Práca a voľné nohavice

19. feb 2022

Baby pracujem v jednom nemenovanom obchode ako predavačka s kvietkami. Čiže manuálna práca. Aj špinavá častokrát
Hľadám nejaké pekné nohavice, no nie rifle.. Určite nie niečo prilis drahé keďže často som v kontakte s prachom, špinou, hlinou n
Niečo elastické na štýl legín. Ale aj niečo do teplákovo elegantného štýlu. Co nebude vyzerať vulgárne, propagovať nejakú značku s nápismi...
Niečo v com nebudem vypadať ako v domácich teplakoch ale co bude praktické, slušne pri mojej práci so zákazníkmi sld zároveň pohodlné, elastické...
Páčia sa mi nohavice aj s nižším putkom.
Dakujem za všetky rady

marca12
19. feb 2022

V tescu som si kupovala take teplakonohavice,skus pozriet.

lindous
19. feb 2022

Mne pri tvojom opise napadli hneď tieto, ktoré mám ja z gate-u 😊 za dobrú cenu, pohodlné, ale elegantnejšie ako tepláky, za dobrú cenu 😊

sigma510
19. feb 2022

Ja si už nohavice zásadne kupujem iba v sekáči 😁. Tiež robím v obchode, takže na jednej strane musime byť slušne oblečeni, ale na strane druhej, viem ze to tam za pár mesiacov zničim, takže nohavíc za koľkokrát 3-4 eura a pekných, mnohokrát nových ešte s vysačkami, mi vôbec nie je ľúto.

rude_baby
19. feb 2022

Ja som si včera kúpila tieto, nie sú to rifle, ale sú mäkké, poddajne, uplne super. Len za tu cenu do špinavého prostredia by mi bolo ľúto... https://www.c-and-a.com/eu/en/shop/trousers-215...

martinkatinka
19. feb 2022

@sigma510 presne, ja som tolko gati donicila... A tiez len zo sekaca, v obchode kde robim som si kupila dvojo, rychlo sa to nici.

jaskolka
19. feb 2022

Ja rada nosím leginove rifle z Pepca. Sú pohodlné, mäkké, lacné a vyzerajú ako nohavice.

mia_von_prag
19. feb 2022

Hľadáš asi tregíny. Skus pozrieť H&M alebo Tchibo

autor
20. feb 2022

@marca12 málokedy teraz chodím do obchodov, skôr eshopy stále využívam. No skúsim kuknúť ak sa dostanem. Ďakujem za tip

autor
20. feb 2022

@lindous tie su krásne 😍

autor
20. feb 2022

@sigma510 ak sa dostavím dp obchodov kuknem. Ďakujem za tip