velka kapacita (operies kludne paplony, matrace pre psa atd). Pricom pri volbe spravneho programu operies ako 11kg, tak aj 1kg usporne. A velmi podstatne je pri spredu plnitelnych prackach vyska dvierok. Na tychto kludne mozes pridavat pradlo pocas prania hocikedy, kedze dvierka su vo vrchnej casti pracky a este aj mierne naklonene. To ma za nasledok
1. nie take zohybanie pri vkladani/vybere pradla
2. hladina vody v pracke je po pauznuti pod spodnou hranicou dvierok, takze otvaras bez vytecenia aj uprostred prania. Nechapem, preco to takto nerobia vsetci vyrobcovia.

Takze ja len tolko, ze nahodou sa podelim o ine skusenosti, aj ked teda nie su s Miele 🙂.

deti95060810
2. mar 2018

tvoja má len 10 rokov a už dosluhuje? akosi skoro...moja má 18 a ide super... Kúpili sme ju v roku 2000. Zn . Elektrolux....

iinuska
2. mar 2018

My mame Samsung, predtym som mala 13 rokov Whirpool.

barbapapa
2. mar 2018

Ja mam miele a som maximalne spokojna😊

damoska
24. mar 2018
Používateľ damoska je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od damoska.

máme pračku značky Orava už 6 rokov a som nadmieru spokojná

fiffinkaa
24. mar 2018

nemám miele, ale počula som na tuto značku samé chvály..

miroslavkrupa
Autor odpoveď zmazal