Pozeráte farmu?

mirkava
13. sep 2020

Vždy som to mala rada aj ked ta "reality šou"
nie je celkom moj zaner. Nevadi, bavila som sa na tych ludoch a medziludskych vztahoch. Ako zvladaju ci nezvladaju ulohy, na dueloch. Teraz sa mi to vsak zda, ze je to uz len o sexe. Kto koho a kde... No katastrofa. Vyberu tam len ludi ktori nemaju problem s nahotou a robit kadeco pred kamerou. Mali by to nazvat inak, len uvazujem ako 😂

strela7
13. sep 2020

@mirkava volakedy bola farma topka 🙂) teraz nepozerám ale kvalita išla veľmi dole, a hlavne nezaujímaví ľudia

pribinak
13. sep 2020

Nie, je to odpad.

jaskolka
13. sep 2020

Prvé série som pozerala kvôli tomu, že ma zaujímalo, ako z rozbitej ruiny stavali farmu, upravovali ju, starali sa o zvieratá, plnili rôzne úlohy, vyrábali trebárs rôzne veci. Teraz je to úplne o ničom, úroveň klesla, pripadá mi to primitívne. Nesledujem to už,stacia mi ukážky 🙈🙈🙈

trema
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
cigipepe1247
13. sep 2020

@jaskolka presne tak ako píšeš, dnes je to k..... n, nič ine🤷‍♂️🤦‍♂️

cacianka
13. sep 2020

Nie

lenuliatko84
13. sep 2020

Nie,nikdy by som sa neznizila k tomu pozerat takyto ,,inteligentny program,,

mogaa
13. sep 2020

No prispôsobili aj inteligenciu moderátorky k úrovni programu😀

natalala
13. sep 2020

@mirkava by som sa hanbila sama pred sebou stracat cas sledovanim takejto veci 🤦🏼‍♀️

deti95060810
13. sep 2020

možno len prvú sériu pred veľa rokmi.... To je nepozerateľné...

sense
13. sep 2020

Okrem uputavok som nevidela ani jednu cast

janinka007
13. sep 2020

Markízu nepozerám ani omylom...

mirkava
autor
13. sep 2020

@mogaa tak to si trafila 👍😂

katkati
13. sep 2020

Pozerám, už nie tak nazhavene ako prvé časti s Kvetkou. Ale to hlavne kvôli tomu, že rada pozorujem, ako sa ľudia správajú v určitých situáciach, hlavne keď sú nútení žiť a existovať spolu ľudia mentálne dosť rôznorodí. Ale je pravda, že produkcia vraza poniaze do projektu, ktorý je už o farme len okrajový, produkuje niečo, čo by malo mať názov "ako sa nepozabijat pod jednou strechou" ? 😁

mirkava
autor
13. sep 2020

@katkati Kvetu mam rada s nou to bolo ine ☕.

jarka212
13. sep 2020

vôbec nie, celkovo markíza a joj úplne minimálne, a ani správy, pozerám spektrum home, alebo čítam knihy

erika_smile
13. sep 2020

Nepozerám, posledné série, však to bola katastrofa, ako sa tam správali, spávali jeden s druhým a teraz čo tak počúvam, tak že to je ešte horšie

zuzubb007
13. sep 2020

Trochu inteligentný človek takuto stupiditu nebude pozerať!!!

asia83
13. sep 2020

@mirkava Nie, nemám IQ -20.

zuzula507
13. sep 2020

@mirkava V minulosti niekedy ano ale posledne serie absolutne nie.Velka skoda ze to nieje o farme, zvieratach. Rodicia by si zaspominali, deti sa nieco naucili ale nie takto. Videla som max ukazky ked isla reklama a nrchapem ako to vobec mozu dat na telku hroza a ze sa aj ten martin na toto vobec dal a nezachoval si uroven. Oni sa asi boja ze pridu o sledovanost tak ukazuju co ukazuju ale keby to bolo skutocne o farme verim tomu ze by to sledovanost malo tiez

evkakozickova
13. sep 2020

@mirkava prvé série farmy boli super,teraz je to o ničom.

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
birika
13. sep 2020
sapetka
13. sep 2020

@mirkava ach urcite nie. Ked som zila na svk este nepozerala som pre mna tieto odpadove slovenske reality show ako farma zamena manzeliek susedske pripady a podobne hluposti😁

stanulienkat
13. sep 2020

Nepozerám, ani som to nikdy nepozerala. Je to mentálny a morálny odpad a pozerajú to asi len takí ľudia. Normálny človek to nemôže pozerať.

janinah
13. sep 2020

nie,ani keby za to platili....a o divákoch takých programov si myslím svoje...

barboritta
13. sep 2020

Jeden veľký odpad.Nechapem,ako to môže niekoho baviť taký brak

katkati
13. sep 2020

O čo ste lepší ako oni, keď sa takto povyšujete?

stanulienkat
13. sep 2020

@katkati dufam,ze o velmi vela som lepsia ako retardi,co sa tam valaju ozrati a sulozia tam s kdekym. Ani by ma nenapadlo porovnavat sa s nimi.

mirkava
autor
13. sep 2020

@stanulienkat ako vies co tam robia a ze su tam retardi ak to nepozeras?