Poznáte známy citát na svadbu?

gabiks
16. aug 2019

Potrebujem vedieť, či poznáte a ako presne zneje text ku svadbe niečo v tom zmysle, že ľudia kt. prídu nemajú si vyberať miesto podľa nevesty a ženícha, ale tam kde si chcú sadnúť, pretože od svadby su jedna rodina. Prosím ak niekto poznáte poraďte celé presné znenie. Ďakujem

bronik89
16. aug 2019

@gabiks akoze myslis to tak, ze nebude ziadny zasadaci len si proste posadaju kam chcu??

veronikaszabova
16. aug 2019

@bronik89 no to bude bordel 🙂

h_petra
16. aug 2019

urobte zasadací... to je blbosť, sadať si ako budú chcieť. My sme spravili zasadací a vôbec sme to nedelili podľa nevestinej a ženíchovej strany, dávali sme k sebe ľudí vekovo blízkych, prípadne partie kamarátov vedľa seba a tak celkovo, aby sa mali vzájomne s kým porozprávať. Starých rodičov sme dali k sebe, mladých ľudí k sebe, a bolo jedno či sú to moji, alebo manželovi hostia.

bronik89
16. aug 2019

@veronikaszabova to iste som si aj ja pomyslela, preto som sa este raz spytala, ci to mysli tak, ako som to pochopila.

ellieellie
16. aug 2019

@h_petra presne, my sme to robili tak isto, nie podľa rodiny, ale podľa veku/záujmov, aby si mali čo povedať a bolo to super 🙂 Viacerí sa nám spätne poďakovali, ako sme ich super posadili 😉

gabiks
autor
16. aug 2019

Ženy, ja si nepýtam radu ako ich dávať sadnúť.... Prosila som či poznáte citát v tom zmysle ako som písala, viem že taký je, ale nepoznám presné znenie.

misi_sisi
16. aug 2019

Toto mam najradšej, keď sa niekdo niečo opýta a ostatní dávajú rady ale na to na čo sa nepýtal 😀😀 ja som videla niekde - dnes sa dve rodiny stanú jednou, prosím vyberte si miesto, nie stranu

moonlight1210
16. aug 2019

@gabiks kludne vymyslite svoj vlastny. A pokojne ho pripiste nejakemu slavnemu menu. Aspon bude sranda, ak to niekto zacne skumat. 🙂

Neviem kolko planujete ludi. Tak aby sa vam potom nestalo, ze ako budu vchadzat hostia do saly, tak niekde uz si podla toho citatu posadaju a ku koncu sa budu musiet posuvat/presuvat, lebo ostanu este viacclenne rodiny, co budu chciet sediet spolu, ale tolko volnych miest vedla seba pri stoloch uz nebude.
Tak sa budu ludia navzajom zdvorilo ziadat, aby si uvolnili miesta a sadli si laskavo inam.

gabiks
autor
16. aug 2019

@misi_sisi no konečne 😄 áno toto môže byť. Ďakujem 😘

opica_skorica
16. aug 2019
taga
16. aug 2019

Hm zasadaci poriadok ale má istý zmysel, jednak aby sa ti nestalo že prvý vojdú kamoši a sadnu si k vám k vrchstolu a blízka rodina bude sedieť niekde na konci, to by v niektorých končinách bol celkom prúser... Taktiež aby si na začiatku neposadali niekam do stredu a potom nebude miesto, budú sa posúvať, alebo rodiny deliť, alebo už nebudú môcť sedieť pri sebe iní ľudia tak, ako by chceli... Neodhovaram, pokiaľ máte malú svadbu fajn, pokiaľ veľa ľudí, spôsobí to podľa mňa velkyyy chaos .. aby sa ti nestalo že sa hodinu budú hostia usadzat, stoličky meniť, detské stoličky presúvať a pod..

gabiks
autor
16. aug 2019

@opica_skorica ďakujem pekne za odpoveď k veci 👍 málokto to pochopil

gabiks
autor
16. aug 2019

@opica_skorica ďakujem za odpoveď k veci 👍 málokto to pochopil

gabiks
autor
16. aug 2019

@opica_skorica ďakujem za odpoveď k veci 👍 málokto to pochopil

gabiks
autor
16. aug 2019

@opica_skorica ďakujem za odpoveď k veci 👍 málokto to pochopil

terezka1947
16. aug 2019

@gabiks ale pochopil.....a,dobre ti radia.
Bez zasadacieho poriadku,ci nejakeho koordinatora ti ludia,kt.naraz vojdu do saly,budu dezorientovani. Je lepsie posadit ludi,podla toho ako ich poznate,ze sa bavit vedia....
Ak to teda nie je svadba do cca30ludi...vtedy je to aj jedno.

misi_sisi
16. aug 2019

@terezka1947 možno to ani nechce do sály kde bude hostina, ale iba do kostola/ na úrad kde bude sobáš

misiatko14
23. aug 2019

@gabiks my sme mali velkym napisane dnes sa z dvoch rodin stane jedna, vyberte si miesto a nie stranu prosim. Malo to velky uspech 🙂

ghostsgirl
23. aug 2019

Ja som nedavno na mojej svadbe citala: Prosim, vyberte si miesto a nie stranu, dnes sa dve rodiny jednou stanu.