Poznáte firmu Jeunesse Global?

katarinnak
17. nov 2013

Mate skusenosti s produktami tejto firmy? Dakujem 😉

leadercompany
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
makulko34
15. nov 2014

Pred par rokmi to bol technicky nezmysel spojeny sk scientologickymi bludmi pod hlavickou FFI
A teraz ti isti majitelia idu oblbovat ludi s pripravkami ns "vecnu mladost". To ste fakt svihnuti co tomu verite?
Nevidite ze tym prascom ide iba o vase prachy? A nikdy nefungovali pripravky FFI a taktiez nikdy nebudu fungovat nejake jeunesky.

greenbike
21. jan 2015

Makulko tvoj index učenlivosti je na bode mrazu ,na MPG jazdí cez 70 kamionových firiem aj regiojet -student agency .Keď sa budeš zmietať v neustálom napätí a lekári ti odhadom stanovia termín smrti tak še ohlas.

goliath88
10. feb 2015

Je to najrýchlejšie rastúca spoločnosť v oblasti sieťového marketingu na svete. Technológia ktorú ponúka nemá na svete konkurenciu. Produkty sám používam a odporúčam ich svojim známym a priateľom. Takú príležitosť na finačnú slobodu akú vám ponúkne Jeunesse vám nedá nik v živote. Pre viac info si pozrite živé vysielanie alebo vysielnaie z archívu http://stano88.pleja.tv/ prípadne ma kontaktujte na podnikaj8@gmail.com

tatianakrasna
6. apr 2015

Ciste BMG... A este binar ... Mozno rastie ten Mlm ale nie v Europe 🙂))

queenystars
5. máj 2015

🙂
prosim kontaktujete ma kto pracuje so Jeunesse global
dakujem

lubos0470
6. máj 2015

Neviem čo mám robiť, som v Jeunesse veľmi, veľmi nešťastný 🙂
http://www.cosmetics65.jeunesseglobal.com/

palfia
9. júl 2015

ahoj queenystars, pokud máš stále zájem o Jeunesse global, tak mi napiš na palfia1@seznam.cz

carlo23
22. júl 2015

Áno, binár je niečo, čo vás bude ukracovať o príjmy.
Navyše je tam takmer 50% DPH, na tých úžasných produktoch.
Kto vám ich asi kúpi?

imib
21. aug 2015

tie najlepsie skusenosti 🙂 🙂 🙂

ivankane
27. sep 2015

Ja som začala s touto spoločnosťou spolupracovať a sto percentná spokojnosť. O tom hovoria aj moje vlastné skúsenosti s produktov. Odporúčam vyskúšať a potom šíriť info do sveta.. Nie je nič nad vlastnú skúsenosť ;)
http://vekbuducnosti.jeunesseglobal.com/

micko1
24. mar 2016

Ahojte, dlhé roky som sa trápila s akné a pigmentovými škvrnami ale dnes môžem povedať ,že táto kozmetika Jeunesse mi veľmi ale veľmi pomohla. Nič lepšie som doposiaľ nemala. Roky som si kupovala krémy s chémiou alebo od kožiarky ,ktoré boli na nič. Kto už nevie ako ďalej a chce zmeniť svoju pleť a zdravie skúste toto je to super.
www.dokonalostakrasa.jeunesseglobal.com

evka1009
17. júl 2016

Ked ich vyrobky maju omladzujuce ucinky, preco ti, ktori s tym pracuju, su stari?

anitram29
18. júl 2016

No a keby ste vedeli ich skutocny vek 🙂 ...teraz vyzeraju a citia sa o 20 rokov mladsie 🙂.......vyzerate byt dost inteligentna na to, ze viete, zo 60 rocneho cloveka nejde urobit 20 rocneho, no je mozne, aby sa clovek aj vo vysokom veku citil dobre a vyzeral lepsie 🙂....nehovoriac o tom,ze pracovat s tym moze ktokolvek,sanca je pre kazdeho...je na kazdom z nas,ci chce...
https://m.facebook.com/JEUNESSE-spravny-krok-k-...

