Požičali by ste byt?

12. júl 2022

Ahojte,
odchadzame na dovolenku a svagor chce pozicat nas byt, aby tu s rodinou mohli prespat dve noci a cez den si robit vylety v okoli.
Nas byt je dvojizbovy, oni by prisli siesti.
Pozicali by ste?

pondelok01
12. júl 2022

Ano pozicali, nevidim v tom problem

nika11103
12. júl 2022

Úplne bez problémov.

bilberryday
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
nika11103
12. júl 2022

Veď budú cely deň behať po výletoch a na tie dve noci sa tam pomestia aj šiesti . Nevidím v tom žiadny problém 🙂

syslik81
12. júl 2022

ja som kedysidavala nbyt na cca mesiac studentom ... -boli to ale taky co ich niekto z mojich kamosov pozna osobne... chodim na sk na dovolenky v lete a mavala som proiblem najst niekoho k macke..takze za postrazenie na nakrmenie macky mali prazdniny zadarmo v zahranici

nezabudka3391
12. júl 2022

ja urcite nie

pribinak
12. júl 2022

Áno, obzvlášť ak máte dobre vzťahy

zuzka0605
12. júl 2022

zavisi ake su vztahy...ak by sme mali dobre vztahy tak ano

slavomira236
12. júl 2022

Je to švagor a keď dobre vychádzate prečo nie?

martinka13
12. júl 2022

Ak by to bol napríklad môj brat s rodinou, tak bez problémov

petamich
12. júl 2022

ak by to bol moj svagor, s ktorym mame dobre vztahy a pravidelne sa stretavame tak samozrejme

sense
12. júl 2022

Záležalo by od toho ake sú vzťahy a kto sú tí 6 ľudia aj keď teda na 2jizbak mi to pride dosť tolko ľudí ale

Napr u mňa ak by to bol jeden brat bez zaváhania, ak by to bol druhý brat tak nie

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
malav
12. júl 2022

Cooo zeny to vazne tolke z vas by pozicali svoj byt??
Teda ja urcite nie, nech by sme mali akokolvek dobre vztahy, pre mna je moj byt moja sukromna zona, necitila by som sa v nom uz potom asi dobre, kebyze spi v mojej posteli niekto cudzi. Som divna, viem 🤣 Takze zalezi na tom, ako svoj byt vnimas ty

viestta
12. júl 2022

Áno, požičala. Aspoň poleju kvety

drzaopica
12. júl 2022

Ved to je rodina samozrejme, ze ano.

viestta
12. júl 2022

@martinka13 a keby to bol manželov brat? Však to je rovnaká kategória príbuzenstva.

pribinak
12. júl 2022

@martinka13 mužov brat už nie? Veď to je tiež blízka rodina

nika11103
12. júl 2022

@viestta tiež nechápem . Veď raz je to rodina z tej aj z tej strany a pokial to naozaj nie je ja neviem nejaký gambler narkoman atd tak by som nemala najmenší problém . Nikdy autorka nevie kedy bude potrebovať pomoc ona od nich …príde mi to úplne správne a normálne takto pomôcť rodine .

jana_eyre_2
12. júl 2022

No pokiaľ by išlo o súrodenca (môjho alebo.manzelovho) s rodinou - áno.samozrejme.. ale ak ide o partiu mladých ľudí,.to sorry ale ani náhodou... Neubytobala by.som u seba doma cudzich ľudí..

abbey1
12. júl 2022

Ja neviem, ale keď už k rodine nevieme byť normálne ľudský, o čom je teda život? Veď rodina, priatelia, dobré vzťahy. Veď okrem zdravia to sú veci, ktoré nás robia šťastnými a spokojnými.
Ja si aj z detstva pamätám, že naše dvere boli vždy dobrým ľuďom otvorené. Neviem si predstaviť ani teraz zabuchnúť ich rodine pred nosom.
Hlavne že celá spoločnosť plné ústa tolerancie, porozumenia a lásky.

grace55
12. júl 2022

Požičala som už takto. Sú to len veci...

gurags
12. júl 2022

Áno

boldo87
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
slovenka753
12. júl 2022

Pokojne aj kamarátovi a aj na mesiac. Nemám k bytu žiadny výraznejší vzťah.

pragmaticka
12. júl 2022

Jasne ze áno. Nevidím dôvod prečo nie. Už som takto požičala... Aj mne to večne núkajú väčšinou rodina

nnnuuunnn
12. júl 2022

No tak požičala, ale na jednej strane by bola obava že všetko musím vyupratovat PRED a zrejme aj PO a druha obava, že v istých osobných veciach nechcem aby sa mi niekto hrabal, ale to už je o dôvere, že by do nich nešli.

marsmykkok
12. júl 2022

nie, bála by som sa, že sa mi budú hrabať v šuflíkoch/skrinkách a tak (možno aj nechcene že dieťa otvorí alebo si budú chcieť niečo odložiť) Iné je to ked som doma, pripravím im izbu, v obývačke mám dohľad čo robia, iné ak nik nie je doma.

amarilka26
12. júl 2022

Mna teda osobne by to ani nenapadlo sa pytat na taketo nieco a nastlat sa k niekomu. Sestra zije 130km a poprosila ma ci by sme nemohli na vikend k nim prist a zaliat kvety-zahradu. Rano sme prisli,porobili co treba a vecer domov. Nechcela by som tam byt cely vikend ked nie je doma. Ale vec nazoru samozrejme.