Pozor na podvodníka na FB MARKETPLACE

viktoriad
14. jan 2020

Ahojte, viem že už svoje peniaze nedostanem späť ale chcem varovať ostatné. Alebo sa možno spojiť ak je nás viac. Vlastne mám už iba číslo účtu na dotyčnú SK07 7500 0000 0040 2764 6918. Ide o, 35€ nie je to veľká suma ale veľmi ma to štve,mala tam viac vecí takže bude v tom pokračovať. Dá sa zistiť totožnosť podľa čísla účtu?Dnes ma zablokovala aj vo FB úcte si stiahla foto. Vidím že marketplace je raj pre podvodnikov, ktorý si zakladajú nové účty.

veronikaszabova
14. jan 2020

Treba sa spojit s istatnymi

veronikaszabova
14. jan 2020

Aj tu

viktoriad
autor
14. jan 2020

@veronikaszabova presne Miroslava Miroslavova mala nick :((((

veronikaszabova
14. jan 2020

Tu je dalsia

veronikaszabova
14. jan 2020

Pridaj sa tu do skupiny, mala by to byt stale ta ista osoba.

viktoriad
autor
14. jan 2020

@veronikaszabova presne to je ta osoba :((skúsim sa spojiť s niekým z nich ďakujem 🙏

dopolbokaodrata
14. jan 2020

Hm, tak kupovať fejky od niekoho na fb kto si tam ani nedá svoje ozajstné meno.. Čo si čakala? Je to raj pre podvodníkov, ale len vďaka vám všetkým, ktoré im na to skočíte.
Nabudúce radšej 2x mysli a potom nebudeš plakať.

viktoriad
autor
14. jan 2020

@veronikaszabova aha idem skúsiť, ďakujem 🙂

mimiqa
14. jan 2020

@viktoriad ja som tam tiez...trestne su podane a dalej funguju svine

lula313
15. jan 2020

@dopolbokaodrata no ale ozajstne meno a foto si dá na Fb len blbec. Cez kataster portál si vie hocikto do dvoch minut najst tvoju adresu, či datum narodenia.

viktoriad
autor
15. jan 2020

@mimiqa veď toto.. Vcera si to čudo zrušilo foto aj ma zablokovalo na massengri, ďalej tam je len ako "používateľ FB" čiže urcite zmení meno aj foto a pokračuje.

viktoriad
autor
15. jan 2020

@dopolbokaodrata no práveže ja som nechcela kúpiť žiaden prvoplanový fejk ako vidím teraz čo ma CK mikiny v ponuke. Chcela som malú koženú tašku.. A to je už jedno teraz.

pavucikvet
15. jan 2020

@viktoriad daj jej cislo uctu do vsetky bazarovych skupin na FB

viktoriad
autor
15. jan 2020
basska_b
15. jan 2020

@viktoriad Neviem ako je to v banke s kódom 7500, ale v tatra banke keď pošlem napríklad niekomu len 1 cent, musí byť tiež z tatra banky, tak on hneď vidí moje meno, ale aj ja jeho. Ak pošlem do inej banky, to meno už nevidím - nikdy.

viktoriad
autor
15. jan 2020

@basska_b ahaa no manžel robil prevod z csob s ten čudak ma tiež csob tak skúsime tak pozriet

viktoriad
autor
15. jan 2020

@viktoriad tu je druhé číslo účtu podvodnikov Mbank:SK59 8360 5207 0042 0680 2488

lenkakravcova
16. jan 2020

@viktoriad Ja tiež predávam aj cez Marketplace na FB, ale
- mam tam svoje vlastné meno.
- mam recenzie na fb stránke Dakanur, ktoré si zákazníci môžu vždy pozrieť.

Lepšie je teda objednávať vždy od recenzovanych predajcov (recenzie od reálnych ľudí s menom, popisom co kupovali a aké mali skúsenosti). Vyhnete sa podvodníkom. ☺️

kikina84
16. jan 2020

@viktoriad ty mozes ist na policiu a podat trestne oznamenie..policia ak ma k danej veci viacero oznameni,bude sa to riesit jednym konanim..a ak ta suma celkovo prekroci trestnopravnu hranicu,dotycna/y bude trestne stihany.

mimiqa
16. jan 2020

@kikina84 suma je tak prekročená že fuuuuu a aj tak pokračuje celé na prt

kikina84
16. jan 2020

@mimiqa tak asi to nikto neriesi

viktoriad
autor
16. jan 2020

@mimiqa veď toto, policia má aj FB stránku idem tam napísať

mimiqa
16. jan 2020

@kikina84 riešia je uzvelaaa trestných poddaných celé SR

mimiqa
16. jan 2020

@viktoriad chod pridajú si tá

mimiqa
17. jan 2020

@viktoriad ako ?? Bola si na fb

viktoriad
autor
17. jan 2020

@mimiqa áno teraz som napísala, uvidíme čo odpisu. Aj to je dobré, že všetky témy tu na MK už vidno aj na google čiže keď dam to jeho číslo účtu do googlu na overenie hneď ukáže túto temu pozor podvodník.. Tak aspoň niečo. No ale pozerám, že má ešte iné c. Účtu.

viktoriad
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
viktoriad
autor
17. jan 2020

@mimiqa treba ísť nahlásiť.

mimiqa
17. jan 2020

@viktoriad treba suma už je cez 15 tisíc

viktoriad
autor
17. jan 2020

Neskutočné.. Takže už budú o tom asi vedieť na polícii