mino36
11. sep 2016

@makulko34

Uplne suhlasim. firma vyzera a sprava sa velmi podozrivo (klasicke MLM - nieco na styl AVON) a to ani nehovorim o tom, ze na ich stranke si ani nedali namahu aby prelozili spravne anglicke vyrazy, pricom tvrdia ze napr. : "Všetky produkty sú vyrobené v USA a sú určené výhradne pre túto spoločnosť.", ze tieto produkty omladzuju a podobne.
A kedze tvrdia, ze ich vyrobky su vedecky overene a podobne bludy, bolo by fajn kebyze uvedu citaciu aspon na jednu vedecku publikaciu kde sa hovori o ich vyrobkoch....ale mozem vam povedat, ze existuje 0 publikacii na pubmed alebo scopus....:D

leadercompany
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
bigp
11. dec 2016

Zamestnanci spolocnosti Jeunesse tvrdia pri obchodnych stretnutiach nasledovne:
- nerobime to pre peniaze, ja z toho nic nemam (nasledne je vam ponuknuta moznost, ako ziskat svoje peniaze naspat tym, ze to budete ponukat niekomu dalej)
- mame 100% uspesnost liecby ( no fiha, ak ma pacient 96 rokov, obojstranny zapal pluc a otvorene rany na celom chrbate, vy ho spasite - aka hra na bohov)
- vyliecili sme Karla Gotta ( blbost, Non Hodginov Lymfom u Karla vyliecilo 6 cyklov - teda 12 chemoterapii a ozarovaniea)
- vyliecili sme Kmotrikovu (dalsia blbost)
- Gianpapa ma 2 nobelove ceny (alebo nominacie?) sranda je ze o nich nikto nikdy nepocul.
- Spolupraca s top onkologmi na Slovensku (nejako z toho top, ti top vypadli :D)

Atd.. Atd.. Klamstvo na klamstve, zavadzanie, neoveritelne informacie...
Je na kazdom, ako sa rozhodne. No nemylte si hyeny s matkou Terezou, Je to len biznis...
Urobte si vlastny nazor..

leadercompany
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
bigp
12. dec 2016

Rozmýšľam, aký asi existuje dôkaz povedaných slov 😀 komické :😀

leadercompany
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ivet999
26. apr 2017

Myslím, že najlepšie je produkty vyskúšať a potom hovoriť o tom ci áno alebo nie. Tiež som tomu neverila, človek je uz v dnešnej dobe presýtený roznymi produktmi na zdravie ci krasu. Tieto však nemajú konkurenciu ked sam vidi, že sa mu zlepšujú výsledky krvi, ci ubuda vrasok.. Môžem len odporučiť a preto som sa aj rozhodla pre tuto spoločnosť pracovať. Lepšie produkty nepoznám a teda vôbec žiadne, ktore obsahujú ludske kmenove bunky. Je len na každého slobodnom rozhodnuti ci im da šancu a vyskusa ich ako plno iných roznych kremov, ci prírodných lieciv, ktore možno denne kupujeme.. www.ivetmiro.jeunesseglobal2.com

leadercompany
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ivet999
28. apr 2017

😉@leadercompany zle som sa vyjadrila, písala som v rýchlosti, ospravedlňujem sa, nastudovane videa mam, dakujem.

silvikam
12. máj 2017

Pozdravujem diskutujúcich. Ma niekto z Vas skusenosti s pripravkami pri liečbe autizmu? Dakujem.

leadercompany
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
evka1009
15. máj 2017

Viac tu: http://www.bezvrasok.com/
@leadercompany
A čo znamenajú tie vaše UPOZORNENIA? Produkty spoločnosti Jeunesse Global nie sú určené na diagnózu, liečenie, ani prevenciu proti žiadnej chorobe. To je jedna vec a na druhe strane sa nehanbíte, len za registráciu žiadať 1 USD? To nemáte ani na jednej www stránke.
Viac tu: http://www.bezvrasok.com/

silvikam
15. máj 2017

@leadercompany dieta 8 rokov.

leadercompany
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
bigp
15. máj 2017

Možno je to len tym, ze nemáte odpoved 😀

leadercompany
Odpoveď bola odstránená
Zobraz