Pozná niekto predávajúcu Belickú alebo Švecovú?

adka2003
10. okt 2014

ahojte, poslala som je peniaze za novu bundu pre manzela, ktoru som mu chcela dat na vianoce.....peniaze nemam a bundu tiez nie, nepozna ju niekto? na bazosi uz niekto pisal, ze ho oklamala predavajuca: MENOM ELENA BELICKá DUBNICA NAD VáHOM Číslo účtu je :4010122018/7500 . mne napisala, ze sa vola Natalia Švecova, Bory okr Levice a vystupovala pod naty101. pomozte prosim. dakujem ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

sendy182
10. okt 2014

@adka2003 bola na koníku?.....ak áno kontaktuj admin.....

adka2003
autor
10. okt 2014

uz sa stalo a admin sa mi vobec neozval

adka2003
autor
10. okt 2014

@sendy182 bola, som nestastna a nechapem, preco sa mi admin neozval.ved by tu mal byt pre nas,.ci nie?

sendy182
10. okt 2014

@adka2003 skús ešte....mal by ti pomôcť v prípade ak je vás podvedených viac...čo sa dá robiť.....trestné oznámenie a pod....

adka2003
autor
10. okt 2014

@sendy182 uz som sa pytala dalej a ked nikoho dalsieho podvedeneho nenajdem, na policii vraj neuspejem. inzerat na bazosi je zmazany a ja sa neviem dopatrat, kto to upozornenie dal.

sendy182
10. okt 2014

@adka2003 má tu ešte nick?

adka2003
autor
10. okt 2014

@sendy182 uz nie, vies, ja hlupa. predavala iba tuto bundu. naozaj som si to nevsila. urcite by som sa nedala nachytat.

asfodelka
11. okt 2014

@adka2003 ak si jej poslala peniaze na ucet ziadaj vo svojej banke navrat platby ako zle zadaneho adresata. nemam s tym skusenost ale dajake reklamacie sa tam hadam daju urobit. skus info v banke.

asfodelka
11. okt 2014

kukni napr.tu http://www.fininfo.sk/sk/zaujimam-sa-o/platobne... kopiruje Ti : Zadaný platobný príkaz je možné stornovať alebo upravovať iba dovtedy, pokiaľ nie je zahájené jeho spracovanie. Po spracovaní platby vašou bankou môžete túto platbu už iba reklamovať u jej príjemcu a v prípade potreby odstrániť chybu, ktorú ste urobili, čo vás bude stáť čas a v niektorých prípadoch aj peniaze. Preto pri zadávaní platby si dávajte pozor na zadanie správnych údajov - najmä čísla účtu príjemcu a sumu, ktorú zasielate na účet.

V prípade reklamácie súvisiacej s uskutočňovaním prevodov v rámci SR alebo prevodov do zahraničia je finančný spotrebiteľ oprávnený podať postupom a v lehotách stanovených v reklamačnom poriadku banky. Náklady na reklamáciu znáša banka. V prípade, že vám neoprávnene prišli na váš účet peniaze, ste povinný ich vrátiť a informovať banku o tejto platbe, ak tak neurobíte, jedná sa o bezdôvodné obohatenie (čo je trestný čin).

cize v podstate spachala trestny cin obahatenia sa. teoreticky vzate.