Pozor na Miroslavu Páchnikovú s nickom princes218

erikkk002
21. apr 2012

dobry den , chcel by som upozornit vsetkych ktory nakupuju a predavaju na tejto stranke na jednu osobu , vola sa MIROSLAVA PACHNIKOVA , adresa je JABLONOVA 1354-202, ZVOLEN , 96001, tato osoba si chcela odomna kupit detsku skladaciu postielku , slubovala mi ze uz peniaze poslala na ucet a neposlala nic, prebrala tovar a uz ani nekomunikuje , dajte si pozor na takych ludi, na modrom koniku vystupuje pod menom princes218. dakujem,

sisaha
21. apr 2012

@erikkk002 preco si jej tovar odovzdal bez zaplatenia?

sisaha
21. apr 2012

@erikkk002 este jednu malu poznamku, to co si dotycnej napisal do hodnotenia, nie je hodnotenie. Tam sa vyjadri strucne a jasne, napr.: "NEODPORUCAM - prevzala tovar a nezaplatila!!!" A ktomu na zviditelnenie nahnevane smajlíky

koniarova
21. apr 2012

@erikkk002 Určite zmeň to tvoje hodnotenie, tak ako ti radí
@sisaha .

erikkk002
autor
12. júl 2012

dobry den vazene mamicky, dna 11.7 2012 som kupila od mamicky ktora vystupuje pod menom HOSTAKOVAM teplakovu supravu , na inzerate ma napisane ze suprava je v super stave a ze nie je potrhana , ked mi tovar dosiel tak som zbadala ze na kolienkach su male dierky ktore bolo dost vidno, povedala ze mi tovar nezoberie naspat a ani ze mi nevrati peniaze, jej presna adresa je MARIA HOSTAKOVA CINTORINSKA 682-35 ZILINA -TRNOVE 01001. PROSIM VAS DAVAJTE SI POZOR NA TAKETO OBCHODY A NA TAKETO PREDAVAJUCE, DAKUJEM 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