Práca na doma počas maródky

katrin1809
11. jún 2017

Čaute kocky. Vie niekto poradiť, odporučiť nejakú serióznu prácu na doma. Som ešte len v 14tt a už som doma na PN. Zišlo by sa nejake zmysluplné rozptýlenie a aj nejaké to euro :(

evittam
11. jún 2017

@katrin1809 Pokial chces serióznu prácu, tak by mala byť legálna-cize v tvojom pripade nemozne-nemozes pracovať pocas PN.😉

katrin1809
autor
12. jún 2017

@evittam som myslela nejake skladanie pier alebo take nieco

evittam
12. jún 2017

@katrin1809 No ale aj to si platená ako zamestnanec-na dohodu.....Teda neviem ako ta platia tieto spoločnosti. Ale nejak ta evidovat musia. 😉

katrin1809
autor
12. jún 2017

@evittam hm, no to som nevedela

evittam
12. jún 2017

@katrin1809 No a čo si si myslela, že len tak ti dá niekto peniaze bez toho aby mal riadny doklad, že ti vyplatil mzdu? No možno - ale potom nie legálne....

katrin1809
autor
12. jún 2017

Ok,chapem

simona_simi
12. jún 2017

Ahoj. Ja klikám e-maily a vyplňujem dotazníky ... Nie je to sláva ale aj tá troška poteší 🙂 Ak chceš pošli mi mail a ja ti pošlem pozvánky 🙂 a Môžeš si o tom prečítať

katrin1809
autor
12. jún 2017

@simona_simi to som kedysi skusala ale nic moc

kviettky
12. jún 2017

@simona_simi ahojja by som mala zaujem.Posielam ti svoj mail o ďalšie info.werocka67@gmail.com

kviettky
12. jún 2017

@simona_simi ja by som mala zaujem o tu pracu,posielam ti svoj mail o ďalšie info.werocka67@gmail.com

simona_simi
13. jún 2017

@kviettky Poslala som mailom pozvánku prišla ? Ak nie pošlem správou na MK 🙂 na všetko, čo vypĺňam ja 🙂 len mi daj vedieť

katrin1809
autor
14. jún 2017

@simona_simi asi to predsa vyskusam ak to mas overene a ozaj to funguje. zrzulka11@azet.sk. dik

simona_simi
14. jún 2017

@katrin1809 Samozrejme to nie je bohatstvo, čo by sme aj čakali doma pri PC ale aj to trošku pomôže, keď je niekto bez akéhokoľvek príjmu 🙂 Pošlem ti to do správy tu na MK ... Vždy si klikneš link a zaregistruješ sa 🙂 Mám viac tých stránok ... Buď je to o reklamách alebo tie výskumy 🙂

katrin1809
autor
14. jún 2017

@simona_simi dakujem

peter12344321
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
hanney
2. jan 2019

Krásny deň 🙂. Ak si chcete privyrobiť, ponúkam možnosť pracovať s firmou, ktorá sa zaoberá predajom oblečenia, pre deti a dospelých, taktiež pre moletky. V ponuke sú tiež kabelky a kuchynské pomôcky. Piaff Networking je novinka ktorá ešte len prichádza na náš trh! 💪🍀☺️🌺👍🤩💰💌🤝.
💪Takže na nový začiatok! 😉

anina716
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
evittam
4. jan 2019

@anina716 Porusujes pravidlá. Reklamu si zaplat.

anina716
4. jan 2019

@evittam ako porusujem pravidla, to ste pisala aj tym kockam predo mna, len odporucam pracu, ktoru robim, nie je v tom ziadna reklama. To ste pisala aj ostatnym predo mnou?

evittam
4. jan 2019

@anina716 Prečítaj si ich. Toto je reklama a ponukanie práce. Za to slusny ludia platia. Daj si to na stránky kde sa praca ponúka. A tam zhanaj ovecky čo zaregistrujes a budeš mat z toho peniaze.😁😉

anina716
4. jan 2019

@evittam Neviem, kedy sme si potykali. Vy ste nejaky administrator tejto stranky??? Naco komentujete nieco, co sa Vas netyka. Ak su porusene pravidla, tak v poriadku, nech je prispevok zmazany, A ja som slusny clovek, tak si vyprosim Vase trapne a arogantne komentovanie. Uz v druhej diskusii ste sa chovali arogantne, tak sa spamatajte. Ak sa nudite a nemate co robit, rieste to inym sposobom. Pekny den

evittam
4. jan 2019

@anina716 Ako čítam určite nemas precitane pravidlá tejto stránky. Už nemáš co tak vyskakujes s tykanim? 😁😉 Naozaj si dokladne prečítaj pravidlá. Ja som ta slusne upozornila. A nie som arogantna ani tu a ani inde. Skus sa ukludnit. Pekny den.

ajja1
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
majka15884
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
evittam
15. dec 2019

@majka15884 Zmluva na aky PP,plat, ine pracovné podmienky?

majka15884
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
evittam
15. dec 2019

@majka15884 Aha vdaka. Nepotrebujem ucet v inej banke m

majka15884
15. dec 2019
Používateľ majka15884 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od majka15884.

@evittam

V poriadku 🙂 Pekný večer 🌜

luciakijofova
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lily_279
9. aug 2022

Viem o aplikácii, kde sa dá zarobiť, je to overené bez vstupného poplatku. Ak máš záujem píš správu 🙂