Poznáte osobu, ktorá vám dokáže sľúbiť všetko možné aj nemožné a skutky nikde?

7. jan 2022

Ahojte, poznáte osobu, ktorá vám dokáže sľúbiť všetko možné aj nemožné a skutky nikde? Premýšľam, či to nie je povahova črta súvisiaca so znamením zverokruhu. Poznám totiž takých ľudí, ktorý majú výraznejšiu túto vlastnosť iba dvoch a obaja majú narodeniny v ten istý deň. Napíšte, ak poznáte tiež takú osobu, že aké je znamenie, iba tak nad tým premýšľam z nudy 😁

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
liz_lemon
7. jan 2022

ano, poznam vodnar

liz_lemon
7. jan 2022

ale iba muzi, zeny su uplne ine povahy

lenka_kollar
7. jan 2022

Poznam tiez a je to v znameni raka ale nemusi to byt vzdy len povahou ide o to aj ci aj opačná strana sa snazi

lauristrk
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
deti95060810
7. jan 2022

stretla - bol to táraj ... panna

tomiholjubavi
7. jan 2022

Hahah, ja poznám takých dvoch. U nás doma majú tajnú prezývku Ezop, lebo ich reči sú pestré ako Ezopove bájky, ale skutok nikde. 😂 A nemusí ísť ani o nejaký megalomanský záväzok. Ani totálne banality nevedia splniť. Myslím si, že znamenie na to nemá žiadny vplyv, ale len do počtu a štatistiky pridám, že jeden z nich je váha a druhý blíženec.

lauristrk
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
domculik
7. jan 2022

@lauristrk hej, ryby su strasne nevyspytatelneee 🙄🙄🙄🤭

liz_lemon
7. jan 2022

@lauristrk moj partner je ryba, sme spolu vyse 20 rokov, ale nemozem povedat, ze by sluboval a nedodrzal, praveze sa na neho da spolahnut

zuzanka.zuzu
7. jan 2022

2x strelec, opis sedi do bodky

katkamatka7
7. jan 2022

Jedna panna (muž) splní všetko, aj to, čo len naznačí. Iná panna (muž)s rozdielom jedného dňa nasľubuje, ale nesplní. Ďalšia panna (žena) sľuby ututle.
Nie je to o znamení. Je to vplyv genetických predispozícií, vplyv prostredia, výchovy, životných skúseností.

annamarin
8. jan 2022

Kozorožec

vorkola
3. aug 2023

Znamenia, nemaju ziadny vplyv na cloveka,Povaha coveka ma moc faktorov od coho sa vyvzj, a nie podla znamenia, po 1) vychova v prostredi v ktorom ako dieta byt musi,ci uz v normalnej zodine, praktizujucu verbost manzelstva,, vrodine ,kde jeden z manzelolov je toxickej povahy,v akomkolvek smere napr. nevera alkoholizmus caste hadky konflitty,proste sama negativita ,k tomu sa mozu pridat v puberte najskor alkohol, potom drogy,,po 2) rozvod manzelstva, atd,atd, takze neporovnavat povahu clovaka na zaklade znamenia kedy sa nerodil

vorkola
3. aug 2023

oprava vernost manzelstva , posladny riadok.... kedy sa narodil

megan777
9. júl 2024

@zuzanka.zuzu ja mám môjho muža strelca a je super ja som váhy,rozumieme si je proste top muz