Poznáte tohto muža s FB a Pokecu??

24. mar 2021

Ahojte baby chcem sa vás opýtať či poznáte muža ktorý vystupuje na fb pod menami Filip Marel, Ivan Marelovic a na Pokeci bol tuším ako lolok.
Ak áno tak akú máte s týmto pánom skúsenosť.
Ďakujem

domcci72
24. mar 2021

nepoznam, no preco ho hladas? neviem ci ti tu mamicky pomozu v takejto veci

moonlight1210
24. mar 2021

a ma aj fotky?

moonlight1210
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
autor
24. mar 2021

@moonlight1210 na fb mal na falošnom profile a na Pokeci mal fotky ale silno pochybujem že sú jeho
Pýtam sa preto že je to veľký podvodník keď som mala 13 rokov tak mi kadečo vypisoval keď som s ním volala nikdy nezapol kameru vždy sa vyhováral že má pokazenú lákal ma von pýtal nahé fotky a podobne a potom mi písala jedna baba že ju tiež obťažoval mal nechutné narážky a ponuky tak sa preto pýtam že či mala niektorá z vás s ním podobnú skúsenosť

radkaradix
24. mar 2021

myslím, že takých chlapov je plný internet, načo strácať čas s jedným z nich..

autor
24. mar 2021

@radkaradix to áno mňa len napadlo sa opýtať či nemáte niektorá s ním podobnú skúsenosť.

moonlight1210
24. mar 2021

raz ma niekto s podobnym menom ziadal o priatelstvo, len tak z cista-jasna. preto som sa pytala.
ibaze som ho neprijala a on to potom po case stiahol.
ale tazko ti potvrdim, ci je to ten isty, kedze info mam malo.
navyse ak ten tvoj sa zameriava na male dievcatka, tak zrejme to nebude ten isty.

a zial, takych chlapov, co s falosnymi profilmi vyhladavaju nezrele dievcata a lakaju od nich nahe fotky, je na webe vela. tam je to hlavne o vychove doma a dozore rodicov nad kontami svojich deti.

autor
24. mar 2021

@moonlight1210 to áno je to ale hrozné čo sa deje po svete tá baba mi vtedy písala že ma upozorňuje preto lebo keď ona mala 13 že ju tiež jeden vylákal von a znásilnil našťastie sa jej podarilo utiecť ale že mala ešte dlho potom problém vôbec výjsť von dokonca chodila k odborníkom