Práca v erotic city. Vzali by ste to?

4. nov 2019

Dievčatá brali by ste robotu v obchode s erotickými pomôckami? Pracovná dobu mi popri dieťati maximálne vyhovuje, plat dobrý len ten tovar no... Váham či ponuku prijať alebo hľadať ďalej ( prácu hľadám už dlho).

nikolka1986
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
rika27
4. nov 2019

Ahoj, jasne.
Je to len tovar, nerieš blbosti...
Pokiaľ ti to vyhovuje plat a pracovna doba tak nevahaj.

veronikaszabova
4. nov 2019

Jasne, ved to je predajna ako ktorakolvek ina.

tomikejt
4. nov 2019

Ahoj, ja som tam pracovala asi dva roky, cez výšku, je to celkom nudná práca, keďže niekedy ti za deň prídu len 3 zákazníci 😄 ale mne to vyhovovalo lebo som mala čas sa tam učiť. V 99 percentách chodili slušní normálni ľudia, nieje sa čoho báť 😊

deti95060810
4. nov 2019

ja by som to skúsila - najmä keď ti všetko vyhovuje...len samozrejme deťom by som nevravela že kde pracujem, aby náhodou neprišli za mnou...😉

lula313
4. nov 2019

Podľa mna to môže byt v pohode, nepretrhnes sa, keďže tam asi veľa zákazníkov nechodi

janinah
4. nov 2019

Hlavne si to potom všade píš do životopisu...ja nikdy,viem si zarobiť zmysluplnejšou prácou.

nice202
4. nov 2019

V pohode, ak ti to vyhovuje. Ja by som to asi nerobila, lebo by som sa strašne hanbila pred kamarátmi a rodinou.

1andrea111
4. nov 2019

musíš to vedieť dobre predať, poradiť, vysvetliť, odporučiť a tak🙂

judar
4. nov 2019

Najhorsie natom nieje nic viac jak ked ti tam omylom trafi niekto znamy a budes mat z toho okruh kecov :D ...plus sem tam "tvrdy zakaznici" co by sa ta vypytovali na somariny typu ktoreho "kamosa" by si odporucila na anal...

uglybetty1234
4. nov 2019

ak ti vyhovuje pracovná doba, plat a podmienky, chod do toho.
Pocitala by som asi s tym, ze musis sa vediet odosobnit a vediet jednat s ludmi, aby ta nezozrali 🙂
A nie je to podla mna ziadna hanba. Kolko puritaniek sa tu zislo 🙂

petkasaurus
4. nov 2019

Podla mna praca ako každá ina.. Aj tak tam vela ludi nechodi.. A kto tam chodi, tak o tom moc nerozprava..

boldo87
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
juliet86
5. nov 2019

poznam ludi co tam robili a boli spoko... ak ti to sedi tak co ?

tomaas
6. nov 2019

ahoj jasné, choď do toho, keď sama píšeš že ti to vyhovuje po stránke pracovnej doby a už dlho hľadáš.. priprav sa akurát niekedy na "zvláštnu klientelu" a otázky typu, čo z toho ste skúsili a odporúčate, takže šup vezmi niečo domov a s mužom vyskúšať snažiac sa byť tou naj informovanou predavačkou 🙂

sheila72
7. nov 2019

@janinah to je aká, zmysluplná práca? Veda a výskum?

janinah
7. nov 2019

@sheila72 v mojom prípade som člen operačného tímu na oper. sále,ale vymenujem ti tisíc zmysluplných prác,erotic obchod je práca pod úroveň,moju určite....

evka64
7. nov 2019

@janinah a co robis? Instrumentarku? :D

janinah
7. nov 2019

@evka64 v každom prípade mám presne ako píšem -zmysluplnú prácu....

evkao
7. nov 2019

@janinah a co vsetko je este praca pod uroven? Upratovacka, smetiar, cistic kanalizacii,...ci len predavacka v erotic shope?

evka64
7. nov 2019

@janinah ved aj to je dolezita praca, nehovorim...ale si myslim, ze robit predavacku akukolvek nie je pod uroven. Ja som doktorka, mam aj doktorat a veruze by som sa nehanbila ist aj za pokladnu do supermarketu, keby som dlhodobo pracu nemala.

janinah
7. nov 2019

@evka64 do normálneho obchodu aj ja,kedykolvek,predať ľudom chlieb je zmysluplná práca....

tomikejt
7. nov 2019

Nikdy by som si nedovolila povedať na žiadnu prácu že je pod úroveň.. Neviem prečo by práca v obchode s erot.pomockami mala byť pod úroveň, je to obchod ako každý iný, sex je každodennou súčasťou života, netvarme sa ze nie.. A ako som písala, do obchodu chodili väčšinou normálni ľudia, pariky, starší ľudia, slušní, na úrovni. Uchylaci nakupujú cez internet.

evkao
7. nov 2019

@janinah ja som sa pytala, ci len tato jedna praca je pod uroven - pre mna je pod uroven len jedina praca - poskytovatelka sexualnych sluzieb

slniecko154
7. nov 2019

@janinah myslim si, ze pod uroven je mysliet si o akejkolvek inej praci, ze je "pod uroven"

elviku11
7. nov 2019

Ja napríklad nemám rada predavačov čo mi nevedia poradiť. Načo sú tam potom? Pýtam sa niečo o tovare a oni len prečítajú čo je na krabičke... Akože díki pekne, čítať viem aj sama.
Čiže vedela by si im poradiť aj v erotických pomôckach? Vyznas sa trochu? Alebo aspoň budeš mať záujem sa v Tom zorientovať, vyskúšať? Skôr by som na to pozerala....

tomikejt
7. nov 2019

@elviku11 to sa naučí, ja som mala v erotic city až 5 dňové školenie, tiež predtým som nevedela nič😄 učia tam o materiáloch, o geloch ktoré sú vhodné pre alergikov atď..

fokuska
7. nov 2019

@janinah Preco by si to nemala napisat do zivotopisu? A preco praca pod uroven?
Pises ako keby isla robit prostitutku.

tomikejt
7. nov 2019

@fokuska tiež nechápem, ja to v životopise mam, a nemala som žiadny problém nájsť si potom inú prácu

pusinka263
7. nov 2019

Urcite to riskni a vyskusaj.viem co je to dlho nemat robotu. Ked sa ti nebude pacit, odijdes, najdes nieco ine.
Komentarom zmysluplnejsej prace sa nedaj znechutit. Niektori vysokoskolsky.vzdelani ludia jednoducho nemaju uroven. Namiesto toho maju titul 🙂 Drzim palce akokolvek sa rozhodnes!!!