Pozeráte Miss 2021?

7. aug 2021

No sutaziace su take vyzorovo nevyrazne,ze zasa ziadna skor neuspeje ako uspeje na miss World.

marysa21
7. aug 2021

👍

alaguema
7. aug 2021

nepozerám a nechápem, prečo niekto áno. Je to ponižujúce a v dnešnej politicky korektnej dobe existenciu podobných trápností zachraňujú už len prachy, ktorými sa nabalia rôzne organizácie a firmy. Lebo inak je to humus, kde mladé dievčatá sú prezentované ako kravy na trhu.

lucijalucy
7. aug 2021

Prepla som na to na minútu a prvé čo mi napadlo je, že v dnešnej dobe je to prežitok alebo ako to nazvať. Kedysi keď nebol internet a filtre a sociálne siete, photoshopy ok.. ale v tejto dobe kedy sa každá vie tváriť ako miss to nemá význam. Zbytočnosť.

monikamama
7. aug 2021

Prave som prepla, pozerala som cez archiv ani nie minutu s pretacanim. Neda sa na to pozerat 🙂

pribinak
7. aug 2021

Nepozerám, nebavi má to. Ale chápem dievčatá ktoré sa prihlásili. Takáto súťaž je vstupenka do vyššej spoločnosti, podnikatelia, politici, športovci si hľadajú mladé a pekne spoločníčky na voľne chvíle

Nechcem samozrejme žiadnu uraziť, ale je to môj názor

maminkadeticiek
7. aug 2021

Nepozeram ale niekde som ich videla na nete nafotene a som nechapala.V dnesnej dobe naozaj prekrasnych bab nerozumiem preco by mali byt zrovna tieto dievcata to naj zo Slovenska.Prejdem sa raz do mesta a najdem cestou 5 krajsich ako ony.Tu na MK je dost kociek krajsich ako ony.A suhlasim s babami ze je to prezitok.Toto mohlo bavit ludi v TV tak pred 20 rokmi.

pribinak
7. aug 2021

@maminkadeticiek to je aj o odvahe, sebaucte, prioritách a soc. postavení. nie každá kočka je ochotná ísť na miss

adkoalauri
7. aug 2021

Stačilo mi pozrieť sa na porotu :(

zdena1990
7. aug 2021

@adkoalauri a na riaditeľa...

somtunovaa
7. aug 2021

@adkoalauri
@zdena1990
Kto? nech som v obraze? Mne sa nechce tv zapínať ani kvôli dobrému filmu nie to ešte miss.

dianaana
7. aug 2021

Ja to mam zapnute 🙂 Nahodou, baby su pekne a vyzera ze aj rozumne na svoj vek. Len ich strasne malo ukazuju, same kecy a reklamy a pesnicky... O vitazke je uz aj tak davno rozhodnute.

surama
7. aug 2021

Baby su celkom pekne a mile, ale mala by tam byt vyssia vekova hranica. Ved tie baby, co su este na strednej, tak vela toho o zivote nevedia. Neviem si predstavit, ako nas mozu reprezentovat vo svete...Ale inak vravim, ze pekne baby. Porota pomlcim... 😁 Ten riaditel 😁😁 A celkovo program tak akosi nudne spracovany..neviem ci starnem alebo to kedysi malo inu uroven 🤔

haanovajana
7. aug 2021

Mne sa to tiež moc nepáčilo.

savoya
8. aug 2021

@lucijalucy
Kde sa to da pozriet v archive a na akej tel.stanici?

leuchtturm
8. aug 2021

to uz radsej by som si pozela nejaku relaciu o hovadzom dobytku.

autor
8. aug 2021

no zasa vyhrala uplne nevyrazna,ktora nema sancu uspiet.Este ta 10 bola ako tak,ale ta druha co vyhrala ta blondina ,fakt ako otras.

autor
8. aug 2021

No ja som si to pozrel asi po 25r a to len preto ze nic take neslo ale pozrela som si len zostavu.

autor
8. aug 2021

@surama prekne?Ved vibec nie vyrazne,zaujimave take obycajne typy na kt natrafis bezne v obchide,nic take ako Adriana Lima,Natalia Vidianova,Irina ,za kt by som aj ja sa obzerala.Toto su ozaj zasa vykopavky

autor
8. aug 2021

@maminkadeticiek a hl ta miss z minuleho toka uz ma napichane pery,aj ta fotografka otras

jana_eyre_2
8. aug 2021

Nie nepozerám, videla som to asi naposledy ako dievča.. nechápem ako to ešte stále môže chodiť..

marcellka32
8. aug 2021

Väčšinou si takto dievčatá zadovážia lepšiu budúcnosť, stanú sa frajerkou futbalistu či hokejistu, niektorým to stačí aby o nich písali v časopisoch 🙂 máloktorá to dotiahne na svetové módne móla, mám rada módu a modelky, kedysi vyhrávali krásne baby, za mňa: Vladimíra Hrenovcikova, Silvia Lakatosova, Karolína Chomistek

autor
8. aug 2021

@marcellka32 karolina je otaj oekna baba alw lakatosova tiez skor nevyraznejsia.Ale Karolina Chomistekova ta uz ano,ta bola vyrazna a pekna

surama
8. aug 2021

Ano, podla mna pekne mlade baby. Skarede nie su urcite, nevyrazne ano, lebo ich vsetky nalicia rovnako, kazda ma rovnaky uces, rovnake miery...Akoby isli cez kopirak. Stratila sa jedinecnost.

autor
8. aug 2021

@surama skarede nie,ale nic coby bolo vynimocne ako napr Vodianova alwbo aj Chomistekova.Nesuhlasim ze ich licia rovnake a preto nevyrazne,bola boli rozne ale take ze nevyrazia dych,take baby kt su bezne prehliadnutelne.

surama
8. aug 2021

Je to tvoj nazor. Ale mala si hned napisat nech reaguju len tie, ktore ti potvrdia tvoj nazor.

xckaret
8. aug 2021

@surama 1 odstavajuce usi, podla mna vitazka ma plastiku nosa

xckaret
8. aug 2021

@xckaret za mna najkrajsia a najprirodzenejsia bola 8.

autor
8. aug 2021

@surama no bed ok beriem aj tvoj,a myslim si ze asi nemas vkus ale ok nazor ti neberiem.

autor
8. aug 2021

@xckaret ta mala cudne oci,take nepekne sikme.U cinaniek je to pekne ale nie u europaniek.

surama
8. aug 2021

Mozno nemam vkus, ale nemam problem povedat na inu zenu, ze je pekna, ked je pekna.

Bolo tam 12 bab, ale tebe sa ziadna nepacila..vsetky nevyrazne, porota nevyrazna..vsetko zle. Naco si to pozerala? Ved, ked sa mi to nepaci, tak prepnem a kaslem na to. Ale ty asi si asi potrebujes pohladkat ego, lebo mas nizke sebavedomie a pytas sa na nazor a ked je iny, ako tvoj, tak zacnes urazat inych 🙈 Popracuj na svojom sebavedomi.