Poznáte mamičku s emailom natalka20@post.sk?

eliska07
3. jún 2013

Ahojte maminky,
chcela by som sa vás opýtať, či poznáte mamičku s týmto mailom: natalka20@post.sk

Poprosila ma o pomoc - aby som jej darovala nejaké veci. Nemám s tým problém, robím to tak bežne, ale táto mamička mi stále vypisuje napriek tomu,
že som jej napísala, že tento mesiac som už jeden balík vecí pre mamičku v hmotnej núdzi posielala, a že poštovné je drahé, tak jej pošlem
balíček až v júni.

Nemám problém pomôcť iným mamičkám, ale nerada by som sa oklamala. Mám v albume viacej vecičiek, ale chce odo mňa zrovna značkové tričko, ktoré
bolo oblečené len jeden krát, pritom v tej veľkosti mám aj iné tričká.

Ďakujem za pomoc.

sisaha
3. jún 2013

@eliska07 tak to nebude mamicka v hmotnej nudzi, ale podvodnicka... Nereaguj na nu a nic jej neposielaj

asfodelka
3. jún 2013

@eliska07 ak by bola v hmotnej nudzi tak by jej hadam bolo jedno kedy jej to posles a bola by rada ze jej vobec nieco chces poslat. je to len hyenizmus. ak by som bola v nudzi nehladala by som na bazare veci co su na predaj, ale tie co su na darovanie. tak aj Ty by si si mala vopred sama pre seba urcit ktore veci su na predaj a ktore na darovanie. na svete funguje vela institucii ktore pomahaju ludom v nudzi...

terezka1947
3. jún 2013

@eliska07 hm...vies,no keby som raz nemala,tak mi je jedno,co zdarma dostanem....ja som uz poposielala ludom kadeco....ale co ma zarazilo,aj ked mali na mna nejaky kontakt-nikdy mi nenapisali ani dakujem 😖 teda,nerobim to preto...len tak tiez niekedy uvazujem,ci pomaham tym pravym 😒

zuzst
6. júl 2013

aj mne sa prave ozvala a tiez chce akurat kompletik so znackovym trickom 😕 tak to bude asi nejaka podvodnicka

zuzst
6. júl 2013

@eliska07 aj mne sa prave ozvala a tiez chce akurat kompletik so znackovym trickom emoticon tak to bude asi nejaka podvodnicka

morzsi
6. júl 2013

len posielaj a potom dopadnes ako ja

morzsi
6. júl 2013

@sisaha
@asfodelka
@terezka1947
@zuzst damy mne sa stalo ked som bola na RD same emaily dom mi zobrala voda nemame co jest darujet kocik darujte post pradlo .. nema problem darujem ale aspon postu tak rasz som urobila 2 baliky 15 kg na postovne sme sa pozbierali v praci a ani dakujem ani bu alebo mu ked som im odpisala ze ani ja nemam na rozhadzovanie zaujimave je ze spravy prestali chodit a nechodia dodnes vdaka Bohu ... a potom je nas tu uplne dost ktore potrebujem pomoc pomozme si navzajom a o takychto sa psotara stat dostavaju uplne dost

acer11
6. júl 2013

neverííím že ešte existujú ľudia čo sa na toto chytia.... 😖

strebulik
12. júl 2013

tu sa rozoberala ta natalka20@post.sk aj ked admin tuto temu blokol:
https://www.modrykonik.sk/forum/volne-diskusie/baby-to-uz-tym-mamickam-ciganskym-fakt-sibe/

mne dnes tiez pisala a namiesto 3 deti v roznom veku ma zrazu dvojicky :o) takze ignoracia alebo poslat ju niekam, zjavne to skusa uplne na kazdeho.......sprava co mi od nej prisla:

natalka20@post.sk - natalka (neregistrovaná/ý) - Dnes o 11:06
dobri som slobodna mamicka mam dvojcata dvoch chlapcekov potrevovala bisom tieto plenki zme slapsia rodinka prislizme o rodini domcek pret 2 rokami tu boli povodne ovsetko zme prsli o nabitki oblecenie nic teras ne mame bivalizme v uni bunke tosu kontajneri teras bivam u brata nemame domcek manzel ma opustil aj babetka ako sa dopocul ze som tehotna opustil nas berime materku ale to nevistane na nic platim ipetoku za ten domcek co spadol aj potravini mlecka a nevijdemi na oblecenie aplenki pomoste mi pisem vam pot braceka on ma pc prosim vas pomoste mi balim ich do osuskoch prosim vas z detmi na kolena pomoste mi prosim vas prosim

takze bacha na nu!!!!!!!

roninka07
24. júl 2013

mne písala toto dnes a píta adidas papučky
natalka20@post.sk - natalka (neregistrovaná/ý) - Dnes o 09:11
dobri prosim vas pekne zme slapsia rodinka ktora prisla o rodini domcek pret 2 rokami tu boli pomodne preto nam domcek spadol bivalizme v uni bunke tosu kontajneri us ich zobrali teras bivame u rodicov prislizme o vsetko cozme mali vdomceku oblecenie nabitki a ine veci mam sinceka ma 4 roki chodi skolki visvjevaju samu ze je chudak a ze chodi otrhani pomoste mu on potrebuje letne oblecenie a tie papucki samu pacia pre boha vas pitam pomoste mu prosim vas zo sincekom na kolena otie papucki

ivikuska28
9. sep 2013

tak dnes napísala svoj príbeh aj mne. Asi sa jej to oplatí, keď to stále skúša ... natalka20@post.sk - natalka (neregistrovaná/ý) - Dnes o 20:02
Nová správa
dobri som slobodna mamicka mam dvoj cata zme slapsia rodinka prislizme o manzela opustil nas bivam u brata prislizme o rodini domcek pret rokom mi zomreli rodicia som sama pisem vam ot braceka oje deti ne maju oblecenie nemam im co oblekat prosim vas z detmi na kolena otie plenki prosime vas pre boha pomoste nam uropte dobri skutok pre male deti prosim vas pomoste ak mozete prosim prosim vas pekne

matik1
14. sep 2013

natalka20@post.sk - natalka (neregistrovaná/ý) - 9. septembra o 19:52
dobri som slobodna mamicka mam dvoj cata zme slapsia rodinka prislizme o manzela opustil nas bivam u brata prislizme o rodini domcek pret rokom mi zomreli rodicia som sama pisem vam ot braceka oje deti ne maju oblecenie nemam im co oblekat prosim vas z detmi na kolena otie plenki prosime vas pre boha pomoste nam uropte dobri skutok pre male deti prosim vas pomoste ak mozete prosim prosim vas pekne.

Ja - 9. septembra o 22:24
toto na mňa neskúšajte...je to zbytočné.

babika0
25. sep 2013

MNE TOTO: prosim vas pekne mam dvojcata dvoh chlapcov zme slapsia rodinka prislizme o rodini domcek pret rokom tu boli povodne ovsetko zme prisli cozme mali v domceku ak neverite mozem poslat aj fotki ot domceku co spadol rodini domcek bola som tirana malzel ma tiral bivala som v kontajneroch tosu uni bunki teras bivam u brata odneho pisem prosim vas nemam oblecenie pre deti a hlavne čiapky tieto bi buli dobre prosim nemaju nic co na seba a tepletopanocki pomoste ak mozete prosim vas z detmi na kolena

sandracs
25. sep 2013

https://www.modrykonik.sk/forum/volne-diskusie/pozor-na-maminy-ktore-su-akoze-vo-financnej-tiesni/
Ahoj, je tu diskusia "Pozor na mamičky ktoré sú akože vo finančnej tiesni". Postup aj gramatika dotyčných je veľmi podobná.

poky123
9. okt 2013

@babika0
ano mne tiez taketo dost podobne napisala,ze muz ju tyral, nema dom, byva u brata a ze ma dvojicky, asi preto, ze mam veci aj medzi dvojickovskymi vecami a samozrejme, ze poziadala zrovna o pekne skoro nove a znackove veci, o tie obycajne nemala zaujem, takze super, ze som tu nasla tuto diskusiu, ze som na to nenaletela. ale hlavne je to smutne, ze su takyto ludia.

babika0
9. okt 2013

@poky123 mne dnes uz zase pise..

hruzka
31. okt 2013

Dobry vecer aj mne pisala prave dnes a poslala mi prave toto:
natalka20@post.sk - natalka (neregistrovaná/ý) - Dnes o 08:51



dobri prosim vas som slobodna maminka mam sinceka ma 5 roki manzel nas opustil prisla som o rodicov aj o rodini domcek zme prisli boli tu povodne o vsetko zme prisli moj sincek je chori chodi do skolki potreboval bi oblecenie do skolki nic nema vismjevaju samu v skolke ze prisiel o rodini dom cek a ze chodi ako chudak chodi otrhanich teniskach prosim vas na kolena pomoste mu ak mozete prosime vas piseme vam ot brata u neho bivame ak sa zmilujete a pomozete bude vam sincek vdacni ato velmi vas prosi na kolena pomoste mu ak mozete darujte mu aspon tie rifle do skolki

martinkaha
8. nov 2013

Dobrý deň, mne napísala tiež dnes, toto:

dobri prosim vas pekne som slobodna mamicka bola som tirana manzel ma tiral bil a aj moje deti mam 2 sinov starsi ma 5 roki a druhi ma 2 roki zme slapsia rodinka prislizme o rodini dom cek bivali zme v kontajneroch tosu uni bunki teras bivame u brata lebo ne mame vobec nic nemame dom zme bes vsetkeho moj sincek chodi do skolki potreboval bi oblecenie pucoski svetriki teplaki aine veci co us ne potrebujete nema nic co na seba chodi vtom istom do skolki vismjevaju samu v skolke ze nema oblecenie a ze prisiel o domcek prosim vas aj ten co ma 2 roki aj na neho bisom potrebovala oblecenie pomoste pisem vam ot brata on ma pocitan mi nemame ak mozete urobit dobri skutok darujte nam oblecenie alebo aspon tie cizmicki mu darujte do skolki prosi vas na kolena sincek

kakabus
8. nov 2013

Mne napísala práve dnes a som na rozpakoch.
Chce odo mňa aby som jej darovala gate čo ponúkam za 5€....

kakabus
8. nov 2013

@martinkaha presne tento istý text poslala pani aj mne 😒

natalka20121980
23. jún 2014

uffffffffff som sa zlakla ze som to ja ale nie :D